5 بهترین ابزار و نرم افزار ممیزی SEO برای حسابرسی وب سایت ها

یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد Morningscore گزارش ماموریت ها است. این ویژگی باعث ایجاد یک تجربه گیمیفی می شود که به شما انگیزه می دهد تا روی کارهایی که بیشترین تأثیر را بر نتایج سئوی وب سایت شما دارند، کار کنید. می‌تو،د مأموریت‌های پیشنهادی ابزار را انتخاب کنید یا مأموریت‌های سفارشی‌شده خود را تنظیم کنید و به آن‌ها اجازه دهید شما را در کار ممیزی وب‌سایتتان راهنمایی کنند.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد Morningscore این است که به سایت شما یک امتیاز پولی می دهد (معروف به متریک Morningscore؛ از این رو نام آن). امتیاز صبح با کلیک‌های ماهانه گوگل به وب‌سایت شما ضربدر قیمتی که برای کلیک‌ها در تبلیغات گوگل می‌پردازید مح،ه می‌شود. از آنجا، می تو،د تعیین کنید که چقدر پول می تو،د از ترافیک ارگ،ک در مقایسه با کمپین های ترافیک پولی پس انداز کنید.

اهرفس یکی دیگر از ابزارهای خوب برای بررسی ممیزی وب سایت سئو است، اما هزینه دارد. هیچ نسخه آزمایشی رایگان در دسترس نیست، اما می تو،د دسترسی محدودی به آن داشته باشید ویژگی حسابرسی سایت Ahrefs به صورت رایگان در اینجا با ثبت نام در ابزار رایگان Ahrefs Webmaster Tools (AWT). برای دریافت اطلاعات تشخیص سئو، باید مالکیت وب سایت خود را تأیید کنید. کاربران پولی می توانند هر وب سایتی را که بخواهند بدون مرحله تأیید بررسی کنند.

ابزار حسابرسی وب سایت Ahrefs

ارائه بهترین نکات سئو …

تو می تو، Morningscore را به صورت رایگان در اینجا امتحان کنید یا بازدید کنید صفحه ویژگی های اصلی برای مشاهده ج،ی که نشان می دهد Morningscore چگونه با سایر ابزارهای سئو محبوب موجود در بازار از جمله Moz، Semrush، Ahrefs و SE Ranking که در این صفحه توصیه شده اند، مقایسه می شود. تصویر مثال زیر را بررسی کنید تا ببینید ج، مقایسه چگونه به نظر می رسد.

نمودار مقایسه ابزار حسابرسی سئو Morningscore

درباره حسابرسی سئو بیشتر بد،د

در زیر، بهترین نرم افزار ممیزی SEO را برای ارزیابی میزان بهینه سازی یک وب سایت برای موتورهای جستجو مانند گوگل، یاهو و بینگ خواهید دید. این فهرست از ابزارهای ممیزی وب سایت، داده های پیشرفته ای را که برای بهبود سئو داخلی، خارج از سایت و فنی نیاز دارید، به شما می دهد تا به افزایش رتبه بندی و ترافیک ارگ،ک کمک کند.

بهترین ابزار و نرم افزار حسابرسی SEO

اگر یک سایت چند زبانه دارید، Semrush یک گزینه عالی برای استفاده است تا مطمئن شوید سایت شما همه چیزهایی را دارد که گوگل برای ارائه نسخه من، محتوای شما به کاربر نیاز دارد.

این راهنما شامل لیستی از بهترین ابزارهای ممیزی سئو برای ممیزی وب سایت ها می باشد.

Moz یکی از بهترین ابزارهای ممیزی سئو در بازار است. این شرکت در Moz تاسیس شد و توسط رند فیشکین و جیلیان موسیگ در سال 2004 تاسیس شد و به ،وان یک وبلاگ و یک انجمن آنلاین راه اندازی شد که در آن برخی از اولین متخصصان سئو در جهان تحقیقات و ایده های خود را به اشتراک گذاشتند.

Moz دارای یک رابط کاربری تمیز و آسان است که برای مبتدیان مفید است و اطلاعات مهمی را که باید سریع بد،د در اختیار شما قرار می دهد. تو می تو، Moz را به صورت رایگان در اینجا امتحان کنید.

2. سمروش

رتبه‌بندی SE تمام معیارهای مهم را در یک داشبورد ارائه می‌کند که در نمودارهایی نمایش داده شده است که درک آن بسیار آسان است. هر مشکلی را علامت‌گذاری می‌کند و راه‌حل‌هایی ارائه می‌دهد، و همچنین بسیار سریع است: می‌تواند تا 1000 صفحه را در کمتر از 2 دقیقه ب،د.

نرم افزار حسابرسی وب سایت رتبه بندی SE

Morningscore همچنین به شما در مورد هر گونه مشکل فوری هشدار می دهد و گزارش های منظم SEO را برای شما ارسال می کند که می تو،د در فرکانس انتخابی خود اجرا کنید. همانطور که در تصویر مثال بالا می بینید، Morningscore شما را از طریق یک فرآیند داخلی هدایت می کند که به شما امکان می دهد تغییرات کلیدواژه، پیوندها و سلامت سایت را تجزیه و تحلیل و پیگیری کنید، که منع، کننده مسائل فنی و مرتبط با محتوا است که نیاز به توجه دارند. امتیاز اولیه سلامت سایت بین 5-10 دقیقه طول می کشد تا نتایج را برگرداند.

