4 ابزار جدید سازنده برای فیس بوک و اینستاگرام

متا همچنین در حال گسترش انواع مجموعه‌های دیجیتالی است که می‌تو،د در اینستاگرام به نمایش بگذارید تا شامل ویدئو و اضافه ، پشتیب، از بلاک چین و کیف پول فانتوم شود.

برای سازندگ، که قبلاً از Stars استفاده می‌کنند، Meta در حال راه‌اندازی ویژگی‌های اضافی است تا ،ب ستاره و تعامل با فرستنده‌های ستاره را آسان‌تر کند. متا در حال آزمایش این ویژگی جدید با تعدادی منتخب از سازندگان در سراسر جهان است.

جدید در زمین موتورهای جستجو

حالت حرفه ای مجموعه ای از ابزارها را به سازندگان ارائه می دهد تا از نمایه شخصی خود شروع به رشد یک جامعه جه، کنند. سازندگان می توانند واجد شرایط ،ب درآمد از طریق ستاره ها، تبلیغات در فیس بوک، تبلیغات درون جری، و Reels Play شوند. آنها همچنین به محتوا و تجزیه و تحلیل مخاطبان، منابع آموزشی و موارد دیگر دسترسی خواهند داشت.

اطلاعات مجموعه‌های منتخبی که ابرداده‌ها توسط OpenSea غنی شده‌اند، مانند نام مجموعه‌ها و توضیحات، در اینستاگرام نیز در دسترس خواهند بود.

2. اشتراک در اینستاگرام

دریافت خبرنامه جستجوی روزانه بازاریابان به آن تکیه می کنند.


4. حالت حرفه ای برای پروفایل های فیس بوک

متا در حال آزمایش این موضوع با گروه کوچکی از سازندگان در ایالات متحده است.


متا به تازگی ابزار جدیدی را برای کمک به سازندگان برای دستیابی به مخاطبان جدید، رشد جوامع خود و ،ب درآمد از محتوای خود معرفی کرده است. بیا داخل بپریم

1. به روز رس، به مجموعه های دیجیتال

از راهنمای کمک متا:

  • آوردن Stars Party به Reels. پارتی ستاره‌ها یک چالش انجمن ستاره‌ها است که اگر سازنده به هدف خود برسد، به جشن ختم می‌شود.
  • تست الف مجموعه جدیدی از هدایای مجازی متن، با محتوای خاص. برای مثال، اگر در حال تماشای یک حلقه توله سگ از خالق حیوان خانگی مورد علاقه خود هستید، می تو،د هدیه ای با تم سگ برای آن خالق بفرستید.
  • دادن ابزارهای بیشتری به سازندگان برای تعامل با فرستندگان ستاره‌هامانند افزودن فیلتری در Comments Manager که همه نظرات ستاره‌های سازنده را در یک مکان نمایش می‌دهد. در این سطح، سازندگان قادر خواهند بود به چندین نظر به طور همزمان پاسخ دهند.
  • آوردن ستاره ها به محتوای عمومی غیر ویدئویی مانند ع، ها و پست های متنی.

نیکول فارلی ویرایشگر زمین موتور جستجو است که همه چیزهای PPC را پوشش می دهد. او علاوه بر کهنه سرباز تفنگداران دریایی، پیشینه گسترده ای در بازاریابی دیجیتال، MBA و تمایل به جنایات واقعی، پاد،ت ها، سفر و تنقلات دارد.


منبع: https://searchengineland.com/4-new-creator-tools-for-facebook-and-instagram-389345

سازندگان به زودی توانایی ساخت و فروش کل،یون های دیجیتالی خود را در اینستاگرام و خارج از آن خواهند داشت. متا درباره سازندگان می‌گوید: «آنها یک جعبه ابزار سرتاسری خواهند داشت – از ایجاد (شروع در بلاک چین Polygon) و نمایش تا فروش. مردم به راحتی می توانند با ،ید مجموعه های دیجیتالی خود به طور مستقیم در اینستاگرام از سازندگان مورد علاقه خود حمایت کنند. ما در حال آزمایش این ویژگی های جدید با گروه کوچکی از سازندگان در ایالات متحده هستیم و امیدواریم به زودی در کشورهای بیشتری گسترش پیدا کنیم.

متا در حال گسترش دسترسی به اشتراک‌ها در اینستاگرام برای همه سازندگان واجد شرایط در ایالات متحده است، بنابراین سازندگان بیشتری می‌توانند درآمد قابل پیش‌بینی ،ب کنند و عمیق‌تر با فالوورهای درگیر خود ارتباط برقرار کنند.

3. ستاره ها و هدایا

هدایا در اینستاگرام معرفی شده اند تا سازندگان راه جدیدی برای ،ب درآمد از طرفدار، که حلقه های خود را دوست دارند، داشته باشند. طرفداران می توانند با ،ید ستاره ها در اینستاگرام هدایایی را در Reels ارسال کنند.

درباره نویسنده

نیکول فارلی

چرا ما اهمیت می دهیم. هم سازندگان باتجربه و جدید یا مشتاق می توانند از این ابزارهای جدید برای دسترسی به جوامع، رشد مخاطبان خود و ،ب درآمد از طریق فیس بوک و اینستاگرام استفاده کنند.