10 بهترین افزونه های سئو کروم (افزونه های مرورگر رایگان)

بهترین بخش این است که اگر محتوای زیادی دارید که به به‌روزرس،‌های جزئی نیاز دارد، می‌تو،د همه آن‌ها را به یک فایل CSV اضافه کنید تا بروزرس، انبوه را انجام دهید. PageImprove را اینجا امتحان کنید.

5. SEOQuake

SEOQuake یک ابزار رایگان و یکپارچه برای مرورگرهای کروم است که برای هر ،ی که به دنبال ساده‌سازی و سرعت بخشیدن به فرآیند انجام ممیزی‌های سئو در مقیاس بزرگ بدون به خطر انداختن تجزیه و تحلیل کامل است، ایده‌آل است.

رسانه‌های اجتماعی نقش برجسته‌تری در بهینه‌سازی موثر موتورهای جستجو دارند که بسیاری از مردم تصور می‌کنند. ردیابی تعامل در پست‌های شما می‌تواند بینش‌های ارزشمندی در مورد نوع محتوایی که مخاطبان شما با آن ارتباط برقرار می‌کنند، ارائه دهد، در حالی که توانایی تحقیق در مورد رو،مه‌نگاران و تأثیرگذاران، پاداش‌های بزرگی از نظر سئوی خارج از صفحه و ایجاد بک لینک به همراه دارد.

در پایان این راهنما، می‌د،د که بهترین افزونه‌های سئو برای کروم چیست و به اطلاعات ارزشمندی دست خواهید یافت تا به شما کمک کند تصمیم بگیرید کدام یک از این ابزارهای رایگان برای شما من، است.

بهترین افزونه های SEO Chrome

ارائه بهترین نکات سئو …

SEO Meta در 1 کلیک همه زنگ‌ها و سوت‌هایی را که دیگر برنامه‌های افزودنی با رتبه برتر در این راهنما ارائه می‌دهند را ندارد، اما احتمالاً عمیق‌ترین افزونه برای تجزیه و تحلیل ابرداده است.

با نزدیک به یک میلیون نصب فعال، شکی وجود ندارد موزبار افزونه شماره یک مرورگر Chrome SEO در حال حاضر در بازار است.

تو می تو، SEO Minion را در اینجا امتحان کنید.

9. SEO Meta در 1 کلیک

لطفا جاوا اسکریپت را فعال کنید

بهترین افزونه های SEO Chrome

1. MozBar

این افزونه BuzzSumo Chrome هر دوی این وظایف را به راحتی انجام می دهد و در عین حال معیارهای عملکرد به روز را برای هر URL که به صورت آنلاین بازدید می کنید ارائه می دهد.

با وجود تمام این داده های قدرتمند SEO که در مرورگر کروم شما موجود است، جای تعجب نیست که این افزونه رایگان SEO در حال حاضر دارای 3 میلیون دانلود است. SEOQuake را اینجا امتحان کنید.

6. شکارچی

اگر در یافتن فایل‌های Robots.txt یا Sitemap.xml خود مشکل دارید، همچنین خوشحال خواهید شد که توجه داشته باشید که ابزار رایگان SEO Meta in 1 Click دقیقاً به شما نشان می‌دهد که دقیقاً کجا هستند. SEO Meta In 1 را امتحان کنید اینجا را کلیک کنید.

10. Majestic Backlink Analyzer

سئو مینیون یکی دیگر از گزینه های عالی برای سئوی محلی است، زیرا نه تنها توانایی مشابه Mangools برای بررسی رتبه بندی گوگل در چندین مکان را ارائه می دهد، بلکه این کار را به روشی بسیار مبتدی تر انجام می دهد.

این ابزار توسط همان افرادی که مسئول ابزار سئو پیشرو در صنعت، Semrush هستند، به شما ارائه شده است، این ابزار در زمان و دردسر کار از طریق باطن وب سایت شما برای ایجاد تغییرات صرفه جویی می کند.

این یک چیز به سادگی یافتن آدرس های ایمیل، نمایه های رسانه های اجتماعی مرتبط و سایر جزئیات تماس برای وب سایت هایی است که بازدید می کنید.

این به شما امکان می‌دهد هر مؤلفه مهمی را که گم شده‌اند یا به سادگی نیاز به بهبود دارند، شناسایی کنید.

افزونه مرورگر سئو Mangools یکی از ابزارهای پیشرو برای انجام تجزیه و تحلیل رقبا است. این ابزار به صورت آزمایشی رایگان ارائه می‌شود، پس از آن باید در سرویس معمولی Mangool شرکت کنید.

