Fabrice Canel on Generative AI Content & IndexNow

بحث انجمن در یوتیوب.

منبع: https://www.seroundtable.com/vlog-233-35721.html

در بخش اول، اطلاعات بیشتری درباره فابریس کانل از مایکروسافت بینگ ،ب کردیم و در مورد کیفیت نمایه سازی صحبت کردیم. در بخش دوم، نگر،‌های مربوط به تولید محتوا از طریق ابزارهای هوش مصنوعی و IndexNow را بیشتر بررسی می‌کنیم. ما در حال حاضر روزانه 70 میلیارد URL داریم که بینگ پردازش می کند، آیا با این ابزارها به دو یا سه برابر افزایش می یابد؟

او این روزها محتوای جدید زیادی را در اینترنت در وب به اضافه غلط املایی بیشتر می بیند.

IndexNow

شما می تو،د در کانال یوتیوب ما مش، شوید اینجا کلیک کنید بنابراین وبلاگ بعدی را که در آن مصاحبه می کنم را از دست ندهید. من مجموعه خوبی از مصاحبه‌های برنامه‌ریزی‌شده با SEO و SEMS دارم، که نمی‌خواهید بسیاری از آنها را از دست بدهید – و قول می‌دهم که به مرور زمان به بهبود این وبلاگ‌ها ادامه دهم. اگر مایل به مصاحبه هستید، لطفا این فرم را با مشخصات خود پر کنید.

می تو،د فابریس کانل را در توییتر دنبال کنید @facan یا در لینکدین.

دو سال پیش، مایکروسافت شروع به فشار برای IndexNow کرد و استقبال زیادی از آنها دیده شد. IndexNow پروتکلی است برای اطلاع موتورهای جستجو از آ،ین تغییرات در وب سایت شما، از طریق راه حل پینگ. ما در اینجا بسیار در این مورد گزارش دادیم و به انجام آن ادامه خواهیم داد. او گفت که IndexNow در زمان هوش مصنوعی مولد حتی بیشتر مورد نیاز است.

سپس به طور مختصر در مورد API ارسال URL Bing و همچنین API ارسال محتوا صحبت کردیم، اما او همچنان استفاده از IndexNow را بیش از آن ها توصیه می کند، اما هر دو کار می کنند. هر،مه هنوز برای بینگ یک مشکل است، او گفت که بزرگترین چالش زم، است که یک سایت هک می شود و می تواند مشکلاتی ایجاد کند.

فابریس کانل

IndexNow بیش از 20 میلیون سایت منحصر به فرد و 2 میلیارد URL در روز دارد که از طریق پروتکل پردازش می شود. فابریس گفت که در چند ماه آینده رشد بسیار بیشتری خواهد داشت.

فابریس گفت که آنها بر روی جلب رضایت جستجوگر بینگ متمرکز شده اند. بنابراین اگر کاربر بینگ محتوای هوش مصنوعی را دوست دارد، اشکالی ندارد. سال‌ها پیش، Microsoft.com پنجمین دارایی برتر اینترنت بود، اما دیگر اینطور نیست، سایت‌های جدید بیرون آمدند و جایگزین آن شدند. همه چیز در مورد آنچه کاربران می خواهند است و بینگ آن نیازها را دنبال کرده و پیش بینی می کند.