10 بهترین ابزار Dofollow Link Checker برای سئو

قیمت: Moz یک طرح اولیه را با 99 دلار در ماه یا 79 دلار در ماه در صورت پرداخت سالانه ارائه می دهد.

درباره پیوندهای Dofollow بیشتر بد،د

این راهنما شامل لیستی از بهترین جستجوگرهای پیوند dofollow برای سئو است.

همانطور که متوجه شدید، چک‌کننده‌های بک لینک‌های dofollow زیادی وجود دارد که می‌تو،د از بین آنها یکی را انتخاب کنید که می‌تواند به شما در بهبود استراتژی بهینه‌سازی موتور جستجو کمک کند. به راحتی می تو،د توصیه های برتر را امتحان کنید یا همه آنها را آزمایش کنید تا بد،د کدام ابزارهای بررسی پیوند dofollow برای نیازهای شما بهترین کار را دارند.

اهرفس یکی از ابزارهای پیشرو تجزیه و تحلیل بک لینک dofollow برای سئوکاران حرفه ای است که نگاهی عمیق به پروفایل پیوند هر وب سایت یا URL می دهد. با این حال، برای کاربران عمومی کمی گران است.

اگر به دنبال یک بررسی کننده بک لینک dofollow خوب با یک رابط کاربری بسیار بصری هستید، Mangools LinkMiner است،اج قوی ترین بک لینک های رقبا را آسان می کند.

قیمت: خدمات Mangools Basic 29.90 دلار در ماه هزینه دارد و شامل 100 جستجوی کلمه کلیدی در هر 24 ساعت است.

4. MonitorBacklinks

Ubersuggest یک ابزار محبوب جستجوگر پیوند dofollow می سازد که می تو،د آن را به صورت رایگان امتحان کنید. Ubersuggest نظارت بر سلامت سئوی وب سایت خود را آسان می کند و می تو،د ترافیک بک لینک خود را به صورت روزانه پیگیری کنید.

قیمت: Monitor Backlinks یک برنامه آزمایشی و خدمات 30 روزه رایگان را ارائه می دهد که از 25 دلار در ماه شروع می شود.

5. Ubersuggest

قیمت: رایگان با محدودیت یا 99 دلار در سال بدون محدودیت.

2. رتبه بندی SE

با LinkMiner، می‌تو،د به راحتی پیوند وب‌سایت ارجاع‌دهنده را مستقیماً در ابزار بدون باز ، یک برگه جدید پیش‌نمایش کنید، و متن لنگر برای پیوند dofollow برجسته می‌شود تا بتو،د نحوه استفاده از آن را در صفحه مشاهده کنید.

رتبه بندی SE 100٪ دقیق ردیابی رتبه کلمات کلیدی، ابزارهای تحقیقاتی رقابتی، و بررسی و نظارت بک لینک برای تعداد تقریبا بی نهایت از کلمات کلیدی را ارائه می دهد. همچنین می‌تو،د از رتبه‌بندی SE برای اجرای تجزیه و تحلیل بک لینک دقیق در برابر پارامترهای کلیدی مانند نسبت پیوند dofollow در مقابل nofollow، متن‌های لنگر در بک لینک‌ها، امتیازات Domain Trust و Page Trust و غیره استفاده کنید.

Sitechecker یک برنامه افزودنی کروم را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد چگالی کلمات کلیدی، متا تگ ها و سرعت صفحه را تنها با یک کلیک و یک بررسی کننده ایمنی وب سایت بررسی کنید تا وب سایت ها را برای مشکلات امنیتی احتمالی آزمایش کنید.

با SEO SpyGl،، می تو،د فوراً تاریخچه پیوند وب سایت خود را بررسی کنید و کیفیت دامنه های ارجاع دهنده را ارزیابی کنید تا ببینید کدام صفحات بیشترین تعداد بک لینک و ترافیک ارجاع را به ارمغان می آورند. همچنین یک بررسی کننده بک لینک را ارائه می دهد که شما را قادر می سازد با کمترین تلاش بک لینک های با کیفیت بسازید. شما می تو،د متن لنگر خود را تجزیه و تحلیل و متنوع کنید و بک لینک ها را از وب سایت های اسپم با خطر جریمه بالا رد کنید.

م،تور بک لینک ها به شما امکان می دهد داده ها را از Ahrefs، Google Search Console، Majestic و Moz وارد کنید تا تمام داده های بک لینک خود را در یک رابط کاربری آسان مدیریت کنید.

قیمت: برنامه SearchAtlas S،er LinkGraph رایگان است و برنامه های خدمات ماهانه از 48 دلار در ماه شروع می شود.

7. سایت چکر

همچنین می‌تو،د URL‌ها را برای سایت‌هایی که می‌خواهید از آن‌ها پیوند داشته باشید ذخیره کنید و قدرت بک‌لینک‌ها را بر اساس جریان نقل‌قول، جریان اعتماد، و سایر معیارهای سئو به خوبی تثبیت شده ارزیابی کنید.

اگر در طرح پولی Moz سرمایه گذاری کنید، همچنین می تو،د هزاران کلمه کلیدی جدید با عملکرد برتر را برای هدف قرار دادن و پیگیری عملکرد آنها در بیش از 170 موتور جستجو کشف کنید.

MonitorBacklinks همچنین یکی از بهترین ردیاب های بک لینک dofollow در بازار است. شما هر بار که بک لینک های جدید ترافیک را به سمت سایت شما هدایت می کنند، می د،د و می تو،د به سرعت سایت های با کیفیت بالا را شناسایی کنید تا برای ایجاد ارتباط و ایجاد لینک با آنها تماس بگیرید.

قیمت: Semrush هفت روز رایگان دسترسی کامل به همه بسته‌های ابزار و برنامه‌های خدماتی را ارائه می‌دهد که از ۱۱۹.۹۵ دلار در ماه شروع می‌شود.

