5 بهترین ابزار جستجوگر و تحلیل سئوی درون صفحه

Semrush در درجه اول به ،وان یک ابزار پیشرو در تحقیق کلمات کلیدی و تجزیه و تحلیل بک لینک شناخته می شود. اما اگر کمی عمیق‌تر در منوی گسترده ویژگی‌های آن جستجو کنید، متوجه خواهید شد که این پلتفرم یکی از بهترین ابزارهای تحلیل سئوی درون صفحه را نیز ارائه می‌کند.

نسخه رایگان All in One SEO یکی از محبوب ترین افزونه ها برای وردپرس است که بیش از 3 میلیون نصب فعال دارد. نسخه پریمیوم با ویژگی های بیشتر نیز با قیمت 49.99 دلار در ماه موجود است. در اینجا از All in One SEO بازدید کنید.

2. جستجوگرها

SEO Surfer

PageOptimizer Pro (POP) یکی از معدود ابزارهای SEO است که به طور انحصاری برای بهینه سازی در صفحه طراحی شده است. این بدان م،ی است که شما فقط برای آنچه واقعاً برای بهبود رتبه بندی کلمات کلیدی و ترافیک نیاز دارید، پرداخت می کنید.

توجه: می‌تو،د یک دوره آزمایشی رایگان Semrush را با استفاده از پیوند شریک من دریافت کنید و برای ویژگی‌های اصلی (مثلاً ۱۰ جستجوی کلمه کلیدی در روز) بدون هزینه از آن استفاده کنید. اما برای استفاده حدا،ری از آن، باید به یک طرح برتر ارتقا دهید که از 119.95 دلار در ماه شروع می شود.

4. PageOptimizer Pro

PageOptimizer Pro

با بسیاری دیگر از ابزارهای جستجوگر سئو در صفحه، منوی گسترده ای از ویژگی های اضافی سئو وجود دارد که برای انجام کار مورد نیاز نیست. عمدتاً این به دو دلیل است: تلاش برای قدرتمند جلوه دادن ابزار و کمک به توجیه قیمت بالای اشتراک.

ابزار Semrush On-Page SEO Checker به شما این امکان را می دهد که با وارد ، URL اصلی، صفحات را به طور خودکار از وب سایت خود وارد کنید، پس از آن، بینش ها و پیشنهادات مفیدی را ارائه می دهد، از جمله:

 • صفحات با بالاترین رتبه شما و نحوه بهینه سازی آنها برای افزایش ترافیک.
 • فهرستی از کلمات مرتبط با م،ایی برای غنی‌سازی محتوای صفحه و رتبه‌بندی بالاتر SERP.
 • راه هایی برای نمایش محتوای خود در ویژگی های مختلف SERP.
 • خطاها و مشکلاتی که بر عملکرد سئوی صفحه شما تأثیر می گذارد و نحوه رفع آنها.
 • ایده های محتوا بر اساس صفحات با رتبه برتر برای کلمه کلیدی شما هستند.
 • معیارهای تجربه کاربر و روش های بهبود.

این راهنما بهترین بررسی کننده های سئوی درون صفحه را فهرست می کند تا به شما کمک کند محتوای خود را برای رتبه های بالاتر در موتورهای جستجو بهینه کنید.

نسخه رایگان Yoast SEO برای ا،ر نیازهای بهینه سازی در صفحه من، است. برای دسترسی به سایر ویژگی های سئو آن مانند تجزیه و تحلیل پیوند و نشانه گذاری داده های ساختاریافته، به برنامه پرمیوم نیاز دارید که هزینه آن 99 دلار در سال است. از اینجا Yoast بازدید کنید.

درباره سئوی درون صفحه بیشتر بد،د

اولی یک ویرایشگر محتوای مفید است که دستورالعمل هایی را ارائه می دهد که به شما کمک می کند از لحظه نوشتن اولین کلمه خود شروع به بهینه سازی محتوای خود کنید و پیشنهادات ارزشمندی را برای بهبود محتوای خود در حین نوشتن ارائه می دهد.

