9 علامت هشدار دهنده که مشاور سئو شما صلاحیت ندارد

اگر هیچ یک از موارد بالا انجام نشد، این یک است بزرگ پرچم قرمز که ممکن است مشاور سئو از عمق آنها خارج باشد.

 • نکته: این یک بهترین روش پذیرفته شده برای یک SEO است که هر گونه ممیزی یا محصول کاری گذشته را که با یک متخصص دیگر انجام داده اید، درخواست و دریافت کند. این امر به ویژه برای اطمینان از اینکه سئوی فعلی می تواند آنچه را که از دست رفته است ببیند بسیار مهم است.

برای تعیین یک تجزیه و تحلیل SWOT ساده، مشخصات رقیب، و یک نمای کلی سریع از محصولات و خدمات مشتری، نصب دقیق باید انجام شود.

مشاوران شایسته سئو همیشه به کمک مشتریان خود نیاز دارند!

سئو یک جعبه سیاه نیست. یک سئوکار شایسته باید بتواند استراتژی ها و رویکردهای خود را بدون تردید یا ایراد به مشتری توضیح دهد.

به عبارت دیگر، هر مشاور سئو برنده نخواهد بود.

شما به نیاز به ایجاد تغییرات طراحی اشاره کردید؟ چرا و نتیجه نهایی آن تغییرات چیست؟

این نوع «اثبات اجتماعی» برای مظاهر ظاهری شایستگی و اعتماد ا،امی است.

این میانگین حقوق یک متخصص سئو برای هر Gl،door.com تا ژوئن 2023 کمی بیش از 56000 دلار پیش بینی شده است. و با ارزش کلی بازار سئو تا پایان سال 2023 به 77.6 میلیارد دلار رسیده است، به نظر می رسد پول و فرصت زیادی برای دور زدن وجود دارد.

مگر اینکه یک سئوکار را برای یک کار محدود خاص استخدام کنید، این سئو باید یک پر شده و کامل به سایت خود نگاه کنید ی،ی محتوا، طراحی سایت، UX، مسائل فنی و غیره.

 • نکته: از SEO خود بپرسید که تجربه صفحه، محتوا، UX و تبلیغات چه ارتباطی با آن دارند به روز رس، محتوای مفید و آنچه آنها برای بهبود سایت شما از نظر گوگل در مورد این الگوریتم خاص برنامه ریزی می کنند.

علامت هشدار 7: بیان می کند که آنها اطلاعات “داخلی” در الگوریتم های گوگل دارند

یک مشاور سئو که انرژی خود را بر روی یک حوزه (ی،ی بک لینک ها) متمرکز می کند تا سایر زمینه ها را حذف کند (مانند بهینه سازی در صفحه) “رویکردی جامع” برای سایت یا نیازهای شما اتخاذ نمی کند.

اگر متوجه شدید که مشاور سئوی خود را برای دریافت به‌روزرس،‌های کمپین یا گزارش‌های وضعیت دنبال می‌کنید یا برای دریافت پاسخ به بیش از یک ایمیل نیاز دارید، این یک مشکل است.

در تمام ممیزی هایی که با مشتریان دارم، یک چیز را واضح می دانم: این یک مشارکت است. موفقیت شما موفقیت من است و از شما می خواهم که موفق باشید.

نکته این است که SEO ها می توانند آزمایش کنند و بر اساس داده های خاص ارتباط برقرار کنند، اما هیچ ، اطلاعات داخلی در گوگل ندارد. آنها را باور نکن

علامت هشدار 8: ارتباط ضعیف یا عدم ارائه به روز رس، منظم و گزارش دقیق

من بسیار خوش شانس بوده ام که صدها نظر را در لینکدین، فیس بوک و وب سایت خودم جمع آوری کرده ام.

بر خلاف بسیاری از زمینه های حرفه ای، بهینه سازی موتور جستجو (SEO) دارای موارد زیر نیست:

 • یک هیئت حاکمه
 • مجموعه ای از استانداردهای صنعتی پذیرفته شده
 • یک مک،سم داخلی برای کنترل عملکرد مشاوران خوب از بد.

سئو هرگز در مورد یک موضوع یا یک تمرکز نیست. سئو صادقانه “همه چیزها” است.

مشاوره سئو می تواند شغلی پردرآمد با موانع ورود کمی، بدون تجربه یا گواهینامه های آموزشی مورد نیاز و شکاف های رایج در شایستگی بین متخصصان باشد.

سئو یک ماراتن است، نه یک سرعت. ج، زم، غیرواقعی در مواجهه با این باور است که سئو به صبر، آزمون و خطا و بهینه سازی طول، مدت مست،م دارد.

