3 معیار تبدیل سئو نادیده گرفته شده که باید در نظر گرفته شود

نظرات بیان شده در این مقاله نظرات نویسنده مهمان است و ،وماً سرزمین موتور جستجو نیست. نویسندگان کارکنان در اینجا فهرست شده اند.

منبع: https://searchengineland.com/overlooked-seo-conversion-metrics-429420

در اینجا چند نمونه از معیارهایی وجود دارد که ممکن است از آنها استفاده نکنید، اما می تواند راه خوبی برای نشان دادن ارزش واقعی شما به ،وان یک SEO به سازمان شما باشد.

1. درآمد CPM

در نهایت، از تیم های استخدام کننده بخواهید که پایگاه داده را مشخص کنند که چه ،ی آن را برای مصاحبه ساخته است و چه تعداد نامزد استخدام شده اند.

اگر هر دوی آنها میانگین بازدید از صفحه 1.5 در هر بازدید داشتند، ببینید نرخ CPM چقدر است. شاید عبارت 1000 دارای CPM 5 دلار باشد، اما عبارت 600 دارای CPM 8 دلار باشد.

به ،وان یک امتیاز، اگر این ویژگی ها و خدمات مورد تقاضا هستند، ممکن است نرخ تبدیل بالاتری در صفحات جزئیات محصول خود پیدا کنید.

سپس شروع به بهینه سازی بخش وب سایت کنید. اگر شغل منطقه ای باشد، طرح پست شغلی، و محتوای مبتنی بر طبقه بندی در مورد صنعت استخدام شما، باید نسبتاً آسان باشد که اطلاعات مبتنی بر مکان را درج کنید.

با آوردن کاندیداها به طور مستقیم به وب سایت، منابع انس، نیازی به صرف هزینه زیادی در تابلوهای شغلی ندارد.

و از این نکات صحبت می توان به ،وان “ایمیل طعمه” استفاده کرد تا سعی کنید شخصی را که شروع به بررسی کرده است اما هرگز تبدیل نکرده است، به دست آورید.

نگاه کنید تا ببینید هدف کاربر در صفحه چیست.

اگر در سایت های خبری کار کرده اید، وبلاگ نویس هستید یا محتوای ویدیویی تولید می کنید، می د،د درآمد CPM و CPC چقدر مهم است.

جذب استعدادها پرهزینه و رقابتی است. آگهی شغلی باید به چشمان من، برسد و در تابلوهای شغلی برجسته شود.

این کپی را حجیم می کند و به نامزدها دلیلی برای درخواست می دهد زیرا شرکت از رشد شغلی آنها حمایت می کند.

و به ،وان یک SEO، شما بخشی از بازاریابی هستید و به شما مزیت بزرگی نسبت به سایر کارمندان می دهد.

به صفحه مشاغل وب سایت خود نگاه کنید و یک تبدیل در بسته تجزیه و تحلیل خود برای برنامه ها و ارسال ها تنظیم کنید.

و این یک پیروزی آسان برای سئوکاران است که اگر مجبور نباشید دنبال عبارات بزرگی بروید که رقابت در آنها سخت تر است، کار شما را آسان تر می کند.

اگر نظرسنجی ،وج دارید، ببینید آیا استفاده یکی از دلایلی است که برند شما را ، کرده است یا خیر.

و اگر این عبارت به دلیل ترافیک کمتر رقابتی کمتری داشته باشد، ممکن است کار شما برای ،ب رتبه راحت تر باشد. و در اینجا متوقف نشوید. به CPM های واقعی نگاه کنید.

برای انجام این:

  • با خدمات مشتری صحبت کنید و راه هایی را بیابید که مشتریان از محصولات استفاده کنند یا زم، که خدمات مشتری به آنها اطلاع می دهد که محصول را می توان برای بیش از آنچه فکر می ،د استفاده کرد.
  • با مدیران محصول تأیید کنید که این موارد برای گفتن عمومی من، هستند. اگر تأیید را دریافت کردید، به صفحات محصول و برگه‌های مشخصات بروید و ویژگی‌ها یا عملکردهایی را اضافه کنید که مشتریان نمی‌دانستند شرکت شما ارائه می‌کند.
  • تعداد دفعاتی که مردم در مورد این موارد می پرسند با تبلیغات رسانه های اجتماعی و تیم های ایمیل به اشتراک بگذارید.

