3 راه برای انجام درست تلاش های تبلیغاتی

با این وجود، ردیابی تبدیل آفلاین در Google برای دیدن اینکه چه کمپین هایی معیارهای پایین قیف مانند SAL و سرنخ های بسته/برنده را هدایت می کنند عالی است. اگر درآمدی را به این تبدیل‌ها نسبت می‌دهید، حتی بهتر است.

ادغام منابع داده شخص ثالث، مانند Snowflake و Salesforce، با گزارش رسانه پولی شما به کاهش زمان بهینه‌سازی در برابر یک رویداد قیف عمیق‌تر، مانند MQL، سرنخ‌های پذیرفته‌شده فروش (SAL) و درآمد کمک می‌کند.

امروز دیگر اینطور نیست.

به ،وان مثال، اگر دو ماه طول می کشد تا یک لید بسته شود، باید یک کمپین یا کانال جدید را حداقل تا این مدت قبل از کاهش ناگه، در صورتی که درآمد اولیه مشاهده نمی کنید، ارائه دهید.

به طور کلی، هنگام اندازه‌گیری، مایلید حداقل یک LTV:CAC 3:1 ببینید.

با فناوری و داده‌های موجود امروز، ما می‌تو،م خیلی بیشتر از شناسایی دست اندرکاران برای کمک به شرکت‌ها برای صرف کارآمدتر دلارهای بازاریابی و ،ب درآمد انجام دهیم.

اگر در مح،ه LTV مشتریان خود مشکل دارید، هاب اسپات یک مقاله عالی دارد که می تواند در این مرحله اولیه به شما کمک کند.

غذای آماده

اگر تیم تبلیغاتی B2B شما با ردیابی تبدیل آفلاین، تولید سرنخ را در Google انجام می‌دهد، بدون اینکه به کجا می‌روند در قیف پایین می‌روند، آنها این کار را اشتباه انجام می‌دهند.


تیم هایی که برای درآمد بهینه می شوند باید ارزش مشتریان خود را از طریق ارزش طول عمر مشتری درک کنند.

دریافت خبرنامه جستجوی روزانه بازاریابان به آن تکیه می کنند.


2. پایگاه مشتری را درک کنید

بگوییم که Google حجم قابل توجهی از سرنخ را هدایت می کند اما در LTV:CAC 0.5 است. شاید زمان آن فرا رسیده باشد که کمی بیشتر در گوگل جستجو کنید تا ببینید چگونه می تو،د کارایی درآمدزایی گوگل را بهبود ببخشید.

آیا تیم فروش شما سرنخ‌های ،ب‌وکارهایی که آستانه درآمد را برآورده نمی‌کنند، حذف خواهند کرد؟

بازاریابان در عصر جدیدی وجود دارند که در آن دیگر تنها راه‌اندازی سرنخ‌ها رضایت‌بخش نیست.

ردیابی به دلایلی که فراتر از گزارش است ضروری است.

درک ارزش طول عمر (LTV) پایگاه مشتری و هزینه جذب مشتری (CAC) به شما امکان می دهد تحلیل نسبت LTV:CAC را انجام دهید تا تصویر کاملی از اینکه ،یب کانال شما چگونه بر تلاش های تبلیغاتی شما تأثیر می گذارد را بدست آورید.

سرنخ ها به سرعت در حال تبدیل شدن به معیاری از عصر گذشته هستند که در آن بازاریابان می توانند به سادگی برای انجام یک کار خوب به پشت خود ضربه بزنند.

از CMOها خواسته می شود تا ارزش هر دلاری را که برای بازاریابی صرف می شود، نشان دهند.

اگر چنین است، دلارهای بازاریابی خود را برای آن سرنخ‌های رد صلاحیت شده هدر ندهید، زم، که می‌تو،د درآمد را در کانال‌های تبلیغاتی قوی دیگر هدف قرار دهید.

3. ارزش مادام العمر مشتریان را درک کنید

پلتفرم‌هایی مانند Google داده‌هایی را که ارائه می‌دهید بهینه می‌کنند و آن را به ابزاری قدرتمند یا بدترین کابوس شما تبدیل می‌کنند.

در این عصر جدید هوش مصنوعی، تغذیه یادگیری ماشینی با داده‌هایی که باعث می‌شود آن چیزی که می‌خواهید انجام دهد، حیاتی است.

به پلتفرم‌ها داده‌هایی را بدهید که برای یافتن مشتریان با ارزش‌تر نیاز دارند.

جدید در زمین موتورهای جستجو

دانستن اینکه چه نوع افرادی محصول شما را می ،ند برای درست ، تلاش های تبلیغاتی شما بسیار مهم است.