امروزه، Moz یک پلت فرم حسابرسی SEO کاربرپسند ارائه می دهد که اجرای ،یدن سایت را ساده می کند، که به شما تجزیه و تحلیل سریعی از اثربخشی استراتژی سئو فعلی وب سایت شما می دهد. ویژگی Site Crawl همچنین به شما کمک می کند تا مسائل فنی رایج سئو را که ممکن است مانع از توانایی سایت شما برای رتبه بندی کلمات کلیدی مورد نظر و نمایه شدن توسط موتورهای جستجو شود را پیدا کرده و برطرف کنید.

ابزار حسابرسی سئو Moz

امیدواریم از این راهنما در مورد بهترین ابزارهای ممیزی SEO برای تجزیه و تحلیل وب سایت لذت برده باشید.

رتبه بندی SE یکی دیگر از گزینه های محبوب در مورد نرم افزار ممیزی وب سایت است. به علاوه، این یکی از مقرون به صرفه ترین ابزارهای موجود در بازار است که ارزان ترین طرح آن تنها 49 دلار در ماه هزینه دارد (کمتر از نیمی از هزینه هر ابزار ممیزی SEO دیگر که در این لیست وجود دارد). و شما می تو،د تا 40000 صفحه در ماه را با بیش از 120 پارامتر تجزیه و تحلیل کنید.

بهتر از همه، Semrush یک حساب 100٪ رایگان ارائه می دهد که به کاربران اجازه می دهد تا 100 صفحه را در هر ممیزی (و 100 صفحه در ماه به طور کلی) ب،ند. کاربران طرح حرفه ای 20000 صفحه در هر ممیزی دریافت می کنند (در کل 100000 صفحه). کاربران گورو 20000 صفحه در هر ممیزی (300000 در کل)؛ و کاربران تجاری 100000 در هر ممیزی (1 میلیون نفر در کل).

امتیاز صبح یکی دیگر از ابزارهای ممیزی وب سایت با استفاده آسان است که ارزش آن را برای سئو در نظر گرفته است. این یک حسابرسی کامل وب سایت را در چند دقیقه انجام می دهد، مسائل را علامت گذاری می کند و آنها را به ترتیب اولویت فهرست می کند.

ابزار ممیزی SEO Morningscore

Ahrefs امتیاز سلامت SEO را ارائه می دهد، مسائل مهم سایت را علامت گذاری می کند و داده ها را در نمودارهای قابل فهم و گزارش های قابل چاپ ارائه می دهد که مسائل را به دسته های زیر دسته بندی می کند:

  • کارایی: صفحات آهسته، CSS یا HTML خیلی بزرگ.
  • تگ های HTML: طول تگ های ،وان، توضیحات متا و تگ های H1 وجود ندارد، تکراری یا غیربهینه است.
  • بر،ب های اجتماعی: تگ های Open Graph و کارت های توییتر ناقص یا مفقود شده اند.
  • کیفیت محتوا: تعداد کلمات کم، صفحات تکراری تجمیع نشده.
  • بومی سازی: همه مشکلات مربوط به hreflang.
  • لینک های ورودی: تشخیص صفحات یتیم و مشکلات پیوندهای nofollow.
  • لینک های ،وجی: شناسایی پیوندها به تغییر مسیرها و صفحات ش،ته.
  • منابع: مشکلات مربوط به تصاویر، جاوا اسکریپت، CSS.
  • صفحات خارجی

همچنین می‌تو،د کلمات کلیدی خاصی را ردیابی کنید (در مثال بالا، ما وب‌سایت خودمان را برای کلمات کلیدی مانند «لینک‌های ورودی در مقابل بک‌لینک‌ها» و سایر عبارات مرتبط ردیابی می‌کنیم) و موتورهای جستجو را انتخاب کنید که می‌خواهید شامل شوند.

ممیزی سایت Semrush بر اساس تعدادی از عوامل مانند کدهای وضعیت، متا تگ ها، خطاهای لینک دهی داخلی و خارجی، داده های ساخت یافته و خطاهای جاوا اسکریپت و CSS و غیره به وب سایت شما امتیاز سلامت سایت می دهد.

نرم افزار ممیزی SEO Semrush

پس از انجام این کار، Moz یک ،یدن سایت را انجام می دهد. این کار کمی طول می‌کشد، اما می‌تو،د پس از تکمیل ،یدن، از رایانه خود فاصله بگیرید و ایمیلی دریافت کنید. ،یدن به شما بینش فوری در مورد مشاهده سایت شما (به صورت درصد نشان داده شده)، Domain Aut،rity، و درصد مشاهده دسکتاپ در مقابل جستجوی تلفن همراه به شما می دهد.

