Apple Business Connect برای مدیریت کسب و کار خود در Apple Maps


Apple Business Connect

اپل دارد دوباره اعلام کرد مجموعه ابزار آن برای ،ب‌وکارها برای مدیریت فهرست‌های ،ب‌وکار خود در Apple Maps. اکنون Apple Business Connect نامیده می شود که قبلاً Apple Places و قبل از آن Apple Maps Connect نامیده می شد.

اپل گفت که این ابزار به روز شده (یا آنها می گویند جدید) “به مشاغل در هر اندازه امکان می دهد کارت های مکان خود را ادعا کنند و نحوه نمایش اطلاعات کلیدی را برای بیش از یک میلیارد کاربر اپل در نقشه ها، پیام ها، کیف پول، سیری و سایر برنامه های اپل سفارشی کنند. “

چیزهای جدیدی که می تو،د مدیریت کنید لوگو، ع، روی جلد، ویژگی ها، توضیحات ،ب و کار و موارد دیگر هستند. اپل اضافه کرد که می‌تو،د «مستقیماً اطلاعات آنها را در کارت مکان تعاملی Apple Maps مدیریت کنید، از جمله افزودن و به‌روزرس، ع،‌ها و لو،ا؛ دعوت از مشتریان برای انجام اقداماتی مانند سفارش غذا یا رزرو مستقیم از Maps؛ و ارائه تبلیغات ویژه به مشتریان».

در اینجا چگونه لیست من در Apple Maps با جزئیات و ع، های جدید به نظر می رسد:

Apple Business Connect Rustybrick

ویترین‌ها نیز وجود دارد، “یک ویژگی جدید در کارت مکان، به ،ب‌وکارها کمک می‌کند تا پیشنهادات و مشوق‌هایی مانند آیتم‌های منوی فصلی، تخفیف‌های محصول و موارد دیگر را به مشتریان ارائه دهند. ،ب‌وکارها می‌توانند به راحتی بخش ویترین کارت مکان خود را از طریق Business Connect به روز کنند.” اپل گفت. اکنون برای مشاغل ایالات متحده و بعداً در سطح جه، در دسترس است.

ویترین های Apple Business Connect

و Insights، آمار، جایی که می‌تو،د نمایش‌ها، کلیک‌ها و غیره را ببینید، و همچنین آنچه افراد قبل از ضربه زدن روی این مکان جستجو کرده‌اند، و زم، که افراد روی این مکان در نتایج جستجو ضربه زدند، کجا بودند.

برای اندازه واقعی کلیک کنید

در اینجا یک اسکرین شات در اندازه کامل از باطن است. روی آن کلیک کنید تا بزرگ شود:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

می‌تو،د نسخه‌های قدیمی‌تر مربوط به سال‌های 2021 و 2014 را در آن لینک‌ها مقایسه کنید.

همچنین یک API وجود دارد، «برای ،ب‌وکارهایی با مکان‌های مختلف، Business Connect شامل Business Connect API می‌شود تا به راحتی اطلاعات دقیق و به‌روز را به Maps در مقیاس از طریق فهرست‌بندی آژانس‌های مدیریتی مانند Reputation، Rio SEO، SOCi، Uberall و Yext، اپل نوشت. همچنین ادغام با Instacart، Booking.com، OpenTable، و بیشتر.

شما می تو،د ،ب و کار خود را در businessconnect.apple.com.

بحث انجمن در توییتر.
منبع: https://www.seroundtable.com/apple-business-connect-34731.html

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است