ChatGPT با بینگ به طور موقت غیرفعال شده است

در 3 جولای غیرفعال شد. در 3 جولای 2023، Open AI ویژگی Browse with Bing را در ChatGPT غیرفعال کرد. این شرکت نوشت: «از روی احتیاط فراوان غیرفعال شد. این شرکت هوش مصنوعی افزود: “Ww در تلاش است تا نسخه بتا را در سریع ترین زمان ممکن بازگرداند.”

این را روی یک مقاله با دیوار پرداختی از مجله فورچون آزمایش کرد.

به نظر می رسد. در اینجا یک اسکرین شات نشان می دهد که چگونه آن را برای مش،ین پ، فعال می کند:

Chatgpt جستجوی Bing 673x600

با بینگ مرور کنید. هوش مصنوعی باز در ماه می، Bing Search را به ،وان یک سرویس ممتاز به ChatGPT اضافه کرد. با انجام این کار، اطلاعات به‌روزتر و اطلاعات به‌موقع‌تر توسط جستجوی Bing به ChatGPT اضافه شد. ChatGPT مجموعه ای از داده های مربوط به سال 2021 یا قبل از آن دارد، به همین دلیل است که استفاده از چت بینگ تجربه بهتری برای سوالات به موقع تر ارائه می دهد. این شرکت نوشت: با جستجوی Bing در ChatGPT، این سرویس می‌تواند «پاسخ‌های به‌موقع و به‌روزتر را با دسترسی از وب ارائه کند».

این سرویس برای مش،ین ChatGPT Plus بود.

پس از اینکه مرورگر GPT-4 مقاله را چاپ کرد، برای تایید اشتراک فورچون هزینه پرداخت کردم – همان متن بود. ChatGPT انجام نداد… pic.twitter.com/YI8ohiY11H

– AI Breakfast (@AiBreakfast) 26 ژوئن 2023

میخائیل پاراخین از مایکروسافت به آن پاسخ داد توییتر، گفت: “در بینگ چت ما مک،زمی برای جلوگیری از نشت محتوای paywalled به پاسخ ها داریم (اگر ناشر پرچم “paywall” را تنظیم کرده باشد).” او در آن زمان گفت: «من به OpenAI اطلاع خواهم داد که باید این را دوباره بررسی کنند. حدس می‌زنم مایکروسافت بینگ با تیم Open AI ChatGPT کار می‌کند تا مشکل را در سمت Open AI حل کند. من معتقد نیستم که این روی چت بینگ تأثیر بگذارد.

حفره محتوای Paywalled. هفته گذشته، بسیاری متوجه شدند که قابلیت مرور با بینگ ChatGPT قادر به دسترسی به محتوای پشت دیوار پرداخت است. اینم توییتی که اون موقع دیدم:

هوش مصنوعی Open گفت که در حال کار بر روی بازگرداندن این ویژگی است اما در حال حاضر مجبور شد این ویژگی را غیرفعال کند زیرا این ویژگی را دارد گزارش شده است اجازه دسترسی به محتوای paywalled را می دهد.

چرا ما اهمیت می دهیم. ویژگی Browse with Bing در ChatGPT این سرویس را برای جستجوگران و افرادی که سؤال دارند مفیدتر کرده است. مشخص نیست چه زم، این ویژگی باز خواهد گشت، اما من گمان می کنم که به زودی باز خواهد گشت.

منبع: https://searchengineland.com/chatgpt-browse-with-bing-temporarily-disabled-428996

کاربران ChatGPT Plus می توانند از حالت مرور برای پیمایش در مقالات دارای دیوار پرداخت استفاده کنند:

Open AI ویژگی جستجوی Bing را که به سرویس ChatGPT AI خود اضافه کرده است غیرفعال کرده است. هوش مصنوعی را باز کنید: «ما ویژگی مرور با بینگ بتا را به دلیل احتیاط فراوان غیرفعال کرده‌ایم، در حالی که این مشکل را برای انجام درست توسط صاحبان محتوا برطرف می‌کنیم.» ارسال شده.