 • نکته: معمول است که در طول هر تعامل سئو، ج، زم، و تحویل واضح داشته باشید. اطمینان حاصل کنید که با هر،ی که با او کار می کنید، یک برنامه روشن دارد، و آن برنامه برای رضایت شما تنظیم شده است.

علامت هشدار 3: نمی تواند ارجاع یا ارجاع ارائه کند یا دارای مطالعات موردی قدیمی است

هیچ چیز به اندازه ناتو، مشاور در برقراری ارتباط منظم با مشتریان، بی کفایتی را فریاد نمی زند.

هدف من با همه مشتریانم این است که بهترین گزینه ها را برای نیازهایشان به آنها ارائه دهم. گاهی اوقات، این من نیستم. من یک لیست بررسی شده از مراجعین و متخصصان دارم که باید با آنها تماس بگیرم.

 • نکته: به طور مرتب از مشاور سئو در مورد ،ب و کار، اه، و نگر، های خود سوال کنید. نتیجه همیشه باید یک مکالمه عالی باشد که ،ب و کار شما را بیشتر پیش ببرد. اگر نه، تغییری ایجاد کنید.

استخدام مشاور سئوی من، می تواند ،ب و کار شما را ش،ت دهد

یک مشاور سئو که از ،ب و کار شما درخواست می کند، باید بتواند در صورت درخواست از مشتریان فعلی و فعلی، ارجاعات متعددی را به مشتریان فعلی و فعلی ارائه دهد و/یا مطالعات موردی را از مشتریان قبلی نشان دهد که مشروعیت تخصص آنها را تأیید می کند.

 • نکته: نام مشاور و شرکت را در گوگل جستجو کنید. آیا سایر سئوکاران از آنها استناد می کنند؟ آیا آنها فهرست بلندبالایی از مصاحبه‌ها و اشاره‌های خبری را نشان می‌دهند؟ اصلاً بالا می آیند؟

علامت هشدار 4: درخواستی برای دسترسی به سایت یا تجزیه و تحلیل یا ارائه جزئیات ورود به سایت نمی کند

،ب و کاری که پس انداز می کنید ممکن است متعلق به شما باشد. موفق باشید آنجا!

سئوی شما باید به وضوح در مورد به روز رس، های اخیر اعلام شده (و اعلام نشده) گوگل به روز باشد، از نزدیک با آن آشنا باشد. ضروریات جستجوی گوگل، دستورالعمل های ارزیابی کیفیت گوگلو نحوه رعایت بهترین شیوه های سئو را به طور کامل درک کنید.

 • نکته: سئوی خود را در مورد “رویدادهای خبری بزرگ” اخیر مانند پذیرش GA4 و وضعیت SGE (تجربه مولد جستجو) بررسی کنید. از آنها درباره دستورالعمل های ارزیابی کیفیت Google سؤال کنید.

علامت هشدار 6: رویکردی جامع به سئو ندارد

دریافت خبرنامه جستجوی روزانه بازاریابان به آن تکیه می کنند.


با ظهور ChatGPT، گزارش خودکار سئو و دوره‌ها و آموزش‌های رایگان، دور انداختن یک شینگل و تبلیغ به ،وان «مشاور سئو» هرگز آسان‌تر نبود.

هر مشاوری که قول بدهدرتبه بندی صفحه اول در x دوره زم، یا نتایج بسیار سریع در مدت زمان کوتاه یا محدود” پرچم قرمز را برافراشته است

من از سال 1998 سئو کار می‌کنم، و احتمالاً نسبت به گذشته، بینش کمتری نسبت به عملکرد گوگل در حال حاضر دارم.

نظرات بیان شده در این مقاله نظرات نویسنده مهمان است و ،وماً سرزمین موتور جستجو نیست. نویسندگان کارکنان در اینجا فهرست شده اند.

منبع: https://searchengineland.com/seo-consultant-incompetant-warning-signs-429580

یکی از چیزهای بزرگی که من در مورد سئو دوست دارم، ماهیت دائمی در حال تغییر و پویایی آن است. اما این نیز مست،م تعهد زم، زیادی برای ادامه تحصیل است.

من شخصاً در بیش از دوجین خبرنامه صنعتی اشتراک دارم، فهرست مطالعه‌ای دارم که هر روز صبح آن را مرور می‌کنم، و از بهترین شیوه‌هایی که به ده‌ها ساعت مطالعه در هر ماه نیاز دارند، به‌روز می‌مانم.

