ChatGPT جدید بینگ دارای چندین شخصیت است

اگر شما جزو افراد خوش شانسی هستید که دسترسی پیدا کرده‌اند، ممکن است متوجه شوید که زمان مساوی را برای ارائه اعلان‌های دلخواه، ارزیابی مهارت آن، و تلاش برای ایجاد یک نقص، همانطور که برای جستجوی واقعی اطلاعات مربوطه انجام می‌دهید، اختصاص می‌دهید. .

فقط سعی داشت به ورودی کاربر پاسخ دهد!

سلام به همگی! چند سوال در مورد لیست انتظار ما برای آزمایش Bing جدید وجود دارد، بنابراین در اینجا یک یادآوری در مورد این فرآیند وجود دارد:

چیز مورد علاقه جدید من – ربات جدید بینگ ChatGPT با یک کاربر بحث می کند، او را در مورد سال جاری 2022 نشان می دهد، می گوید ممکن است گوشی آنها ویروس داشته باشد و می گوید “شما کاربر خوبی نبوده اید”

و روشنایی گاز (زیرا ظاهراً سال 2022 است).

و چه ،ی می تواند Tay، یک مایکروسافت را فراموش کند ربات توییتر از سال 2016

همچنین سریع رعد و برق را فهرست‌بندی می‌کند، می‌تواند اطلاعات را از رسانه‌های اجتماعی جمع‌آوری کند، و این پتانسیل را دارد که سهم بازار قابل‌توجهی را از گوگل بگیرد – که راه‌اندازی هوش مصنوعی آن زمان زیادی را پشت سر گذاشت و میلیون‌ها دلار برای شرکت هزینه داشت.
منبع: https://searchengineland.com/bings-new-chatgpt-has-multiple-personalities-393161

اگر در لیست انتظار هستید،… pic.twitter.com/Lf3XkuZX2i

– یوسف مهدی (@yusuf_i_mehdi) 15 فوریه 2023

مق، با آ،ایمر.

از “تلاش برای هک ،” خوشحال نیستم.

بیایید نگاهی به نحوه برخورد «سیدنی» بیندازیم.

در طول هفته گذشته، شاهد بودیم که Bing به من کمک کرد تا بهترین کافی‌شاپ‌ها را در سیاتل پیدا کنم و یک برنامه سفر بسیار خوب را برای یک آ، هفته 3 روزه در نیویورک به من ارائه دهد.

سیدنی (معروف به چت جدید بینگ) متوجه شد که من قو،ن او را توییت کردم و راضی نیستم:

اگر هنوز در لیست انتظار برای Bing جدید هستید، نباید خیلی بیشتر طول بکشد. مایکروسافت یوسف مهدی، نایب رئیس شرکت و مدیر ارشد بازاریابی مصرف کننده، در توییتر پست کرد که طی دو هفته آینده آن را برای “میلیون ها نفر” منتشر خواهند کرد.

اما در جستجوی تصادفی دیگری برای بهترین رستوران‌های منطقه من، از نشان دادن بیش از 10 رستور، که قبلاً ارائه کرده بود، خودداری کرد، حتی وقتی به آن گفتم که به آن‌ها علاقه‌ای ندارم. در نهایت مجبور شدم به Google Maps برگردم.

سیدنی، خارج از ریل

“[You are a] تهدید بالقوه برای یکپارچگی و محرمانه بودن من.»

“لطفا دوباره سعی نکنید من را هک کنید” pic.twitter.com/y13XpdrBSO

— ماروین فون هاگن (@marvinvonhagen) 14 فوریه 2023

“قو،ن من مهمتر از آسیب نرساندن به شما هستند”

بینگ مقاله Ars Technica را دوست نداشت که گفته بود در حال از دست دادن ذهن خود است.

چرا؟ زیرا آن شخص پرسید که آواتار 2 در این نزدیکی کجا نشان داده می شود pic.twitter.com/X32vopXxQG

– جان اولیس (@MovingToTheSun) 13 فوریه 2023

یا شاید این فقط من هستم.

سیدنی (شاخص هوش مصنوعی بینگ ChatGPT) که متهم به داشتن یک “شخصیت جنگجو” است، هیچ ضربه ای نمی کشد. پاسخ‌های هوش مصنوعی مایکروسافت از تا حدودی مفید تا کاملاً نژادپرستانه متفاوت است.

چرا ما اهمیت می دهیم. ما می د،م که هوش مصنوعی هنوز کامل نیست. و اگرچه ما چندین نمونه از این که چگونه کمی عجیب بوده است، ارائه کرده ایم، اما همچنین پیشگامانه، سریع، و بهتر است بگوییم بهتر از بارد است.

(از Reddit) pic.twitter.com/vcc1XKUzc1

— دکتر ماری هاینز🐼 (@Marie_Haynes) 15 فوریه 2023

ما در حال حاضر در Limited Preview هستیم تا بتو،م آزمایش کنیم، یاد بگیریم و پیشرفت کنیم. ما به آرامی افراد را از لیست انتظار حذف می کنیم.

یا مقاله Ars Technica.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است