9 خطر بزرگ سئوی ارزان

نظرات بیان شده در این مقاله نظرات نویسنده مهمان است و ،وماً سرزمین موتور جستجو نیست. نویسندگان کارکنان در اینجا فهرست شده اند.


باز هم، شما می تو،د قضاوت کنید که آیا با آن تاکتیک ها خوب هستید یا نه، اما بد،د که این خطر وجود دارد.

کوری موریس یک متخصص بازاریابی ماهر با بیش از 15 سال تجربه در توسعه استراتژی‌های دیجیتالی برنده جوایز و تولید ROI برای برندهای محلی و ملی است. او اخیراً به ،وان دریافت کننده جایزه KCDMA 2019 بازاریاب سال تجلیل شد. کوری به ،وان افسر ارشد استراتژی در ولتاژ – یک شرکت بازاریابی مستقر در کانزاس سیتی، MO. پیش از این، او کنفرانس بازاریابی جستجوی KC را برای کمک به ایجاد یک جامعه محلی برای بازاریابان جستجو برای رشد شغلی تأسیس کرد. او به دلیل مشارکتش در کنفرانس شناخته شد و برای پیوستن به هیئت جه، SEMPO (اکنون بخشی از DAA) به ،وان معاون شهرها دعوت شد.


منبع: https://searchengineland.com/cheap-seo-risks-388596

سئو یک رشته و فرآیند طول، مدت است. این نیاز به یک برنامه قوی برای توسعه و اجرای استراتژی در زمینه های فنی، درون صفحه و خارج از صفحه بهینه سازی دارد.

با این حال، زمان از دست رفته اکنون ج، زم، ROI را به پایان می‌رساند و نتایج را به دنبال دارد. اگر ارائه دهنده سئو ارزان قیمت کند باشد یا فقط مبلغی معادل ماهانه یا محدوده تعیین شده خود را انجام دهد، می تواند سرعت و سرعتی که می تو،د از طریق سئو رشد کنید برای شما هزینه داشته باشد.

جدید در زمین موتورهای جستجو

سئوی ارزان اغلب مبتنی بر اجرای ممیزی‌های ساده، نرم‌افزار یا چک لیستی است که هر ،ی می‌تواند آن را پیاده‌سازی کند و به اندازه کافی عمیق نیست که بتواند بازارها و کلمات کلیدی رقابتی‌تر را پیش ببرد.

9. بازگشت سرمایه منفی

در طول حرفه‌ام، من با صدها برند، سازمان و سایت در زمینه سئو کار کرده‌ام. من به طور قطع می توانم بگویم که هیچ پاسخ ی،، برای طرح سئوی من، یا شریک من، برای هر شرکت وجود ندارد.

با این حال، اگر گزینه سئوی ارزان ضرر داشته باشد، ممکن است هزینه‌های پنه، داشته باشید که شما را به حوزه منفی بیشتری سوق دهد.

من مدتها پیش به طرز دردناکی در مورد ناهماهنگی اه، سئو در مقابل اه، ،ب و کار، در اوایل کار خود یاد گرفتم. من هنوز می توانم به یاد بیاورم که با اطمینان خاطر وارد جلسه مشتری شدم و تمام معیارهای سئوی من عالی به نظر می رسیدند و فکر می کردم مشتری راضی خواهد بود. آن مشتری برع، فکر کرد زیرا هیچ ،ب و کار جدیدی از تلاش‌های سئو مشاهده نکرد.

مهمترین و بزرگترین خطر برای سئوی ارزان، بازگشت سرمایه منفی است. مجدداً، شاید اگر تلاش شما تأثیری نداشته باشد، پول زیادی از دست ندهید.

درباره نویسنده

سئوی ارزان خطر نشان دادن آمار سطحی و تمرکز روی چیزهایی را به دنبال دارد که متن، با ،ب و کار شما نیستند یا واقعاً باعث حرکت سوزن می شوند.

3. عدم شفافیت

با این حال، دانستن خطرات سئوی ارزان می‌تواند به شما کمک کند که بد،د چه چیزی ممکن است وارد آن شوید و به طور کامل سوالاتی که باید بپرسید، علائم هشداردهنده‌ای که باید مراقب آنها باشید یا موقعیت‌هایی که باید اجتناب کنید را درک کنید. بسیار شبیه به سایر زمینه های زندگی و تجارت – اگر خیلی خوب به نظر می رسد که درست باشد، احتمالاً همینطور است.

