3 ویژگی، به‌روزرسانی و خط‌مشی جدید TikTok LIVE

در حال حاضر، افراد برای میزب، LIVE باید 16 سال یا بیشتر داشته باشند. از 23 نوامبر، حداقل سن از 16 به 18 سال افزایش می یابد. علاوه بر این، نوجوانان جوان تر باید 16 سال یا بیشتر برای دسترسی به پیام مستقیم و 18 سال یا بیشتر برای ارسال هدایای مجازی یا دسترسی به ویژگی های ،ب درآمد داشته باشند.

تو عمیق تر می تو،د اطلاعیه کامل را از TikTok بخو،د اینجا.

جدید در زمین موتورهای جستجو

پس از پخش زنده، سازندگان می‌توانند برای تغییر برخی تنظیمات، از جمله قابلیت چرخاندن دوربین، افزودن افکت‌ها و بر،ب‌ها، فیلتر ، نظرات و افزودن ناظران، روی سه نقطه ضربه بزنند.

افزایش حداقل سن LIVE از 16 به 18

سه ویژگی جدید عبارتند از:

چرا ما اهمیت می دهیم. برندها، تبلیغ‌کنندگان و سازندگ، که از ویژگی LIVE استفاده می‌کنند، اکنون کنترل بیشتری بر روی افرادی که محتوای آن‌ها را می‌بینند، دارند، و همچنین به آن‌ها اجازه می‌دهند در صورت نیاز ناظران و فیلترهای بیشتری اضافه کنند.

بیایید شیرجه بزنیم

معرفی چند مهمان

نیکول فارلی ویرایشگر زمین موتور جستجو است که همه چیزهای PPC را پوشش می دهد. او علاوه بر کهنه سرباز تفنگداران دریایی، پیشینه گسترده ای در بازاریابی دیجیتال، MBA و تمایل به جنایات واقعی، پاد،ت ها، سفر و تنقلات دارد.


منبع: https://searchengineland.com/3-new-tiktok-live-features-updates-and-policies-388779

TikTok اخیراً در حال انتشار است و این به‌روزرس،‌ها و ویژگی‌ها را فقط چند لحظه پس از راه‌اندازی Focused View، یک هدف کمپین جدید که کاربران درگیر را هدف قرار می‌دهد، اعلام می‌کند.

دریافت خبرنامه جستجوی روزانه بازاریابان به آن تکیه می کنند.


به نظر می‌رسد سازندگان تغییرات جدید را پذیرفته‌اند و اضافه می‌کنند: «مدیران و کلمات کلیدی کمک بزرگی برای اطمینان از اینکه می‌توانم روی نمایش‌های زنده‌ام تمرکز کنم… بدون اینکه نگران ترول‌های اینترنتی باشم، هستند.»


برای انجام این کار، ابزار به محتوایی نگاه می‌کند که سازنده معمولاً از LIVE خود حذف می‌کند، کلمات مشابه را در این نظرات مشاهده می‌کند و سپس به میزبان پیشنهاد می‌کند که ممکن است این کلمات را به لیست فیلتر خود اضافه کند.


از طریق چند مهمان، میزبان‌ها اکنون می‌توانند با حدا،ر 5 مهمان با استفاده از طرح‌بندی شبکه‌ای یا پانل به صورت زنده پخش شوند، و مخاطبان را در هنگام پاسخ دادن به سؤالات، میزب، ویدیوهای نحوه برگزاری، یا صرفاً میزب، یک پاتوق معمولی، درگیر نگه دارند.

درباره نویسنده

TikTok به تازگی سه ویژگی جدید با هدف افزایش تجربه LIVE و ارتقای ایمنی بیشتر برند را معرفی کرده است، چیزی که این برنامه در گذشته به نادیده گرفتن آن متهم شده است.

علاوه بر این، TikTok روش جدیدی را برای سازندگان معرفی می‌کند تا انتخاب کنند که آیا ترجیح می‌دهند فقط به مخاطبان بزرگسال در LIVE خود دسترسی پیدا کنند.

یادآوری های ایمنی برای همه مهمانان زنده

سازندگان LIVE می‌توانند از ابزار فیلتر کلمات کلیدی برای محدود ، نظراتی که احساس می‌کنند من، نیستند استفاده کنند. در هفته‌های آینده، TikTok نسخه به‌روزرس،‌شده این ویژگی را نیز عرضه می‌کند که یادآوری را برای افراد ارسال می‌کند و کلمات کلیدی جدیدی را پیشنهاد می‌کند که ممکن است بخواهند به لیست فیلترشان اضافه کنند.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است