7 بهترین جستجوگر لینک داخلی برای تجزیه و تحلیل وب سایت

ابزار تجزیه و تحلیل لینک که توسط ،نده سایت پیشرفته پلتفرم پشتیب، می‌شود، می‌تواند ارزش لینک‌های بالقوه را قبل از افزودن آنها پیش‌بینی کند، و به شما کمک می‌کند تا به سرعت تصمیم‌گیری هوشمندانه در مورد اینکه از کدام پیوندها و کجا استفاده کنید، بگیرید.

تو می تو، Interlinks Manager را به صورت رایگان امتحان کنید با امکانات محدود یا ارتقاء به مجوز سایت معمولی به قیمت 39 دلار با پشتیب، 6 ماهه توسط توسعه دهنده.

3. SEOMator Link Checker

جستجوگر پیوند SEOMator

هر دو ویژگی با محدودیت در نسخه رایگان موجود هستند Ahrefs Webmaster Tools بنابراین می تو،د قبل از ،ید آنها را امتحان کنید. برنامه های پولی از 99 دلار در ماه شروع می شود.

6. کنسول جستجوی گوگل

کنسول جستجوی گوگل

کارکنان تحریریه در SEO Chatter تیمی از کارشناسان بهینه سازی موتورهای جستجو و بازاریابی دیجیتال به رهبری استیون هاکمن با بیش از 15 سال تجربه در بازاریابی موتورهای جستجو هستند. ما راهنمای اصول سئو را برای بازاریابان مبتدی منتشر می کنیم.


منبع: https://seochatter.com/best-internal-link-checkers/

از تحقیق کلمات کلیدی گرفته تا بررسی لینک ش،ته، این پلتفرم می‌تواند همه این کارها را انجام دهد، از جمله ارائه یک گزارش جامع از مجموعه لینک‌های داخلی شما که می‌تو،د آن را بر اساس متن لنگر، کلیک‌ها، ارزش لینک و سایر عوامل حیاتی فیلتر کنید.

برای یک روش رایگان و آسان برای تجزیه و تحلیل پیوندهای داخلی خود، به ابزاری که احتمالاً قبلاً از آن استفاده می کنید نگاه نکنید: کنسول جستجوی گوگل.

SEO PowerSuite ممکن است از همان سطح توصیه برند جه، مانند سایر جستجوگرهای لینک داخلی موجود در لیست ما برخوردار نباشد، اما با قضاوت بر اساس شایستگی قدرتمند آن حسابرس وب سایت، SEO PowerSuite مطمئناً سزاوار توجه بیشتری است.

لطفا جاوا اسکریپت را فعال کنید

بهترین جستجوگرها و ابزارهای پیوند داخلی

1. ممیزی سایت سمروش

ممیزی سایت سمروش

حتی اگر در یادگیری در مورد بهینه سازی موتورهای جستجو تازه کار هستید، به احتمال زیاد قبلاً نام Semrush را شنیده اید.

این مطمئناً در مورد گزارش های پیوند داخلی Semrush صادق است.

همه این داده‌ها در قالبی واضح و قابل درک ارائه شده‌اند، بنابراین می‌تو،د برای بهبود استراتژی پیوند داخلی وب‌سایت خود برای سئو، اقدام سریعی انجام دهید.

این داده‌های پیوند می‌توانند به شما کمک کنند تا استراتژی پیوند داخلی خود را سریع بهبود ببخشید، مانند بازنویسی متن لنگر یا تغییر پیوندهای nofollow به پیوندهای dofollow.

در میان ویژگی‌های بی‌شمار آن، یک ابزار جستجوگر لینک داخلی درخشان وجود دارد که یک نمایش بصری از ساختار سایت شما ایجاد می‌کند تا بتو،د مشکلات را شناسایی کنید، جریان پیوند پیوند در سراسر سایت خود را دنبال کنید، و پیوندهایی را برای محتوای جدید برنامه‌ریزی کنید، همه از یک داشبورد بصری. .

