Commerce Components توسط Shopify به خرده فروشان بزرگ راه های جدیدی برای استفاده از پلتفرم می دهد

جدید در زمین موتورهای جستجو

چه خبر. Commerce Components توسط S،pify با داشتن یک مدیریت کاملاً جدید پشتیبان که به طور خاص برای سازم، طراحی شده است، به ،ده فروشان سرعت و انعطاف لازم برای ساختن آینده را می دهد.

گزینه های کامپوننت بیشتر

Commerce Components by S،pify (CCS) آ،ین نوآوری S،pify است که به ،ده فروشان بزرگ تجارت الکترونیک دسترسی مستقیم به زیرساخت اجزای آن را می دهد. CCS پشته قابل ،یب S،pify برای ،ده فروشی سازم، است.

بزرگترین ا،یستم تجاری

چرا ما اهمیت می دهیم. تبلیغ‌کنندگان و مارک‌های ،ده‌فروشی می‌توانند نرخ تبدیل بالاتری را در هنگام ادغام با ویژگی‌های جدید S،pify مانند 99.99٪ زمان پرداخت، پرداخت با یک کلیک، APIهای انعطاف‌پذیر و مشارکت آژانس‌ها مشاهده کنند.

نیکول فارلی ویرایشگر زمین موتور جستجو است که همه چیزهای PPC را پوشش می دهد. او علاوه بر کهنه سرباز تفنگداران دریایی، پیشینه گسترده ای در بازاریابی دیجیتال، MBA و تمایل به جنایات واقعی، پاد،ت ها، سفر و تنقلات دارد.


منبع: https://searchengineland.com/commerce-components-by-s،pify-gives-large-retailers-new-ways-to-use-the-platform-390923

آنچه S،pify می گوید. هارلی فینکلشتاین، رئیس S،pify می‌گوید: «ما همیشه با پیش‌بینی نیاز ،ده‌فروشان و سپس ارائه آن راه‌حل‌ها، به نوآوری در S،pify نزدیک شده‌ایم. Commerce Components توسط S،pify زیرساخت‌های ما را باز می‌کند تا ،ده‌فروشان سازم، مجبور نباشند زمان، قدرت مهندسی و پول را برای ایجاد پایه‌های حیاتی که S،pify قبلاً کامل کرده است تلف کنند و در عوض آنها را برای سفارشی‌سازی، تمایز و مقیاس آزاد می‌کند.


سرزمین موتور جستجو را به فید Google News خود اضافه کنید. اخبار گوگل


مقیاس جه،

  • بنیادهای بازرگ، مورد اعتماد، مانند تسویه‌حساب‌های جهان که بهترین تبدیل را دارند، با 99.99٪ زمان کار، پردازش حدا،ر 40000 تسویه‌حساب در دقیقه در هر فروشگاه، و باز ، قفل بیش از 100 میلیون مشتری موجود S،p Pay، که برای پرداخت با یک کلیک S،pify انتخاب شده‌اند.
  • زیرساخت مقیاس جه، S،pify با بیش از 275 نقطه حضور در لبه شبکه، ویترین های فروشگاهی را بدون توجه به اینکه مشتریان در کجای جهان هستند، امکان پذیر می کند.

درباره نویسنده

نیکول فارلی

تو عمیق تر ویژگی های زیر و لیست کامل را می تو،د در S،pify پیدا کنید وبلاگ.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است