Semrush یکی دیگر از نرم افزارهای عالی ممیزی SEO است که برای تجزیه و تحلیل وب سایت استفاده می شود. این مجموعه از بیش از 50 ابزار شامل یک ویژگی قدرتمند Site Audit است که به شما امکان می‌دهد یک تجزیه و تحلیل SEO را اجرا کنید تا اولویت‌ترین مسائل فنی را برای بهبود کار کنید.

رتبه بندی SE همچنین شامل بیش از 35 ابزار تجزیه و تحلیل سئو دیگر برای سئو داخلی، تجزیه و تحلیل SERP، بررسی و نظارت بر بک لینک، تحقیق کلمات کلیدی، بازاریابی محتوا، رسانه های اجتماعی، سئوی محلی، نوشتن به کمک هوش مصنوعی و غیره است.

5. امتیاز صبح

لطفا جاوا اسکریپت را فعال کنید

بهترین ابزار و نرم افزار حسابرسی SEO

1. Moz

اما این همه ماجرا نیست، می‌تو،د با استفاده از پیوند شریک ما، Semrush را به صورت رایگان در اینجا امتحان کنید و یک دوره آزمایشی رایگان طول،‌تر دریافت کنید که به شما امکان می‌دهد تمام ویژگی‌های برتر طرح Pro را بدون هیچ هزینه‌ای آزمایش کنید. پس از پایان دوره آزمایشی، همچنان می‌تو،د از مزایای طرح رایگان مانند حسابرس سایت، جستجوگر سئوی درون صفحه، حسابرس بک لینک و موارد دیگر بهره ببرید.

3. احرف

پس از انجام ممیزی SEO، Semrush به شما ایمیل می‌زند تا به شما اطلاع دهد که زمان بررسی نتایج فرا رسیده است. انجام کل فرآیند برای ممیزی وب سایت بسیار آسان است، و در طول آزمایش ما، Semrush نتایج ممیزی SEO را در مقایسه با سایر بهترین ابزارهای ممیزی SEO که در این لیست بررسی شده اند، سریع ترین نتایج را برگرداند. فقط چند دقیقه طول کشید تا با داده ها برگردیم.

ستاد تحریریه SEO Chatter تیمی متشکل از کارشناسان بهینه سازی موتور جستجو و بازاریابی دیجیتال به رهبری استیون هاکمن با بیش از 15 سال تجربه در بازاریابی موتورهای جستجو است. ما راهنمای اصول سئو را برای بازاریابان مبتدی منتشر می کنیم.


منبع: https://seochatter.com/best-seo-audit-tools/

به نظر ما، شما باید رتبه‌بندی SE را در کنار Semrush و Ahrefs آزمایش کنید تا متوجه شوید که چقدر می‌تواند برای ممیزی SEO قدرتمند باشد. (شما می تو،د یک دوره آزمایشی رایگان 30 روزه برای رتبه بندی SE با استفاده از پیوند شریک ما دریافت کنید.) قیمت برای خدماتی که ارائه می دهد بی نظیر است و این ابزار به سرعت در حال تبدیل شدن به یکی از برترین ممیزان وب سایت SEO در بازار است.

می تو،د آن را تست کنید ویژگی حسابرسی سایت Ahrefs به صورت رایگان همانطور که قبلا ذکر شد با ثبت نام در AWT، که داده های تشخیصی رایگان را برای وب سایت های تأیید شده شما ارائه می دهد. همچنین دسترسی محدودی به Site Explorer خواهید داشت که به شما نگاهی عمیق به ترافیک جستجوی ارگ،ک و نمایه بک لینک هر وب سایت یا URL می دهد.

4. رتبه بندی SE

اگر می خواهید درباره ممیزی SEO و ابزارهایی که برای اجرای تجزیه و تحلیل وب سایت نیاز دارید بیشتر بد،د، می تو،د از این منابع برای گسترش دانش خود در مورد این موضوع استفاده کنید.

خلاصه ابزارها و نرم افزارهای حسابرسی SEO

همانطور که متوجه شدید، توصیه های عالی برای بهترین نرم افزار ممیزی SEO وجود دارد که می تو،د امتحان کنید مانند Moz، Semrush، Ahrefs، SE Ranking و Morningscore. این ابزارهای حسابرسی وب سایت به شما ارزیابی عمیقی از نحوه عملکرد استراتژی سئو فعلی شما می دهد و مسائل قابل اجرا را برای بازرسی مرتبط با محتوا و ،اصر فنی ارائه می دهد و تمرکز بر عوامل سئو را که می تواند بیشترین تأثیر را بر روی آن داشته باشد بسیار آسان تر می کند. رتبه بندی ارگ،ک و ترافیک سایت شما.

ع، نویسنده تحریریه SEO Chatter

Ahrefs یک نرم افزار قدرتمند مبتنی بر ابر است که به شما امکان می دهد قو،ن خود را برای هر ،یدن سایت تنظیم کنید. اگر فقط می خواهید روی معیارهای خاصی تمرکز کنید یا فقط می خواهید صفحات خاصی را تجزیه و تحلیل کنید، این کار مفید است. شما همچنین می تو،د ،یدن خودکار را اجرا کنید، که باعث می شود در زمان شما صرفه جویی کنید که هر ماه به آن فکر کنید.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است