این پلتفرم پیشرو در صنعت سئو به لطف تعداد زیادی از ویژگی های خود، تحسین گسترده ای را به دست می آورد، حجم عظیمی از داده ها را ارائه می دهد تا به شما کمک کند تا در مورد هر جنبه ای از بهینه سازی سایت خود تصمیمات آگاهانه بگیرید.

شفافیت SEO قیمت سفارشی را ارائه می دهد. برای دریافت قیمت دقیق، باید یک نسخه نمایشی رزرو کنید.

درباره پیوندهای داخلی بیشتر بد،د

ارائه بهترین نکات سئو …

این افزونه کم هزینه، بینش های ارزشمندی را در مورد عملکرد پیوندهای داخلی شما ارائه می دهد، و به شما نشان می دهد که کدام پیوندها بیشترین ترافیک را ایجاد می کنند و بیشترین پیوند را در سراسر سایت شما توزیع می کنند.

در زیر گزارش پیوندها، پیوندهای داخلی و خارجی خود را به همراه آماری در مورد تعداد صفحات شما به هر URL مشاهده خواهید کرد.

افشا: این صفحه شامل پیوندهای وابسته برای تعدادی از ابزارهای جستجوگر پیوند داخلی است. وقتی اشتراک پولی ،یداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون دریافت کنم.

بهترین جستجوگرها و ابزارهای پیوند داخلی

مدیر پیوندهای داخلی انتخاب ما برای بهترین ابزارهای تجزیه و تحلیل لینک داخلی برای وردپرس با کمترین قیمت است.

در جاهای دیگر، ویژگی‌های عمیق حسابرسی سایت همچنین یک نمای کلی از فرصت‌های پیوند داخلی جدید را به شما ارائه می‌دهد تا بر اساس کلمات کلیدی فعلی‌تان از آنها استفاده کنید.

داده های ارائه شده شامل:

  • عمق ،یدن صفحه
  • لینک های ش،ته و سایر خطاهای لینک داخلی
  • صفحات یتیم
  • توزیع لینک داخلی
  • صفحاتی که بیشترین ارزش لینک را دارند
  • تگ های Nofollow

استفاده از ابزار پیوندها در کنسول جستجوی گوگل می تواند راهی سریع و موثر برای کشف اینکه کدام صفحات در سایت شما دارای بیشترین لینک هستند و صفحاتی که لینک های ورودی بسیار کمی دارند، باشد، بنابراین می تو،د اقداماتی را برای گنجاندن URL های با لینک کمتر در ساختار پیوند خود انجام دهید. .

شفافیت SEOابزار قدرتمند تجزیه و تحلیل لینک داخلی به شما عمق ،یدن و توزیع سهام را برای هر لینک در سایت شما نشان می دهد، اما این تنها شروع است.

اگر از پیوند شریک ویژه Semrush ما در اینجا استفاده می کنید، می تو،د یک دوره آزمایشی رایگان طول، برای آزمایش قابلیت های کامل این نرم افزار دریافت کنید. پس از پایان دوره آزمایشی، همچنان می تو،د از ممیزی سایت Semrush به صورت رایگان با حدا،ر 10 درخواست گزارش در روز برای یک پروژه استفاده کنید. برای پروژه ها و درخواست های بیشتر، به یک اشتراک ممتاز نیاز دارید که از 119.95 دلار در ماه شروع می شود.

2. Interlinks Manager

مدیر پیوندهای داخلی

توصیه ما برای یکی از بهترین ابزارهای رایگان تجزیه و تحلیل لینک داخلی که می تو،د بدون ثبت نام یا ورود به داشبورد از آن استفاده کنید، این است: جستجوگر پیوند SEOMator.

را ابزار جستجوگر لینک داخلی SEOMator برای همه رایگان است. این پلتفرم همچنین دارای یک گزینه پولی با ویژگی های اضافی مانند جستجوگر بک لینک و ردیابی رتبه است. قیمت ها از 49 دلار در ماه شروع می شود.

