ChatGPT پس از دسترسی به محتوای Paywalled، مرور با Bing را خاموش می کند

کاربران ChatGPT Plus می توانند از حالت مرور برای پیمایش در مقالات دارای دیوار پرداخت استفاده کنند:

فکر می کنم مشکل به زودی حل شود، اما فکر می کنم زمان مشخص خواهد کرد.

بحث انجمن در توییتر.

منبع: https://www.seroundtable.com/chatgpt-browse-with-bing-paywalled-content-35655.html

Windows Central گزارش شده است مشکل این بود که “چند کاربر توانستند با استفاده از ChatGPT از ابزار برای چاپ متن روی مقاله ای در پشت دیوار پرداخت، از این دیوارهای پرداختی عبور کنند.”

این را روی یک مقاله با دیوار پرداختی از مجله فورچون آزمایش کرد.

ربات هایی که روی کامپیوتر کار می کنند

پس از اینکه مرورگر GPT-4 مقاله را چاپ کرد، برای تایید اشتراک فورچون هزینه کردم – همان متن بود. ChatGPT انجام نداد… pic.twitter.com/YI8ohiY11H

– AI Breakfast (@AiBreakfast) 26 ژوئن 2023

شرکت هوش مصنوعی پستی را منتشر کرد و گفت: “از 3 ژوئیه 2023، ما ویژگی Browse with Bing beta را به دلیل احتیاط زیاد غیرفعال کرده ایم، در حالی که این مشکل را برای انجام درست توسط صاحبان محتوا برطرف می کنیم. ما در تلاش هستیم تا در اسرع وقت نسخه بتا برمی گردد و از درک شما قدرد، می کنیم!

من این را یک هفته پیش دیدم که متوجه شدم مدیر عامل مایکروسافت بینگ در این مورد صحبت کرده است توییتر“در بینگ چت ما مک،زمی داریم که از نشت محتوای paywalled به پاسخ ها جلوگیری می کند (اگر ناشر پرچم “paywall” را تنظیم کند). به OpenAI اطلاع می دهم که باید این را دوباره بررسی کنند.”

روز پیش هوش مصنوعی را باز کنید اعلام کرد که مرور را با افزودنی Bing در ChatGPT غیرفعال کرده است. موضوع این بود که محتوایی که پشت یک paywall قرار داشت در حال مصرف و ارائه به کاربران بود. هوش مصنوعی Open گفت که آن را غیرفعال کرده اند تا «صاحب مالکان محتوا» انجام شود تا زم، که آن را رفع کنند.

به طور خلاصه، شخصی به او گزارش داد که مشکل محتوای paywall OpenAI وجود دارد و او گفت که به OpenAI در مورد مشکل آنها اجازه خواهد داد. این مسئله ای است که او به آن پاسخ داد: