5 ایده موضوع وبلاگ برای سایت تجارت الکترونیک شما • Yoast

وبلاگ می تواند یک ابزار بازاریابی عالی برای سایت تجارت الکترونیک شما باشد. این امکان را به شما می دهد تا همه چیز را در مورد برند، محصولات و شرکت خود به خوانندگان بگویید. به علاوه، با وبلاگ نویسی به طور منظم شانس رتبه سایت خود را در نتایج جستجو افزایش خواهید داد. همانطور که گفته شد، ارائه ایده های جدید می تواند دشوار باشد. در این پست، من در مورد 5 ایده موضوع بحث خواهم کرد که به شما کمک می کند تا یک وبلاگ عالی در سایت تجارت الکترونیک خود داشته باشید!

چرا باید وبلاگ داشته باشید؟

ماریکه رئیس استراتژی Yoast و بنیانگذار آکادمی Yoast SEO است. او دوست دارد ایده ها و محصولات جدیدی ارائه دهد تا SEO را برای همه قابل دسترس کند و از رشد سالم Yoast اطمینان حاصل کند!

آواتار یا ماریکه ون د راکت


منبع: https://yoast.com/ecommerce-blog-ideas/

ممکن است کار زیادی به نظر برسد، اما حفظ وبلاگ در سایت تجارت الکترونیک شما قطعا ارزش وقت شما را دارد. وبلاگ به مخاطبان شما این امکان را می دهد که درباره برند و محصولات شما اطلاعات بیشتری ،ب کنند. شما قادر خواهید بود داستان برند و محصولات خود را از دیدگاه خود بگویید و به مخاطبان خود در مورد ایده ها یا برنامه های جدیدی که ممکن است داشته باشید اطلاع دهید. این باعث ایجاد اعتماد بین شما و مخاطبان می شود و تعامل آنها را افزایش می دهد.

ممکن است در ابتدا کمی ترسناک به نظر برسد، اما دادن این امکان به خوانندگان برای گذاشتن نظرات در وبلاگ شما راهی عالی برای دریافت ورودی برای پست های جدید است. دعوت از افراد برای گذاشتن نظر در وبلاگ خود به این م،ی است که احتمالاً بازخورد و سؤالاتی دریافت خواهید کرد. سپس می تو،د از آن برای تعیین اینکه مخاطبان شما می خواهند درباره چه موضوعاتی بیشتر بدانند و در مورد چه مواردی می تو،د یک پست وبلاگ جدید بنویسید استفاده کنید.

یک راه عالی برای ارائه ایده های موضوعی جدید برای وبلاگ تجارت الکترونیک خود، دنبال ، رویدادهای جاری و نوشتن در مورد آنها است. به سایت های خبری مختلف توجه داشته باشید و پست هایی بنویسید که در آن دیدگاه یا تخصص خود را در مورد اخبار در جایگاه خود ارائه دهید. برای اطمینان از اینکه چیزی را از دست ندهید، حتی می تو،د هشدارهایی را برای موضوعات خاص تنظیم کنید. و اگر تعطیلات یا رویدادی در راه است، پستی در مورد نحوه استفاده از محصولات شما در آن تعطیلات یا رویداد بنویسید.

یک وبلاگ می تواند به مخاطبان شما کمک کند تا شما را آنلاین پیدا کنند. اما حفظ آن می تواند سخت باشد. شما باید به طور مداوم ایده های جدید و منحصر به فردی برای وبلاگ تجارت الکترونیک خود داشته باشید. علاوه بر این، شما می خواهید محتوای عالی ایجاد کنید تا مطمئن شوید که مخاطبان شما همچنان به سایت شما باز می گردند. بنابراین، بیایید با اولین و کاملاً ضروری گام در ایجاد و حفظ وبلاگ تجارت الکترونیک خود شروع کنیم: تحقیق کلمات کلیدی.

1. ورودی از تحقیق کلمات کلیدی

بیشتر بخو،د: نحوه استفاده از داستان سرایی در یک پست وبلاگ »

بیایید وبلاگ نویسی کنیم!

اگر برای برجسته شدن در دریایی از وبلاگ های تجارت الکترونیک مشابه مشکل دارید، این مقاله در مورد منحصر به فرد ماندن در یک جایگاه رقابتی ممکن است به شما کمک کند لحن صدای خود را پیدا کنید. این امر باعث می‌شود که به پست‌های وبلاگ خود یک لمس شخصی اضافه کنید و با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید.