تیم تبلیغات این عدد بزرگ‌تر را می‌خواهد زیرا چشم‌های بیشتری دارد و این به م،ای پول CPM بیشتر است. اما این می تواند حرکت اشتباهی باشد.

می‌تو،د داده‌های محصول و خدمات مشتری را با هم ،یب کنید، سپس یک برنامه بازاریابی یکپارچه برای تیم‌های تبلیغات ایمیل و رسانه‌های اجتماعی ایجاد کنید تا به طور موثرتری سود بازگردانده شود.

این فصلنامه را به رئیس یا سازمان خود ارائه دهید و نشان دهید که چگونه در پول و زمان شرکت صرفه جویی کرده اید تا این منابع در جای دیگری متمرکز شوند.

تبدیل و ردیابی سئو فراتر از فروش مستقیم یا پیشرو در خط لوله شما است.

و با کمک به منابع انس، برای ایجاد رزومه های عقب افتاده، یافتن نامزدهای منفعل پس از باز شدن شغل آسان تر می شود. این باعث صرفه جویی در وقت و هزینه آنها نیز می شود.

3. کمپین های برنده

به جای تصمیم گیری در مورد ترافیک، بازدید از صفحه و CPM، با مدیر روابط وابسته صحبت کنید و بپرسید چه درآمدی از طریق پیوندهای وابسته به دست می آید.

سپس می‌تو،د پست‌های وبلاگ و یک سیلو محتوای جدید ایجاد کنید تا بر این موضوع اقتدار ایجاد کنید و تبدیل‌های سنتی سئو را افزایش دهید.

اونها می تونند … باشند:

  • مش،ین خبرنامه و پیامک که به فروش تبدیل می شوند.
  • کمپین های بازگشتی که مشتریان هنوز ،ید نکرده اند یا شما را دوباره کشف نکرده اند.
  • آوردن افراد جویای کار به صفحات فهرست شغلی خود، که منجر به کاهش هزینه های استخدام کارمندان جدید می شود.

شما می تو،د در مورد مشاغل بازاریابی در بخش بازاریابی در بخش مشاغل بنویسید.

تبدیل سئو چیزی بیش از فروش، سرنخ و ترافیک برای CPM هاست.

بیایید CPM ها را برابر فرض کنیم و این مزیت را به عبارت 1000 برمی گرداند.

از آن‌ها بخواهید کمپین‌های برنده را برای مشتری، اجرا کنند که با جمعیت‌شناختی افرادی که درخواست می‌کنند و پاسخ می‌دهند اما هنوز تبدیل نشده‌اند، مطابقت دارد.

دریافت خبرنامه جستجوی روزانه بازاریابان به آن تکیه می کنند.


2. ،ب نامزد

و ما می‌تو،م پنج لایه عمیق‌تر برویم، اما شما متوجه موضوع می‌شوید. این چیزی است که ما به شرکت های وابسته در برنامه هایی که مدیریت می کنیم کمک می کنیم تا هم آنها و هم مشتریان ما بتوانند رشد کنند.

اما اگر بتو،د برخی از موانع را از بین ببرید و نامزدها را مستقیماً به تیم منابع انس، یا مدیر استخدام بیاورید، چه؟ این معیار دیگری است که توسط SEO ها نادیده گرفته شده است.

اگر ناشران برای فروش تبلیغات و ،ب درآمد به بازدید از صفحه و CPM نگاه کنند، به دنبال عبارات بزرگ هستند و نه تصویر بزرگ.

به این فکر کنید که چگونه مجموعه مهارت های شما می تواند برای بقیه شرکت مفید باشد و شروع به اندازه گیری تأثیر کامل نقش خود به ،وان یک SEO کنید.

از استخدام‌کنندگان، مدیران استخدام یا تیم منابع انس، بخواهید تا کیفیت را به شما اطلاع دهند و سپس برای تنظیم صفحات برای به دست آوردن نامزدهای واجد شرایط بیشتر تلاش کنید.