برنامه هایی برای این موضوع از 29.90 دلار تا 89.90 دلار در ماه متغیر است که آن را به یکی از بهترین ابزارهای سئوی اقتصادی من، تبدیل می کند. من شخصا از مجموعه ابزارهای سئو Mangools هر روز استفاده می کنم زیرا آنها بسیار خوب هستند.

ستاد تحریریه SEO Chatter تیمی متشکل از کارشناسان بهینه سازی موتور جستجو و بازاریابی دیجیتال به رهبری استیون هاکمن با بیش از 15 سال تجربه در بازاریابی موتورهای جستجو است. ما راهنمای اصول سئو را برای بازاریابان مبتدی منتشر می کنیم.


منبع: https://seochatter.com/best-seo-chrome-extensions/

یک صفحه را در وب سایت خود بارگذاری کنید و این افزونه SEO یک نمای کلی از همه موارد زیر ارائه می دهد:

اگر تنها اولویت شما برای استفاده از افزونه سئو در کروم کمک به توسعه لینک های ورودی بیشتر به وب سایت شما است، پس Majestic BackLink Analyzer مورد استفاده است.

من از طرفداران گسترده ویژگی SERP Overlay SEOQuake هستم، که نتایج جستجوی شما را با داده های کلیدی برای هر نتیجه پر می کند و صرفه جویی در وقت شما صرفه جویی زیادی می کند صرف نظر از اینکه محتوای خود را ممیزی می کنید، درگیر تجزیه و تحلیل رقبا هستید یا جستجو می کنید. فرصت های جدید کلمه کلیدی

امیدوارم از این راهنما در مورد بهترین افزونه های SEO Chrome لذت برده باشید.

به عبارت دیگر، اگر به دنبال یک روش ساده و موثر برای انجام تحقیقات سئو در حال حرکت هستید، MozBar راه رو به جلو است. Mozbar را اینجا امتحان کنید.

2. BuzzSumo

این راهنما بهترین افزونه‌های SEO Chrome را فهرست می‌کند که به شما کمک می‌کند تحقیق و تجزیه و تحلیل را برای کارهای بهینه‌سازی موتور جستجوی درون سایت و خارج از سایت خودکار کنید.

توانایی شبیه‌سازی هر مکان برای مشاهده موقعیت‌های SERP در مناطق جغرافیایی مختلف نیز برای بهبود استراتژی‌های سئو محلی بسیار ارزشمند است. مادر را امتحان کنافزونه ngools SEO Browser در اینجا.

8. SEO Minion

برای انتخاب من، شما، در وهله اول به دلایل اصلی خود برای تحقیق در مورد افزونه‌های مرورگر سئوی کروم فکر کنید و سپس چند گزینه ذکر شده در بالا را امتحان کنید تا جعبه ابزار سئوی خود را با استفاده از کروم بسازید.

ع، نویسنده تحریریه SEO Chatter

همانطور که متوجه شدید، افزونه های رایگان زیادی در این لیست از بهترین افزونه های سئو برای کروم وجود دارد که هر کدام با ارائه مزایای منحصر به فرد خود جایگاه خود را به دست می آورند، خواه تجزیه و تحلیل بک لینک در سطح متخصص، تحقیق کلمات کلیدی، بهینه سازی سئوی محلی یا موارد دیگر. به روز رس، پرواز، و بیشتر.

Page Improve در دنیای افزونه‌های سئو منحصر به فرد است، زیرا به جای ارائه داده به شما، در واقع به شما امکان می‌دهد تا ویرایش‌های سریع و در عین حال حیاتی محتوای خود را انجام دهید تا عملکرد بهینه‌سازی موتور جستجوی آن را افزایش دهید.

اگر روی بهبود سئوی خارج از صفحه خود از طریق ارتباط با وبلاگ نویسان، فرصت های ارسال مهمان یا سایر همکاری ها کار می کنید، این ابزار رایگان و سبک وزن زیادی را در وقت شما صرفه جویی می کند تا از طریق وب سایت ها اسکن کنید تا اطلاعات تماس به روز را پیدا کنید. افرادی که می خواهید با آنها ارتباط برقرار کنید. Hunter Chrome Extension را اینجا امتحان کنید.

7. منگول

این افزونه کاربردی که به ،وان یک افزونه رایگان SEO Chrome موجود است، داده های دقیقی در مورد حجم جستجو، هزینه به ازای کلیک (CPC) و سطح رقابت برای کلمات کلیدی انتخابی شما ارائه می دهد. به‌علاوه، این ابزار با استفاده از داده‌های «افراد نیز از گوگل و بینگ» برای یافتن کلمات کلیدی مرتبط مفید است. کلمات کلیدی همه جا را اینجا امتحان کنید.