آیا می خواهید اتوریتی و پروفایل بک لینک من را افزایش دهید؟ چه استراتژی هایی را شامل می شود؟

یک سئوکار شایسته باید به‌روزرس،‌های منظم در مورد اثربخشی همه کمپین‌ها و پیشنهادات مداوم برای بهبود ارائه دهد. به‌روزرس،‌های منظم برای نشان دادن نقاط عطف انجام شده‌اند یا گزارش‌هایی برای نشان دادن اینکه چه چیزی کار می‌کند و چه چیزی کار نمی‌کند باید عادی باشد، نه استثنا.

 • نکته: از مشاور سئو خود بخواهید که سه تفاوت عمده در گزارشات گوگل آنالیتی، از UA (GA3) تا GA4 را توضیح دهد و اینکه چگونه شکاف را با گزارش جدید پس از تعویض پر می کند.

علامت هشدار 9: با شما به ،وان یک فروشنده رفتار می کند نه شریک

اگر مشاور سئوی فعلی شما رویکرد مشابهی ندارد، این یک مشکل است.

پل هاهر از گوگل، یکی از مهندسان برتر گوگل، در سال 2016 اظهار داشت که آنها می دانند RankBrain چگونه کار می کند، اما نمی دانند چه کاری انجام می دهد. این مهم است زیرا RankBrain، همراه با BERT، هنوز هم از امروز یک هوش مصنوعی در حال اجرا در نتایج جستجوی گوگل است.

و چرا یک نفر نمی خواهد این کار را انجام دهد؟

به ،وان یک مشاور موفق سئو که بیش از 20 سال شرکت خود را اداره کرده است، تیم‌های سئو را در پنج قاره آموزش داده و به مشتریان کمک می‌کند تا سئوکاران خود را استخدام کنند، در اینجا 9 علامت هشداردهنده برتر برای کمک به شما برای تصمیم‌گیری واجد شرایط برای ،ب و کارتان آورده شده است.

علامت هشدار 1: عدم شفافیت در روش ها

با مرور علائم هشدار دهنده دقیق بالا و تنظیم مسیر در صورت نیاز، مطمئن شوید که منابع را در شریک من، سرمایه گذاری کرده اید.

من و همسرم دوست داریم با گفتن این که ما 23 سال است که ازدواج کرده ایم و “حداقل” 13 سال از آن ها خوشحال بوده ایم، همدیگر را شوخی کنیم. با این حال، در مورد اینکه کدام یک اختلاف نظر داریم.

نکته این است که ما واقع بین هستیم که ازدواج همیشه آسان و قابل انتظار نیست. و در مورد مشاوره سئو هم همینطور است.

اگر مشاور در مورد هر یک یا همه موارد فوق مخفی باشد یا عدم شفافیت آشکاری را نشان دهد، باید آن روش ها مورد سوال قرار گیرد.

 • نکته: یک مشاور سئوی شایسته باید بتواند رویکردی واضح و آگاهانه به سایت و اه، شما ارائه دهد. من آن را روش “کودکان نوپا و بزرگسالان مست” می نامم.

علامت هشدار 2: وعده ها یا انتظارات غیر واقعی

مشاور سئو شما باید روی موفقیت شما سرمایه گذاری کند. رابطه هرگز نباید صرفاً معاملاتی باشد. آنها پیروزی های شما را جشن می گیرند و مسئولیت مش، باخت ها را نیز می پذیرند.

به دیدن علائم هشدار کمک می کند.

ساده‌ترین راه برای اطمینان از همکاری، درخواست و دریافت دسترسی به تمام حساب‌های من، است که داده‌های مورد نیاز برای انجام یک کمپین سئو شایسته را فراهم می‌کنند. حداقل شامل این موارد می شود

 • کنسول جستجوی گوگل
 • تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل.
 • دسترسی ادمین به سایت یا وبلاگ شما

متأسفانه، این افزایش فرصت، همراه با حداقل مانع برای تبلیغ خود به ،وان “مشاور سئو”، با خطرات ذاتی همراه است. این امر به ویژه برای ،، که به دنبال استخدام کمک های سئو واجد شرایط برای وبلاگ ها، وب سایت ها و کمپین های خود هستند صادق است.

آیا قصد دارید یک استراتژی محتوا به من ارائه دهید؟ چه چیزی را شامل می شود؟

این شامل درک دقیق محتوا، بک لینک ها، سئوی فنی، UX، سرعت صفحه، طرحواره و ده ها موضوع دیگر است.

بنابراین چگونه می‌د،د که مشاور سئوی که استخدام می‌کنید، شایسته، اخلاقی و دارای مهارت است یا خیر شما منافع در قلب رویکرد آنها؟