جلسات یا جوامع محلی را برای تعامل و نحوه حمایت مالی و حمایتی شرکت شما از کارمندان فعالانه از این طریق ذکر کنید.

به ،وان سئوکار، ما به طور مرتب محتوای صفحات وب سایت را به روز می کنیم و به داده ها دسترسی داریم. این شامل گزارش های خدمات مشتری و مدیران محصول می شود.

اگر ترافیک عبارت 600 یک «چگونه» یا یک راهنمای ،ید باشد، یا چیزی که کاربر به یک محصول یا خدمات نیاز دارد، احتمالاً درآمد وابسته نیز در بالای آن وجود دارد.

CPM 5 دلاری با اضافه ، هشت کمیسیون 20 دلاری یا 20 دلاری 200 دلاری چیزی نیست. عبارت کوچکتر جذابیت بیشتری دارد زیرا هم CPM و هم درآمد کمیسیون وابسته را دریافت می کنید.

این همچنین می‌تواند برای افرادی که چند سال است ،ید نکرده‌اند و نمی‌دانند محصول یا خدمات پیشرفت کرده است نیز صدق کند.

آیا انتشارات شما از پیوندهای وابسته استفاده می کند؟

تبدیل‌هایی که در اینجا نادیده گرفته شده‌اند، ایمیل و فروش برگشتی هستند که از کاری که انجام داده‌اید به‌،وان سئو و افزایش نرخ تبدیل احتمالی از صفحات محصول و برگه‌های مشخصاتی که به‌روزرس، کرده‌اید به دست آمده‌اند.

نگاه ، به تصویر بزرگتر

اکنون، مشاهده کنید که ترافیک با بهینه‌سازی‌ها افزایش یا کاهش می‌یابد و اینکه کدام نوع شغل شروع به تکمیل ارسال‌های بیشتر می‌کند.

اگر این کار را به خوبی انجام دهید، ممکن است بودجه بیشتری برای ابزارها و تخصیص مهندسی پیدا کنید.

این می تواند زم، اتفاق بیفتد که شما استفاده های مرتبطی را برای محصول یا خدمات خود به اشتراک می گذارید که ممکن است مصرف کننده خواسته باشد و از ارائه آن اطلاعی نداشته باشد.

اگر فقط بر روی تبدیل مستقیم تمرکز کنید، تصویر کلی از تأثیر شما بر شرکت نادیده گرفته شده است.

عبارت عبارت 1000 بازدیدکننده باعث 1250 بازدید از صفحه شد، در حالی که عبارت 600 عبارت باعث افزایش 1500 بازدید شد.

آن 3 دلار اضافی جمع می شود. و می تواند یک سطح جلوتر برود.

شاید عبارت 1000 سرگرم کننده یا یک مقاله جالب برای خواندن حقیقت باشد. به همین دلیل است که CPM محرک بزرگ درآمد است.

نکته: اگر شرکت شما عضو فعال برخی از این گروه‌ها است، از آن‌ها بخواهید یک بک لینک به بخش مشاغل برای اعضای جویای کار داشته باشند.

اگرچه جلب توجه به سایت یا کانال مهم است، اما ممکن است بردهای بزرگتری وجود داشته باشد. افزایش بازدید از صفحه به ازای هر بازدید کننده اولین مورد است.

چیزهای بیشتری برای ساختن وجود دارد. و فراموش نکنید که بازدیدکنندگان این صفحات می توانند برای درآمد طول، مدت به مش،ین ایمیل و پیامک تبدیل شوند.


اگر عبارت 1000 بازدیدکننده دارای نرخ بازدید از صفحه 1.25 باشد و 600 دارای 2.5 بازدید از صفحه باشد و CPM ها برابر باشند، عبارت 600 بهتر است زیرا سود بیشتری دارد.

در اینجا یک مثال است. فرض کنید عبارتی وجود دارد که 1000 بازدیدکننده به سایت شما می آورد و یکی که 600 بازدیدکننده دارد.