4. SEO Powersuite حسابرس وب سایت

سئو Powersuite وب سایت ممیزی

اهرفس به لطف مجموعه‌ای از ابزارهای بهینه‌سازی موتورهای جستجو، به همراهی وفادار برای وبلاگ‌نویسان موفق، صاحبان مشاغل و صاحبان مشاغل انفرادی تبدیل شده است.

کنسول جستجوی گوگل یک پلت فرم رایگان برای استفاده همه است.

7. SEOClarity Internal Link Analyzer

تحلیلگر لینک داخلی SEOClarity

امیدواریم از این راهنما در مورد بهترین جستجوگرهای لینک داخلی لذت برده باشید.

ویژگی های پیوند داخلی در نسخه رایگان گنجانده شده است سئو PowerSuite Website Auditor. برنامه های پرمیوم با ویژگی ها و مجوزهای سایت بیشتر از 299 دلار در سال شروع می شود.

5. احرف

اهرفس

این یک ابزار رایگان است که یک تجزیه و تحلیل اساسی اما مفید از تلاش های پیوند داخلی موجود شما ارائه می دهد.

فراتر از همه اینها، SEOClarity به شما کمک می کند تا هم صفحاتی که بیش از حد لینک شده اند و هم صفحات کم پیوند را انتخاب کنید، لینک های ش،ته و غیرفالوی را که ممکن است مانع پیشرفت سئو شما شوند را کشف کنید، و یک نمایش بصری از ساختار سایت خود را برای شناسایی فرصت های پیوند جدید مشاهده کنید.

همانطور که متوجه شدید، نرم افزارهایی مانند Semrush، Interlinks Manager و SEOMator به دلیل سهولت استفاده و طیف وسیعی از ویژگی ها، در بین بهترین ابزارهای جستجوگر لینک داخلی برای تجزیه و تحلیل وب سایت قرار می گیرند. با خیال راحت هر یک از این ابزارهای محبوب تجزیه و تحلیل لینک داخلی را که بیشتر دوست دارید امتحان کنید یا همه آنها را آزمایش کنید تا تحلیلگر پیوند داخلی را پیدا کنید که برای نیازها و بودجه شما من، است.

ع، نویسنده تحریریه SEO Chatter

یک URL را وارد کنید و در عرض چند نانوث،ه، SEOMator یک تفکیک کامل از موارد زیر را به شما ارائه می دهد:

  • تعداد کل پیوندهای موجود در صفحه.
  • چه تعداد از آن پیوندها پیوندهای داخلی و خارجی هستند
  • چه تعداد از آن لینک ها بدون لینک هستند.
  • متن لنگر مورد استفاده برای هر لینک.

این راهنما شامل لیستی از بهترین جستجوگرهای لینک داخلی برای سئو است.

در زیر، بهترین ابزارهای جستجوگر پیوند داخلی را پیدا خواهید کرد که به شما کمک می کند ارزش هر پیوندی را که در محتوای خود قرار می دهید تجزیه و تحلیل کنید. توصیه‌های موجود در این صفحه شامل انواع ابزارهای تجزیه و تحلیل لینک داخلی است که به شما کمک می‌کند ابزاری را پیدا کنید که به بهترین وجه بودجه شما و اه، بهینه‌سازی موتور جستجو را برآورده می‌کند.

این گزارش‌ها که در ویژگی ممیزی سایت یافت می‌شوند، Semrush را به ،وان پادشاه ابزارهای تجزیه و تحلیل لینک داخلی با ارائه بینش‌های ارزشمند در مورد هر جنبه از لینک‌های شما معرفی می‌کنند.

استفاده از آن بسیار آسان است و این افزونه همچنین ویژگی های مفید دیگری مانند پیشنهادهای لینک خودکار و امکان تنظیم مقادیر سفارشی تعریف شده برای تعیین اینکه آیا هر صفحه دارای تعداد بهینه پیوندهای داخلی است یا خیر، ارائه می دهد.

لینک های زیر بیشتر در مورد لینک های داخلی و نحوه بهینه سازی صحیح آنها برای سئو توضیح می دهند. از این منابع برای بهبود دانش خود در مورد موضوع استفاده کنید.

خلاصه جستجوگرها و ابزارهای پیوند داخلی

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است