Google اشکال در Google News را تأیید می کند که بر ترافیک ناشر تأثیر می گذارد

درباره نویسنده

بری شوارتز

گوگل اکنون از این مشکل آگاه است و در حال کار بر روی رفع آن در آینده است.


جان مو، از گوگل در این مورد در توییتر نوشت:

بی،ه گوگل گوگل بی،ه ای را در گزارش وضعیت جستجوی گوگل ارسال کرد گفتن, «یک مشکل دائمی با نمایه سازی در Google News وجود دارد که همه سایت ها را تحت تأثیر قرار می دهد. سایت‌ها ممکن است با کاهش ترافیک Google News مواجه شوند. ما در حال کار بر روی شناسایی علت اصلی هستیم. به روز رس، بعدی ظرف 24 ساعت خواهد بود.

چرا ما اهمیت می دهیم. اگر سایت شما در Google News است و طی چند هفته گذشته متوجه کاهش ترافیک از Google News شده‌اید، ممکن است مربوط به این اشکال فهرست‌بندی Google News باشد.

می تواند بر ترافیک تأثیر بگذارد. تعدادی از ناشران از مشکلات ترافیکی قابل توجه در Google News شکایت دارند. همانطور که از این ناشر Google News می بینید، برخی ناشران نتایج بسیار بدی در ترافیک گزارش می کنند موضوع کمک.

بری شوارتز یک ویرایشگر مشارکت کننده در سرزمین موتورهای جستجو و یکی از اعضای تیم برنامه نویسی رویدادهای SMX. او مالک است آجر زنگ زده، یک شرکت مشاوره وب مستقر در نیویورک. او هم می دود میزگرد موتورهای جستجو، یک وبلاگ جستجوی محبوب در مورد موضوعات بسیار پیشرفته SEM. بری قابل پیگیری است در توییتر اینجا.

منبع: https://searchengineland.com/google-confirms-bug-with-google-news-impacting-publisher-traffic-429249

گوگل مشکلی را در نمایه سازی محتوای ناشران اخبار و نمایش آن محتوا در Google News تایید کرده است. گوگل گفت که در حال کار برای رفع این مشکل است، اما این مشکل ممکن است منجر به کاهش ترافیک Google News شود.

جدید در زمین موتورهای جستجو