5. داستان در مورد محصولات شما

نوشتن پست های وبلاگ به شما این امکان را می دهد که یک لمس شخصی به سایت خود و به همراه آن برند و شرکت خود اضافه کنید. حتی یک شرکت یا برند بزرگ واقعاً می‌تواند از وبلاگی که افراد را در سطح شخصی جذب می‌کند سود ببرد. یکی از راه‌های انجام این کار، نشان دادن نویسندگان وبلاگتان است. به خوانندگان خود اجازه دهید افرادی که پست های وبلاگ شما را می نویسند و تخصص آنها را بشناسند. و در صورت امکان، اجازه دهید مدیر عامل شما (یا کارشناسان تیم شما) در مورد دیدگاه خود در مورد بازار یا روش استفاده از محصولاتی که شرکت شما می فروشد بنویسند. با دادن جلوه شخصی به وبلاگ های خود، به شرکت و برند خود چهره ای می دهید که مردم بتوانند با آن ارتباط برقرار کنند. این به افراد کمک می کند به شرکت شما متصل شوند و حتی ممکن است آنها را متقاعد کند که به فروشگاه آنلاین شما بازگردند.

بیشتر بخو،د: راهنمای نهایی وبلاگ نویسی »

5 ایده وبلاگ برای سایت های تجارت الکترونیک

شما می تو،د در مورد هر چیزی که می خواهید در وبلاگ خود بنویسید، اما قبل از شروع، مهم است که جستجوی من، کلمات کلیدی را انجام دهید. تحقیق کلمات کلیدی به شما کمک می کند تا بفهمید مخاطبان شما از کدام عبارات جستجویی استفاده می کنند و بنابراین می خواهید در کدام عبارات جستجویی قرار بگیرید. ممکن است ایده ای از عبارات جستجویی داشته باشید که می خواهید سایت یا محصولات شما در آنها پیدا شود، اما مطمئن شوید که در مورد آنها تحقیق کنید تا مطمئن شوید که از عبارات من، استفاده می کنید. چه ،ی می داند، ممکن است مخاطبان شما از کلمه کاملا متفاوتی برای محصولی که ارائه می دهید استفاده کنند، به این م،ی که با تمرکز بر عبارت جستجوی اشتباه، مشتریان بالقوه را از دست می دهید!

همانطور که قبلاً گفتم، یک وبلاگ می تواند یک ابزار بازاریابی عالی برای هر سایت تجارت الکترونیکی باشد. به همین دلیل است که به نظر من باید بخشی از استراتژی سئوی تجارت الکترونیک شما باشد. این به شما این امکان را می دهد که افراد بیشتری را به سایت خود جذب کنید، تعامل آنها را افزایش دهید و برند و شرکت خود را به گونه ای که می خواهید دیده شوید معرفی کنید. امیدوارم این 5 ایده وبلاگ برای سایت های تجارت الکترونیک ورودی کافی برای راه اندازی و حفظ یک وبلاگ عالی در اختیار شما قرار دهد!

نکته: آیا می خواهید مطمئن شوید که صفحات محصول شما در نتایج جستجو عملکرد خوبی دارند؟ با افزونه Yoast WooCommerce SEO ما، می‌تو،د از داده‌های ساختاری عالی Yoast SEO برای دریافت نتایج محصول غنی بهره ببرید. به علاوه، می‌تو،د پیش‌نمایش ظاهری محصولات خود را در نتایج جستجو مشاهده کنید! و اگر فروشگاه S،pify را راه اندازی می کنید، این نیز مشکلی نیست. Yoast SEO برای S،pify به شما کمک می کند ترافیک خود را افزایش داده و محتوای خود را بهینه کنید.

داستان های مشتری

اگر می خواهید در مورد نوشتن محتوای بهینه شده برای موتورهای جستجو اطلاعات بیشتری ،ب کنید، ممکن است به آموزش کپی رایتینگ SEO ما علاقه مند شوید. در میان چیزهای دیگر، یاد خواهید گرفت که چه مراحلی را برای ایجاد یک باید بردارید متن آماده برای انتشار برای وب سایت شما. به علاوه، چگونه می توان لیستی از کلمات کلیدی مرتبط برای وب سایت خود تهیه کرد. مفید است، درست است؟

همچنین، این تعامل یک راه عالی برای ارتباط با افراد و اطمینان از بازگشت آنها به سایت شما است. اگر هنوز در مورد اجازه دادن نظر در وبلاگ خود کمی مردد هستید، پستی داریم که به شما کمک می کند نظرات را در وبلاگ خود مدیریت کنید.