4. PageImprove

صفحه ای را در وب سایت خود یا رقبای خود باز کنید، و این ابزار کوچک زیبا یک نمای کلی واضح و مختصر از تمام ابرداده های موجود برای آن صفحه را نشان می دهد، از جمله:

 • ،وان و طول ،وان
 • توضیحات متا و طول توضیحات
 • URL و URL متا متعارف
 • ساختار سرفصل (H1 – H6)
 • تعداد لینک های داخلی
 • تعداد تگ های alt از دست رفته
 • متا (فیس بوک) تگ های داده های اجتماعی Graph و Twitter را باز کنید

این افزونه با یک آزمایش رایگان 30 روزه ارائه می شود، پس از آن باید در یکی از چهار طرح برتر BuzzSumo مش، شوید که از 119 تا 999 دلار در ماه متغیر است. BuzzSumo را اینجا امتحان کنید.

3. کلمات کلیدی در همه جا

به بیان دیگر، Majestic Backlink Analyzer تنها یکی از بهترین افزونه های سئو کروم نیست. این یکی از بهترین ابزارهای تجزیه و تحلیل بک لینک است. Majestic BackLink Analyzer را اینجا امتحان کنید.

خلاصه افزونه های SEO Chrome

برنامه افزودنی رایگان مقدار قابل توجهی از داده ها را در مورد نمایه بک لینک هر وب سایت ارائه می دهد، از جمله:

 • تعداد کل پیوندها به صفحات جداگانه
 • تعداد کل پیوندها به کل وب سایت
 • قدرت پیوند
 • شهرت منبع پیوند
 • تاریخچه چگونگی و زمان دریافت لینک های جدید توسط یک صفحه.

در همین حال، ،، که در برنامه های پریمیوم Majestic هستند که از 49.99 دلار در ماه شروع می شود، می توانند به ویژگی های اضافی مانند:

 • حذف خودکار بک لینک های حذف شده
 • بک لینک های برتر برای هر URL را ببینید
 • موضوع و زمینه انکر ت،ت را تحلیل کنید
 • تولید کلمات کلیدی برای ایجاد محتوای جدید برای دریافت بک لینک های مرتبط

در عوض، هنگامی که برنامه با استفاده از یک بیت ساده جاوا اسکریپت با سایت شما همگام‌سازی می‌شود، می‌تو،د هر صفحه‌ای را که کاربر رو به رو است در مرورگر خود باز کنید و متا تگ‌ها، canonicals، alt-tag‌ها و سایر محتوای صفحه خود را به‌روزرس، کنید.

برخلاف سایر ابزارهای موجود در این لیست که چندین ویژگی را ارائه می دهند، افزونه Hunter Chrome فقط یک کار را انجام می دهد با این حال، نمی توان انکار کرد که این کار را بهتر از سایر ابزارهای موجود در بازار انجام می دهد.

این افزونه رایگان همچنین یکی از معدود افزونه‌های سئو کروم است که بر،ب‌های Hreflang را در صفحه شما بررسی می‌کند تا مطمئن شود محتوای شما به بهترین وجه نیازهای کاربران محلی را در مکان‌های مختلف برآورده می‌کند.

سایر ویژگی های مفید عبارتند از:

 • یک جستجوگر تغییر مسیر مفید
 • تشخیص لینک ش،ته
 • همه ابزارهای معمول تجزیه و تحلیل روی صفحه که از هر ابزار SEO خوب انتظار دارید

پس از نصب افزونه SEO Chrome، می تو،د از Mangools برای کشف کلمات کلیدی مورد نظر رقبا، تجزیه و تحلیل صفحه و اعتبار دامنه آنها، بررسی نمایه بک لینک آنها و ردیابی رتبه بندی کلمات کلیدی آنها استفاده کنید.

محبوبیت این افزونه رایگان سئو فقط به دلیل سهولت استفاده از آن نیست. در عوض، متخصصان سئو و مشاغل کوچک به Mozbar روی می‌آورند زیرا داده‌های دقیق زیادی را برای هر وب‌سایتی فراهم می‌کند، از جمله:

 • اعتبار صفحه
 • Domain Aut،rity
 • پروفایل بک لینک
 • بر،ب‌های ،وان و ابرداده
 • رتبه بندی کلمات کلیدی
 • چگالی کلمه کلیدی

اگر به دنبال بهترین افزونه های سئو برای کروم هستید که صرفاً برای اه، تحقیق کلمات کلیدی استفاده کنید، ارائه دهید کلمات کلیدی در همه جا تلاش.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است