ستاد تحریریه SEO Chatter تیمی متشکل از کارشناسان بهینه سازی موتور جستجو و بازاریابی دیجیتال به رهبری استیون هاکمن با بیش از 15 سال تجربه در بازاریابی موتورهای جستجو است. ما راهنمای اصول سئو را برای بازاریابان مبتدی منتشر می کنیم.


منبع: https://seochatter.com/best-on-page-seo-checker-،ysis-tools/

این روزها، مواردی مانند All-in-One SEO (در بالا مورد بررسی قرار گرفت) شروع به ایجاد یک تهدید جدی برای تاج و تخت Yoast کرده اند، اما با بیش از 11 میلیون نصب فعال، این افزونه SEO رایگان بسیار محبوب است و دلیل خوبی نیست.

امیدوارم از این راهنما در مورد بهترین جستجوگرهای سئوی داخلی لذت برده باشید.

بهترین بخش این است که ابزار تست سئو روی صفحه Semrush در پلتفرم گسترده تر گنجانده شده است و با سایر ویژگی های آن به خوبی بازی می کند، و آن را به یک انتخاب ایده آل برای ،، تبدیل می کند که می خواهند تمام جنبه های بهینه سازی موتور جستجو را در یک مکان مدیریت کنند.

برخلاف سایر ابزارها، AIOSEO فقط محل قرارگیری و چگالی کلمه کلیدی کلیدواژه اصلی شما را تجزیه و تحلیل نمی کند. همچنین به شما امکان می‌دهد کلمات کلیدی ثانویه‌ای را که می‌خواهید رتبه‌بندی کنید اضافه کنید و پیشنهادات عملی برای بهینه‌سازی محتوای خود برای آن عبارات جستجوی مرتبط دریافت کنید.

در نهایت، نمی‌تو،م به توانایی سفارشی ، ،اوین صفحه و توضیحات متا با استفاده از تگ‌های هوشمند پویا برای درج خودکار روز، ماه، سال، جزئیات نویسنده و موارد دیگر اشاره نکنیم.

توصیه‌های موجود در این صفحه شامل گزینه‌های مختلفی است که به شما کمک می‌کند بهترین تستر سئوی درون صفحه را متن، با بودجه، تجربه و اه، سئوی خود پیدا کنید.

همه این بینش‌ها از رقبای برتر در SERPهایی که می‌خواهید از آن‌ها برتری داشته باشید است،اج می‌شوند، و همراه با دستورالعمل‌های عملی و گام به گام هستند که می‌تو،د برای اطمینان از بهینه‌سازی صفحه‌تان برای هر عامل از آنها استفاده کنید.

همه این ویژگی ها شما را از زمان و دردسر بررسی محتوای خود پس از تکمیل شدن نجات می دهد و در نهایت کل فرآیند را بسیار کارآمدتر می کند. هنگامی که یک مقاله به طور کامل نوشته شد، می تو،د آن را با دانستن اینکه کاملاً برای سئوی درون صفحه با استفاده از معیارهای برتر Yoast بهینه شده است، منتشر کنید.

لینک های زیر بیشتر در مورد سئو داخلی صفحه و نحوه استفاده صحیح از آن برای بهینه سازی موتور جستجو توضیح می دهند. از این منابع برای بهبود دانش خود در مورد موضوع استفاده کنید.

خلاصه ابزارهای بررسی جستجوگرها و تجزیه و تحلیل روی صفحه

ارائه بهترین نکات سئو …

در واقع هیچ ابزار سئو داخلی دیگری مانند POP در بازار وجود ندارد. بنابراین ما به شما توصیه می کنیم که آن را امتحان کنید. POP یک دوره آزمایشی رایگان 7 روزه ارائه می دهد و برنامه ها از 27 دلار در ماه برای 12 گزارش SEO در صفحه شروع می شود. از PageOptimizer Pro در اینجا دیدن کنید.

5. Yoast SEO

Yoast SEO

همانطور که متوجه شدید، چندین ابزار وجود دارد که در میان بهترین ابزارهای تجزیه و تحلیل سئوی درون صفحه به حساب می آیند، با سئوی All in One SEO (AIOSEO)، Surfer SEO، Semrush، PageOptimizer Pro (POP) و Yoast در میان گزینه های برتر برای کارهای عالی. تسترهای سئو صفحه با خیال راحت هر کدام را امتحان کنید تا بهترین نرم افزار را متن، با نیاز و بودجه خود بیابید.

