5 بار در سال 2023 به یک SEO متخصص نیاز دارید

صفحات نتایج موتورهای جستجو به طور مداوم در جریان هستند.

دریافت خبرنامه جستجوی روزانه بازاریابان به آن تکیه می کنند.


3. رتبه بندی برای شرایط بسیار رقابتی

رتبه بندی برای کلمات کلیدی میلیون دلاری فقط با دنبال ، یک چک لیست اتفاق نمی افتد. این امر با تخصص عمیق SEO از متخصصان با دهه‌ها تجربه اتفاق می‌افتد – ،، که در سئو فنی زندگی می‌کنند و نفس می‌کشند و می‌دانند در حال حاضر در جستجو چه اتفاقی می‌افتد.

مسائل پنهان دیگری در یک وب سایت وجود دارد که بدون بررسی فنی سئو به راحتی می توان آنها را از دست داد. به همه این دلایل، بسیار مهم است که ناشران وب سایت از طریق ممیزی من،، درک بهتری از سایت خود داشته باشند.


اما وقتی اینطور نیست، چیزی به طرز وحشتناکی اشتباه شده است. وب سایت ممکن است هرگز بهبود نیابد و در درازمدت افت ترافیک را تجربه کند.

تنها در سال 2021، گوگل بیش از 700000 آزمایش انجام داد که منجر به بیش از 4000 تغییر برای جستجو. این تقریباً 11 تغییر در روز است. آیا وقت دارید که تمام به روز رس، های الگوریتم و نحوه اعمال آنها در وب سایت خود را دنبال و تجزیه و تحلیل کنید؟

حتی زم، که این کار به درستی انجام شود، برای سایت‌ها عادی است که شاهد کاهش موقت ترافیک ارگ،ک باشند (80 درصد از سئوکاران انتظار آن را دارند) اما باید بازیابی شود و حتی از معیارهای قبلی پیشی بگیرد.

“[I] واقعاً ای کاش سئوکاران به جای تمرکز بر به‌روزرس،‌های ،انه و اصطلاحات ساخته شده توسط ردیاب‌های رتبه، به اصول اولیه باز می‌گشتند (ی،ی آن سایت ل،تی را قابل ،یدن قرار می‌دادند) و پس از اتمام ،مت اول، بیشتر با توسعه‌دهندگان وب‌سایت صحبت می‌،د. این جمله.”

بازی سئوی خود را در سال 2023 ارتقا دهید

باید بد،م. سالها طول کشید تا به یک مشتری کمک کنیم تا در رتبه اول برای اصطلاح بسیار رقابتی: “بازی” قرار گیرد. اما ما این کار را کردیم. و گیر کرد.

بروس کلی بنیانگذار و رئیس جمهور است شرکت بروس کلییک شرکت جه، بهینه‌سازی بازاریابی دیجیتال که بهینه‌سازی موتورهای جستجو، مدیریت PPC، بازاریابی رسانه‌های اجتماعی پولی، معماری سایت سازگار با سئو، توسعه محتوا، و ابزارها و آموزش SEO را ارائه می‌دهد. کلی کتاب «بهینه‌سازی موتور جستجو همه‌در یک برای آدمک‌ها» را که اکنون به چاپ چهارم رسیده و «استراتژی‌های بازاریابی محتوا برای حرفه‌ای‌ها» را نوشته است. او اولین ابزار تجزیه و تحلیل صفحه وب را نوشت، نمودار روابط موتورهای جستجو را ایجاد کرد و به ،وان اولین ،ی بود که از اصطلاح بهینه سازی موتور جستجو استفاده کرد. دوره آموزشی معروف بروس کلی به صورت آنلاین در SEOtraining.com در دسترس است.


منبع: https://searchengineland.com/times-you-need-seo-expert-391172

ناوبری یک وب سایت برای کمک به بازدیدکنندگان برای یافتن سریع محتوای مورد نظر مهم است. همچنین می تواند به موتورهای جستجو کمک کند تا بفهمند صاحب وب سایت چه محتوایی را مهم می داند. اگرچه نتایج جستجوی گوگل در سطح صفحه ارائه می شود، اما گوگل همچنین دوست دارد این احساس را داشته باشد که یک صفحه در تصویر بزرگتر سایت چه نقشی ایفا می کند.”

مطمئناً، می‌تو،د از هرجایی راهنمایی سئو دریافت کنید، اما اگر می‌خواهید برای شرایط بسیار رقابتی رتبه‌بندی کنید، به این نتیجه نرسید. یک سئوکار متخصص دریافت کنید.

گری ایلیس از گوگل یک بار در یک گفت موضوع Reddit:

اگر می خواهید تغییرات قابل توجهی در وب سایت خود ایجاد کنید، اطمینان حاصل کنید که در طول کل فرآیند از راهنمایی یک سئو کارآزموده برخوردار هستید. یک آژانس طراحی سایت ممکن است تخصص لازم را نداشته باشد.

2. تحلیل عمیق

هر یک از این تغییرات می تواند بر عملکرد وب سایت در نتایج جستجو تأثیر منفی بگذارد، در صورتی که به خوبی مدیریت شود.