یک متغیر حیاتی در بازگشت سرمایه سئو، خود میزان سرمایه گذاری است. اگر شما آن را توسط فردی در تیم خود یا در نقشی که مدیریت می کنید پوشش می دهید، پس هزینه های ملایمی خواهید داشت. اگر به شخصی خارج از کشور مانند یک مشاور، آژانس یا شرکت سئو پول پرداخت می کنید، پس به خوبی از هزینه های سخت آن آگاه هستید.

عدم شفافیت یک علامت هشدار دهنده است که نشان می دهد شما در معرض آسیب سئوی ارزان هستید. که می تواند پوشش دهد:

 • چه ،ی روی حساب شما کار می کند.
 • استراتژی.
 • آنچه اندازه گیری خواهد شد.
 • چگونه گزارش خواهد شد.
 • یا هر چیز مرتبط با تلاش.

4. تاکتیک های مخاطره آمیز

سئوی ارزان اغلب منجر به گزارش گیری کم، ناکافی یا غیر قابل اعتماد می شود. این می تواند منجر به دیدن اعدادی شود که منطقی نیستند یا به اندازه کافی عمیق نیستند که تلاش را تأیید کنند.

6. ارتباط کافی وجود ندارد

حتی اگر حرکت مثبتی را با یک ارائه دهنده سئوی ارزان مشاهده می کنید، به احتمال زیاد مسافت پیموده شده شما متفاوت خواهد بود. شما احتمالاً فردی را دارید که در یک منطقه استراتژی کم عمق باقی می ماند و در حال کار بر روی یک چک لیست است.

بهینه سازی موتور جستجو نیاز به سرمایه گذاری دارد. به آن به ،وان یک سرمایه گذاری با انتظار بازگشت آن سرمایه نگاه کنید.

من نمی گویم سئوی گران قیمت خوب است. این موضوعی برای مقاله دیگری است (همراه با نحوه اطمینان از اینکه بدون سرمایه گذاری بیش از حد و قرار دادن خود در موقعیت منفی سئو ROI، به طور کامل درک می کنید که چه چیزی به دست می آورید).

باید بد،د که سئوی ارزان اغلب می تواند از میانبرهایی استفاده کند تا آن را مقرون به صرفه کند. که می تواند شامل موارد زیر باشد:

 • ،ید لینک از خدمات شخص ثالث.
 • ایجاد محتوایی در مقیاس بزرگ و با کیفیت پایین.
 • درگیر شدن در بسیاری از تاکتیک های دیگر که ممکن است ریسک بالا و پاداش بالا باشد.

با تاکتیک‌های کوتاه‌مدت و انتظارات بلندمدت در ROI، داشتن یک نقشه راه برای سئو بسیار مهم است. بله، احتمالاً براساس نیاز به محتوای اضافی، دورهای بهینه سازی و تغییرات با الگوریتم های موتور جستجو تغییر خواهد کرد.

با این حال، هنگام کاهش هزینه‌ها، هزینه‌ها یا زمان، در مورد صرف زمان کافی برای تحقیق، توسعه استراتژی و برنامه‌ریزی تاکتیک‌ها، در معرض خطر کوتاهی قرار می‌گیرید.

2. ناهماهنگی اه،

در اوایل کارم، می‌توانستم خیلی بیشتر از آنچه اکنون می‌توانم انجام دهم، سئو در یک سیلو انجام دهم. من فکر می کنم تکامل و انفجار سیلو چیز خوبی است.

من اینجا نیستم که وارد هیچ بحثی شوم یا در مورد مناطق خا،تری یا تاکتیک های خطرناک صحبت کنم. شما می تو،د آن گفت،ا و مناظره ها را در جای دیگری پیدا کنید، و من خوشحالم که آنها را دارم.

این به خصوص اگر شما فقدان استراتژی، عدم شفافیت، یا جنبه های دیگری را که من تاکنون به اشتراک گذاشته ام، تجربه کنید.


یک ناراحتی دیرینه برای من دیدن و شنیدن گزارش های سئو است که فقط موقعیت های رتبه بندی، رتبه بندی کلمات کلیدی و کلیک ها را گزارش می کند. حتی برخی از سطوح گزارش تبدیل می تواند برای من در این مورد قرار بگیرد.