4. وبلاگ با لمس شخصی

اما این همه ماجرا نیست! حفظ وبلاگ به سئو نیز کمک می کند. هر بار که یک پست وبلاگ جدید را در سایت تجارت الکترونیک خود منتشر می کنید، محتوای تازه ای را اضافه می کنید. که گوگل آن را دوست دارد. شما می تو،د از این پست های وبلاگ برای پاسخ به سوالاتی که مشتریان بالقوه خود دارند (و محصولات شما راه حلی برای آنها ارائه می دهند) استفاده کنید. یا از آنها برای نشان دادن تخصص خود در موضوعات مرتبط با ،ب و کارتان استفاده کنید. با وبلاگ نویسی منظم و استفاده از کلمات کلیدی من،، وبلاگ شما به افزایش رتبه بندی کلی سایت تجارت الکترونیک شما کمک می کند. از جمله صفحات محصول شما.

به خواندن ادامه دهید: 5 نکته برای نوشتن پست های وبلاگ خواندنی »

ماریکه ون د راکت

برای بررسی جستجوهای پیشنهادی گوگل (هنگامی که در حال تایپ هستید) می تو،د کلمه کلیدی را که پیدا کرده اید را در گوگل جستجو کنید. یا از ابزارهایی مانند Google Trends برای تحقیق در مورد تعداد دفعات استفاده از عبارت جستجوی شما در مقایسه با عبارات مشابه. اما تحقیق کلمات کلیدی بسیار بیشتر است. و اگر برای انجام درست آن وقت صرف کنید، این کار با ارائه لیستی از کلمات کلیدی تمرکز که به شما در رتبه بندی عبارات جستجوی من، کمک می کند، نتیجه خواهد داد.

به خواندن ادامه دهید: تحقیق کلیدواژه: راهنمای نهایی »

2. رویدادها و اخبار جاری

درباره روش های مختلف استفاده مردم از محصولات شما داستان بگویید و این داستان ها را آموزنده و سرگرم کننده کنید. این وبلاگ ها را خیلی پرفروش نکنید. به مردم نشان دهید چرا آنها باید وسایل شما را ب،ند به جای اینکه به آنها بگویند باید ب،ند.

صفحه محصول شما مکان من،ی برای توصیف محصول شما است. با این حال، وبلاگ شما مک، عالی برای به اشتراک گذاشتن داستان های مربوط به محصول شما است. اگر لوازم تمیزکننده می فروشید، در وبلاگ هایی بنویسید که کدام لکه ها با محصولات شما بهتر از بین می روند. اگر لباس‌های بچه‌گانه می‌فروشید، پست‌های وبلاگی درباره بازی کودکان در حالی که لباس‌های شما را پوشیده‌اند بنویسید. و اهمیت ع، ها را دست کم نگیرید، پس حتما تعداد زیادی از آنها را اضافه کنید! اگر چیزی ندارید، سعی کنید تصاویر مرتبط با ،ب و کار یا نام تجاری خود را اضافه کنید تا پست های خود را زنده کنید.

برای مثالی از نحوه انجام این کار در Yoast، چندی پیش گوگل Web Vitals را معرفی کرد – مجموعه جدیدی از معیارها برای اندازه گیری سرعت و تجربه کاربر از وب سایت ها. از آنجایی که می د،م خوانندگان ما می خواهند بیشتر در مورد این موضوع بدانند، زیرا آنها اغلب نگران بهینه سازی سایت خود هستند، پست های وبلاگی مختلفی نوشتیم که توضیح می دادیم این Web Vital ها چیست و چه تاثیری می توانند بر روی سایت ها داشته باشند.

راه عالی دیگر برای انجام این کار این است که از مشتریان خود بخواهید داستان های خود را به اشتراک بگذارند. از آنها در مورد تجربیات آنها در مورد محصولات خود بپرسید و اگر آنها ع، هایی دارند که می تو،د در سایت خود به اشتراک بگذارید. با اجازه این مشتریان می تو،د بر اساس تجربیات آنها پست های وبلاگ زیبایی بنویسید. یا می تو،د از مشتریان خود بپرسید که آیا می خواهند یک وبلاگ مهمان بنویسند.

،مت سرگرم کننده؟ شما در مورد چیزی می نویسید که مردم در آن لحظه به آن علاقه دارند. چون الان داره اتفاق میفته و اگر این یک رویداد مهم در جایگاه شما (یا به طور کلی) است، به این م،ی است که احتمالاً مخاطبان شما مایل به خواندن بیشتر در مورد این موضوع هستند.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است