به روز رس، الگوریتم منجر به تغییر صفحه اول و جلو رفتن رقبا می شود. شاید آنها منابع بیشتر و بودجه بیشتری داشته باشند، شاید آنها فقط کمی بهتر از شما عمل ،د. اکنون باید بفهمید چه چیزی تغییر کرده است و چگونه می تو،د دوباره جلو بروید.

همچنین تأثیری که محتوای خوب سازمان‌یافته و باکیفیت در سراسر سایت می‌تواند بر ارتباط داشته باشد را فراموش نکنیم. مطابق با راهنمای شروع بهینه سازی موتور جستجوی گوگل:

بارها در طول چرخه عمر وب سایت خود به یک سئوکار متخصص نیاز دارید.

اگر برای پنج سناریو زیر از یک حرفه ای واقعی کمک نگیرید، رتبه بندی، ترافیک و درآمد را در سال 2023 به خطر می اندازید:

1. طراحی مجدد سایت

زمان آن رسیده است که به طور جدی در نظر بگیرید که چگونه استراتژی های متخصص SEO را یکپارچه می کنید تا فرصتی برای رقابت در صفحه 1 داشته باشید.


سال جدید امکانات جدیدی را برای وب سایت شما به ارمغان می آورد.

به عبارت دیگر، صفحات وب در خلاء وجود ندارند. موارد زیادی وجود دارد که گوگل هنگام رتبه بندی سایت را به ،وان یک کل در نظر می گیرد.

و اشتباه نکنید – چیزهای زیادی برای در نظر گرفتن وجود دارد. به طوری که ما معمولاً در هنگام انتقال سایت، چک لیست سئو خود را به فعالیت های قبل از راه اندازی، راه اندازی و پس از راه اندازی ت،یم می کنیم.

سئو فنی نیاز به تخصص یک حرفه ای دارد که در کنار یک توسعه دهنده یا مدیر وب سایت کار می کند تا اطمینان حاصل شود که تغییرات صحیح به خوبی انجام می شود. یک اشتباه و می تواند نتایج سئو را به سرعت از بین ببرد.

جدید در زمین موتورهای جستجو

عوامل بی شماری بر رتبه شما در نتایج جستجو تأثیر می گذارد. تلاش برای کشف آن باید به یک متخصص سئو واگذار شود.

5. سئو فنی

برای صاحبان سایت معمول است که فقط بر روی صفحات با عملکرد برتر تمرکز کنند. اما این تنها نمایش کوچکی از کیفیت وب سایت شما است. 80 درصد دیگر صفحات وب سایت شما می تواند به کیفیت کلی و ارتباط آن آسیب برساند و در نتیجه بر ترافیک شما تأثیر بگذارد.

بیایید صادق باشیم، چه کلمات کلیدی نیستند رقابتی این روزها؟ هر کلمه کلیدی را جستجو کنید، میلیون ها نتیجه پیدا خواهید کرد. با این حال، صفحه 1 تنها چیزی است که اهمیت دارد.

حتی اگر تمام کادرهای چک لیست سئو را علامت بزنید، ممکن است چیزی شوم در پشت صحنه وب سایت شما پنهان شده باشد که باعث کاهش ترافیک شود. فقط یک ممیزی عمیق می تواند چیزی شبیه به این را کشف کند.

هر وب سایتی باید اطمینان حاصل کند که بخش فنی برای رتبه بندی من، است. چرا؟ زیرا اگر سایتی قابل ،یدن نباشد، رتبه بندی نمی شود.

نظرات بیان شده در این مقاله نظرات نویسنده مهمان است و ،وماً سرزمین موتور جستجو نیست. نویسندگان کارکنان در اینجا فهرست شده اند.


سرزمین موتور جستجو را به فید Google News خود اضافه کنید. اخبار گوگل


رتبه بندی برخی از کلمات کلیدی آسان تر از دیگران است. برای مثال، ممکن است رتبه‌بندی برای چیزی مانند «فهرست برترین بازی‌های ویدیویی در سال ۲۰۲۲» در مقایسه با «بازی‌ها» آسان‌تر باشد.

یک مثال؟ به روز رس، محتوای مفید گوگل که به کل وب سایت از نظر کیفیت محتوا نگاه می کند. اگر برخی از صفحات بد در نظر گرفته شوند، می تواند بر کل وب سایت تأثیر بگذارد.

هر ،ی می‌تواند به راحتی سئوی درون صفحه را انجام دهد، اما برای درست ، بخش فنی به دانش و تجربه نیاز دارد. مواردی مانند قابلیت استفاده از تلفن همراه، سرعت سایت، نشانه گذاری داده های ساختاریافته، robots.txt، نگهداری سرور، تجربه صفحه و بسیاری موارد دیگر.

درباره نویسنده

بروس کلی

در سال جدید، بسیاری در حال برنامه ریزی برای به روز رس، وب سایت خود هستند. مشکل اینجاست که سئو در طول طراحی مجدد سایت یا هرگز وارد گفتگو نمی شود یا به درستی مدیریت نمی شود. این یک مشکل است.

انتقال سایت زم، است که یک وب سایت دچار تغییرات عمده می شود، مانند به روز رس، URL، طراحی مجدد، یا تغییرات سیستم مدیریت محتوا یا ارائه دهنده هاست.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است