نظرات بیان شده در این مقاله نظرات نویسنده مهمان است و ،وماً سرزمین موتور جستجو نیست. نویسندگان کارکنان در اینجا فهرست شده اند.


در زیر سه مورد ضروری برای بهینه سازی درآمد آورده شده است.

1. ردیابی تنگ بافته

هدف قرار دادن مخاطب من، همچنین به شما کمک می کند ارزش خط لوله را برای بهینه سازی درآمد تعیین کنید. داشتن یک نمایه مشتری ایده‌آل (ICP) برای هدف‌یابی، بخش کم ارزشی از پازل است.

برای B2B، باید ،اوین شغلی، نکات دردناک، وظایف و هر چیزی که نشان می دهد محصول شما زندگی آنها را آسان تر می کند را بد،د. همچنین باید از معیارهای رد صلاحیت تیم فروش خود آگاه باشید.

وقتی متوجه شدید که مشتریان از کجا درآمد به ارمغان می آورند در مقابل جایی که ممکن است قبل از تبدیل نیاز به مراقبت بیشتری داشته باشند، می تو،د یک استراتژی رسانه ای جامع تری برای ایجاد سرنخ های واجد شرایط ایجاد کنید که درآمد بیشتری نسبت به حجم سرنخ به تنهایی به دست می آورد.

برنامه ای برای گرم ، آن مخاطبان در اوایل سال ایجاد کنید و سپس تبدیل پس از اولیه را برای آنها پرورش دهید تا آنها را در قیف فروش حرکت دهید.

پیگیری دقیق تلاش‌های شما نقش مهمی در موفقیت استراتژی تبلیغاتی شما دارد.

با انجام این کار، بهینه سازی هر ت، را برای موفقیت و رشد سازمان خود تقویت می کنید و به مدیر ارشد مدیریت خود چند ساعت خواب اضافی در شب می دهید.


فقط به این دلیل که یک کانال سرنخ ایجاد می کند به این م،ی نیست که آن سرنخ ها بعداً در قیف فروش شما ارزش ایجاد می کنند.

اگر نمی د،د با ارزش ترین مشتریان شما چه ،، هستند، چگونه می تو،د برای درآمد بهینه سازی کنید؟

بازاریابان باید بدانند که کاربران از کانال‌های مختلف وقتی وارد قیف فروش شما می‌شوند چگونه عمل می‌کنند.

به ،وان مثال، اگر میانگین ارزش سرنخ جستجوی گوگل شما 4 برابر بیشتر از سرنخ های خارج از فیس بوک است، چگونه می تو،د از آن برای اولویت بندی هزینه ها و اه، کانال خود استفاده کنید؟

با این گفته، بازاریابان باید از واکنش با کاهش روز یا هفته اجتناب کنند، اگر ممکن است چند ماه طول بکشد تا کاربر در قیف فروش حرکت کند.

بهینه سازی برای سرنخ ها یا بازاریابی سرنخ های واجد شرایط (MQL) عالی است، اما بهینه سازی برای آنچه خط لوله و درآمد را هدایت می کند بهتر است.

دپارتمان‌های بازاریابی زم، معتقد بودند که اگر تیم فروش نتواند سرنخ‌های بازاریابی را کار کند، مشکل فروش است.

امروزه، هر معیاری خارج از درآمد، یک معیار بیهوده برای رهبری ارشد و اجرایی خارج از بازاریابی است، که هر دلار را برای جذب مشتری و بهبود سودآوری به همراه دارد.

درک میانگین زمان بسته شدن یا مدت زم، که طول می کشد تا به درآمد تبدیل شود، تنها به شما کمک می کند تا بیشتر به سمت درآمد بهینه شوید.

درباره نویسنده

مدالین مک کانل کار خود را در کمپین های اجتماعی پولی در سال 2011 آغاز کرد، زم، که فیس بوک فقط تبلیغات لایک صفحه را ارائه می داد. در طول سال‌ها، او برای برخی از بزرگترین آژانس‌های تبلیغاتی و روابط عمومی جهان کار کرده و کمپین‌های اجتماعی پولی را برای مشتریان مختلف از جمله eBay، iRobot، GODIVA و TD Ameritrade مدیریت کرده است. مدالین اکنون به ،وان مدیر تبلیغات دیجیتال در Closed Loop خدمت می کند و با رویکرد داده محور و تخصص خود در الگوریتم های رسانه پولی به مشتریان توانمند می شود. مدالین در حال حاضر با خانواده اش در ویرجینیا زندگی می کند.


منبع: https://searchengineland.com/revenue-optimization-advertising-388645

فصلی بودن نیز یک عامل حیاتی است که باید در نظر گرفته شود. بهترین زمان سال را برای جذب کاربران با ارزش خود بد،د و اولویت بندی کنید.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است