DOJ دوباره از گوگل شکایت کرد تا تجارت تبلیغاتی خود را از بین ببرد


Google Gavel

را خبر بزرگ از دیروز بود که و، دادگستری ایالات متحده و چندین ایالت بار دیگر از گوگل شکایت ،د و خواستار فروپاشی تجارت فناوری تبلیغاتی آن شدند که ظاهراً بازار تبلیغات ایالات متحده را در انحصار خود درآورده است. گوگل البته با این اقدام موافق نیست.

نیکول فارلی واقعاً کار خوبی انجام می دهد توضیح همه اینها در زمین موتور جستجو، به علاوه تعداد زیادی از مطالب نوشته شده توسط انسان و ماشین وجود دارد که در آن ادغام شده است Techmeme، پس آن را بررسی کنید. من شخصاً از پوشش اخبار حقوقی متنفرم، اما از نظر من، این شکایت در گوگل ضربه بزرگی به بار خواهد آورد – اگرچه، احتمالاً برای مدتی طول، خواهد شد.

بلومبرگ نوشتضد انحصار و، دادگستری گفت: «دعوای حقوقی که امروز ارائه کرده‌ایم به دنبال آن است که گوگل را به دلیل آنچه ادعا می‌کنیم انحصار طول،‌مدت آن در فناوری‌های تبلیغات دیجیتال است که سازندگان محتوا برای فروش آگهی‌ها و تبلیغ‌کنندگان برای ،ید تبلیغات در اینترنت آزاد استفاده می‌کنند، بازخواست کند.» رئیس جاناتان کانتر در یک کنفرانس خبری روز سه‌شنبه این کت و شلوار را اعلام کرد.

گوگل پاسخ می دهد، DOJ استدلال ناقصی را دو برابر می کند که نوآوری را کند می کند، هزینه های تبلیغات را افزایش می دهد و رشد هزاران ،ب و کار کوچک و ناشر را دشوارتر می کند. ما قبلاً با جزئیات به بسیاری از ادعاهای مشابه در شکایت دادستان کل تگزاس پاسخ داده ایم.”

اینجاست بی،ه و، دادگستری همانطور که در شکایت ادعا شده است، در 15 سال گذشته، گوگل در یک دوره رفتار ضدرقابتی و انحصاری شرکت کرده است که شامل خنثی ، یا حذف رقبای فناوری تبلیغات از طریق ،ید است؛ تسلط خود را در بازارهای تبلیغات دیجیتال برای مجبور ، ناشران بیشتر و تبلیغ‌کنندگان برای استفاده از محصولاتش؛ و توانایی استفاده از محصولات رقیب را خنثی می‌کند. با انجام این کار، گوگل تسلط خود را در ابزارهای متکی بر ناشران وب‌سایت و تبلیغ‌کنندگان آنلاین و همچنین تبادل تبلیغات دیجیتالی که حراج‌های تبلیغاتی را اجرا می‌کند، تثبیت کرد.»

قبلا این اتفاق نیفتاد؟ بله، و، دادگستری قبلاً در سال 2020 از گوگل برای این موضوع شکایت کرده بود.

در اینجا چیزی است که برخی از افراد در صنعت جستجو فکر می کنند:

این خبر خوبی برای آمازون است. آمازون از چپ و راست ناشران را ثبت نام کرده است. هر نوع FUD برای ناشران این روند را تسریع می کند.

— تونی زارا 🪣 (@tonyzara) 24 ژانویه 2023

idk، اما ،ی باید یک اقدام ک،ی برای خود شروع کند #LSA پلتفرمی که به کلی در حال غفلت است..

– لن (@lenraleigh) 24 ژانویه 2023

اینکه این صنعت را انحصاری بنامیم یک دست کم گرفتن فاحش است.🫠

– آلن ماچادو (@Alainmachado7) 24 ژانویه 2023

منظورم این است که آنها یک نکته در مورد تسلط گوگل دارند

– dan72ros (@dan72ros) 25 ژانویه 2023

شما نمی تو،د بخش تبلیغات را از سرویس اصلی گوگل حذف کنید. دقیقاً آنچه را که تبلیغات را بسیار هدفمند و آزاردهنده می کند، از بین خواهد برد.

– BenzoJones (@benzojones) 24 ژانویه 2023

بعلاوه زمان بندی با ظهور تهدیدهای بزرگتر از همیشه برای تسلط موتور جستجوی گوگل کمی ط،ه آمیز است.

– استیو چیپمن (@SteveChipman) 24 ژانویه 2023

مصرف کنندگان حق انتخاب دارند. شبکه های تبلیغاتی متعددی وجود دارد. گوگل ≠ انحصار.

– استیو هاسکی (@TalkNerdie2Me) 25 ژانویه 2023

امسال باید یک سال سرگرم کننده برای گوگل باشد…

بحث انجمن در WebmasterWorld.
منبع: https://www.seroundtable.com/doj-sues-google-a،n-ad-business-34800.html

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است