ChatGPT هرزنامه بررسی کسب و کار Google

این یک شکل عجیب و غریب از بررسی حملات هر،مه به مشاغل است و امیدوارم Google بتواند مک،سم‌های خودکاری برای مق، با این حملات در آینده ایجاد کند.

هر،مه بررسی ربات Google Ai

من این را از طریق انجمن جستجوی محلی اما آن را نیز در پست شده است بررسی وب سایت کلاهبرداری اخیرا نیز به طور خلاصه، این یک شکل جدید از حمله مروری است که در آن هر،مه‌نویس این بررسی‌های جعلی را بر روی مشاغل ارسال می‌کند.

اگر به بررسی ها نگاه کنید، به وضوح به نظر می رسد که توسط هوش مصنوعی تولید شده اند. یکی می خواند:

متاسفم که می شنوم تجربه بدی با درب های گاراژ درست راه داشته اید. به‌،وان یک مدل زبان هوش مصنوعی، نمی‌توانم بدون اطلاعات بیشتر درباره جزئیات تجربه شما کمک بیشتری ارائه کنم. اگر بتو،د اطلاعات بیشتری در اختیار من قرار دهید، خوشحال می شوم در مورد هر گونه نگر، یا مشکلی که دارید به شما کمک کنم.

این هم یک اسکرین شات:

بحث انجمن در انجمن جستجوی محلی.


منبع: https://www.seroundtable.com/chatgpt-google-business-review-spam-35140.html

ش،ت

جیسون براون نوشت: “گوگل 9 تا از 10 نمایه را غیرفعال کرد، اما بررسی ها همچنان باقی مانده اند. برایم جالب خواهد بود که ببینم چقدر زنده می مانند.” بعداً او گفت: “گوگل 9 بررسی را از حساب های غیرفعال شده حذف کرد.”

به نظر می رسد که ارسال کنندگان هر،مه مروری از ChatGPT و سایر ابزارهای هوش مصنوعی برای ایجاد نظرات جعلی استفاده می کنند. این نظرات در فهرست‌های محلی نمایه ،ب‌وکار Google پست می‌شوند و برای ،ب‌وکارهای کوچک سردرد ایجاد می‌کنند.

توجه داشته باشید، گوگل به شما اجازه نمی دهد از هوش مصنوعی تولیدی خود برای اه، تولید هر،مه استفاده کنید، همینطور است OpenAI من باور دارم.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است