گزارش سئو خوب شامل ادغام با معیارهای ،ب و کار شما و تمام جنبه هایی است که به آن نقطه منجر شده است. این بدان م،است که معیارهای مشاهده و تعامل SEO و داستان و بینش در مورد آنچه باعث تلاش شده است.

 • در رسیدن به اه،مان چگونه عمل می کنیم؟
 • ما کجای برنامه هستیم؟
 • آیا چیزی در استراتژی تغییر یا انطباق وجود دارد؟
 • معیارها به چه م،است؟
 • آنها چگونه به بازگشت سرمایه SEO کمک می کنند؟

مجبور به لغو تاکتیک‌های مخاطره‌آمیز که ممکن است شما را جریمه کرده یا به قلمرو سئو منفی سوق داده باشند، تلاش برای بازگرداندن زمان و پول از دست رفته، خطرات بزرگ سئو ارزان هستند که در عرصه بازگشت سرمایه منفی قرار می‌گیرند.

نتیجه

سئو بسیار بیشتر از یک چک لیست است. اگر از تاکتیک‌های برش کوکی استفاده می‌کنید، سقف پایین‌تری نسبت به زم، خواهید داشت که با شخصی کار می‌کنید که ممکن است سرمایه‌گذاری بزرگ‌تری داشته باشد، اما رویکرد و راه‌حل سفارشی‌تر و متن،‌تر را برای شما ارائه می‌دهد.

استفاده از گزینه های “ارزان” خطرناک است. ارزان یک اصطلاح نسبی است، اما از آنجایی که من 9 خطر سئوی ارزان را از بین می برم، منطقی به نظر می رسد.

1. نبود استراتژی و برنامه

سئوی ارزان باعث هدر رفتن ماه‌ها از زمان و توانایی شما برای رشد می‌شود، حتی اگر از نظر مالی به میزان قابل توجهی شما را عقب ناندازد.

اگر در حال استخدام یک شرکت سئو، ،ید نرم افزار یا استخدام استعداد هستید، به دنبال ارجاعات، مراجع و مطالعات موردی باشید تا شریک من، خود را بیابید. خطرات را بشناسید و چشم خود را به اه، بازده سرمایه گذاری خود و نحوه گرایش و پیگیری آنها نگاه دارید.


سئوی ارزان اغلب به وعده‌های انجام همه کارها منجر می‌شود، فقط برای اینکه ارائه‌دهنده سئو ارزان ناپدید شود. آنها همچنین ممکن است بیش از حد قول بدهند یا بیش از حد متعهد شوند بدون اینکه ارتباط کافی برای همکاری من، داشته باشند و همه منابع برای موفقیت با هم کار کنند.

7. عمل کم

یکی از چیزهایی که من بیش از همه در مورد این صنعت (صنعت من) متنفرم این است که هنوز نهادهایی وجود دارند که از مشاغل کوچک (و حتی بزرگ) استفاده می کنند.

همه سایت ها برابر نیستند. اه،، تبدیل ها، نقاط شروع، فرصت ها و ساختارهای سازم، عواملی هستند که تعیین می کنند رسیدن به اه، سئو چقدر آسان یا سخت خواهد بود.

اگر 99 دلار در ماه سئو می‌،ید، باید چیزی وجود داشته باشد که به شرکت اجازه می‌دهد تا این قیمت پایین را دریافت کند. یا، اگر روی نرم‌افزاری به همان اندازه ارزان‌قیمت سرمایه‌گذاری می‌کنید که وعده ارائه نتایج را می‌دهد، در خطر عدم دریافت تصویر شفاف از آنچه می‌،ید هستید.

گفته می شود، هر،ی که استراتژی را هدایت می کند، تاکتیک ها را اجرا می کند و برنامه را گزارش می دهد، باید مرتب صحبت کند. سئو نیاز به همسویی تایید کنندگان / سهامداران، استراتژیست ها، UX، توسعه دهندگان، فناوری اطلاعات، تولیدکنندگان محتوا و موارد دیگر دارد.

دریافت خبرنامه جستجوی روزانه بازاریابان به آن تکیه می کنند.


5. گزارش ضعیف

باز هم، من از دیدن سوء استفاده از مردم متنفرم. بله، سئوی ارزان ارزان است. این بدان م،است که اگر کار نکرد، آنقدر پول ندارید که گویی روی یک تلاش گران قیمت سرمایه گذاری کرده اید که ش،ت خورده است.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است