ع، نویسنده تحریریه SEO Chatter

در زیر، بهترین ابزارهای تجزیه و تحلیل سئوی درون صفحه را می‌بینید که می‌تو،د برای بررسی عملکرد صفحات خود در رابطه با عوامل حیاتی بهینه‌سازی روی صفحه و دریافت پیشنهادات عملی برای بهبود آنها استفاده کنید.

دومی یک ابزار فوق العاده ممیزی SEO است که بینش مفیدی را در مورد عواملی مانند:

 • طول محتوا
 • چگالی کلمه کلیدی
 • احساسات
 • متا تگ ها و موارد دیگر

ویژگی TruSEO Score یک نمای کلی جامع از عملکرد بهینه سازی شما به همراه یک چک لیست دقیق که مراحلی را که باید طی کنید تا مطمئن شوید صفحه شما بهترین شانس ممکن برای تبدیل شدن به یک آهنربای ترافیک برای سایت شما را دارد، به شما ارائه می دهد.

همه در یک سئو (AIOSEO) شهرت خود را به ،وان یکی از بهترین آزمایش کنندگان سئو داخلی در بازار به دلیل قابلیت استفاده بی دردسر و ویژگی های تجزیه و تحلیل عمیق در صفحه به دست آورده است.

لطفا جاوا اسکریپت را فعال کنید

بهترین جستجوگرها و ابزارهای تجزیه و تحلیل سئو روی صفحه

1. SEO All-in-One

SEO All-in-One

نکته برجسته دیگر، خلاصه محتوای POP است که به شما یک نمای کلی از کارهایی که برای دستیابی به حدا،ر بهینه سازی در صفحه باید انجام دهید، از جمله اطلاعات مفیدی مانند تعداد کلمات ایده آل، ،وان های فرعی توصیه شده، ساختار صفحه و موارد دیگر را در اختیار شما قرار می دهد.

زم، بود که Yoastشهرت او به ،وان پادشاه بلامنازع بررسی‌های سئوی درون صفحه برای کاربران وردپرس تا حد زیادی بدون چالش باقی ماند.

Surfer SEO یک آزمایش 7 روزه رایگان ارائه می دهد که به شما امکان می دهد یک تست بهینه سازی روی صفحه را در یک مقاله اجرا کنید. برای تجزیه و تحلیل و بهینه سازی مقالات بیشتر، به یکی از طرح های ممتاز رایگان نیاز دارید که از 49 دلار در ماه (برای 120 مقاله در سال) تا 199 دلار در ماه (برای 840 مقاله در سال) اجرا می شود. در اینجا از Surfer SEO بازدید کنید.

3. سمروش

سمروش

با این حال، چیزی که POP را از رقبا به ،وان یکی از بهترین بررسی‌کننده‌های سئوی درون صفحه‌ای که می‌تو،د استفاده کنید، متمایز می‌کند، این است که تجزیه و تحلیل و توصیه‌های آن بر اساس روش علمی بهینه‌سازی صفحه توسعه‌یافته توسط Kyle Roof است که در صدها آزمایش مستقل ثابت شده است.

افشا: این صفحه شامل یک پیوند وابسته برای یکی از ابزارهای سئو داخلی است: Semrush. هنگامی که اشتراک پولی ،یداری می کنید، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم.

بهترین جستجوگرها و ابزارهای تجزیه و تحلیل سئو روی صفحه

SurferSEO ویژگی‌های متعددی را ارائه می‌دهد، اما به‌ویژه دو ویژگی آن را به یکی از بهترین بررسی‌کننده‌های سئو داخلی در صنعت تبدیل می‌کند.

پس از نصب بر روی وب‌سایت، Yoast بررسی تلاش‌های بهینه‌سازی خود را در حین نوشتن آسان می‌کند و تجزیه و تحلیل بلادرنگ عوامل سئو داخلی صفحه مانند:

 • چگالی کلمات کلیدی
 • قرار دادن کلمات کلیدی
 • بهینه سازی تگ ،وان
 • بهینه سازی توضیحات متا
 • تصاویر و بر،ب های ALT

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است