10. Moz

Semrush یکی دیگر از ابزارهای خوب برای تجزیه و تحلیل و بررسی لینک های dofollow است. شما می‌تو،د بر اساس بیش از 130 بررسی، یک ممیزی عمیق وب‌سایت انجام دهید و توصیه‌های جستجوی پیوند و دسترسی ویژه را دریافت کنید.

قیمت: Ubersuggest یک آزمایش 7 روزه رایگان و برنامه های خدماتی را ارائه می دهد که از 29 دلار در ماه شروع می شود.

6. لینک گراف

این نرم افزار سئو همچنین به شما این امکان را می دهد تا با استفاده از ابزار بک لینک گپ، پروفایل بک لینک خود را با حدا،ر پنج رقیب مقایسه کنید تا به شما کمک کند تا دریابید به کدام نوع بک لینک برای بهبود رتبه وب سایت خود در صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERP) نیاز دارید.

رابط کاربری سازماندهی تحقیق کلمات کلیدی و محتوای بهینه شده را آسان می کند و هشدارهای فوری در مورد مسائل مهمی که توجه فوری شما را می طلبد دریافت خواهید کرد. همچنین می تو،د از ابزار کشف بک لینک برای ردیابی فعالیت لینک سازی رقبای خود و شناسایی فرصت های پیوند جدید در سطح دامنه و URL استفاده کنید.

قیمت: 29.40 دلار در ماه (در صورت پرداخت ماهانه با 250 کلمه کلیدی ردیابی شده).

3. Mangools LinkMiner

LinkGraph از یک رویکرد خاص صنعت استفاده می کند تا به شما کمک کند با ارائه SEO مبتنی بر داده و محتوای با کیفیت بالا برای ارتقاء سیگنال های کیفیت برای چهار حوزه اصلی زیر از رقبای خود پیشی بگیرید:

  1. قدرت
  2. محتوا
  3. تجربه صفحه
  4. استانداردهای صنعت

همچنین می تو،د به راحتی رتبه بندی کلمات کلیدی خود را در طول زمان پیگیری کنید، کلمات کلیدی و استراتژی های بک لینک رقبای خود را مهندسی مع، کنید و بک لینک ها را از وب سایت های اسپم رد کنید.

یک تماس استراتژی با محتوای اصلاح شده رزرو کنید

یکی دیگر از ابزارهای برتر برای تجزیه و تحلیل پیوندهای dofollow، رتبه بندی SE است که با بیش از 35 ویژگی دیگر تجزیه و تحلیل سئو و بازاریابی ارائه می شود.

Semrush همچنین ابزارهایی را برای پا،ازی پروفایل بک لینک شما، ایجاد و ردیابی کمپین های PPC و مقایسه اثربخشی تلاش های ایجاد لینک شما با حدا،ر پنج رقیب ارائه می دهد. این مجموعه کاملی از ابزارهای سئو و بازاریابی دیجیتال است که در بازار بی بدیل هستند و اگر بتو،د آن را بپردازید، برای یک اشتراک ماهانه ارزش هر پنی را دارد.

افشا: این صفحه شامل پیوندهای وابسته برای تعدادی از بررسی‌کننده‌های پیوند dofollow است. وقتی اشتراک پولی ،یداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون دریافت کنم.

بهترین ابزارهای Dofollow Link Checker برای سئو

بهترین ابزارهای Dofollow Link Checker برای سئو

1. SEO SpyGl،

سایت چکر یک بررسی کننده بک لینک dofollow است که به شما اسکن اولیه وب سایت را بدون نیاز به پرداخت هزینه داده می دهد. پس از تکمیل ممیزی، یک گزارش بک لینک دقیق با لینک های dofollow و لینک های nofollow و همچنین تعداد کل بک لینک ها و دامنه های ارجاع دهنده دریافت خواهید کرد.

قیمت: Sitechecker یک آزمایش 7 روزه رایگان ارائه می دهد و برنامه هایی را از 23 دلار در ماه شروع می کند.

8. احرف

در زیر، بهترین ابزارهای جستجوگر پیوند dofollow را که می تو،د برای بهبود استراتژی بهینه سازی موتور جستجو (SEO) وب سایت خود استفاده کنید، پیدا خواهید کرد. توصیه‌های موجود در این صفحه شامل گزینه‌های مختلفی است که به شما کمک می‌کند تا تحلیلگر بک لینک dofollow من، برای نیازها و بودجه بازاریابی دیجیتال خود را پیدا کنید.

پیوندهای زیر بیشتر در مورد پیوندهای dofollow و نحوه استفاده صحیح از آنها برای بهینه سازی بهتر موتورهای جستجو توضیح می دهند. از این منابع برای گسترش دانش خود در مورد موضوع استفاده کنید.

چکرز لینک Dofollow برای خلاصه SEO

لینک گراف یکی دیگر از ابزارهای برتر برای بررسی پیوندهای dofollow است زیرا می تو،د بدون پرداخت هزینه از آن استفاده کنید. با این حال، بهترین بخش این نرم افزار این است که یک تحلیلگر بک لینک سمی نیز دارد که به شما امکان می دهد اطلاعات متریک دامنه و سطح صفحه را برای یک URL خاص بررسی کنید تا هر گونه لینک سمی یا لینک های بی کیفیت را در پروفایل بک لینک سایت لینک دهنده شناسایی کنید. .

بهترین جستجوگر پیوند dofollow برای سئو که استفاده از آن کاملا رایگان است SEO SpyGl،. این یک تن از داده های مهم تجزیه و تحلیل بک لینک را برای هر وب سایت ارائه می دهد.

با Ahrefs، با ممیزی محتوای خود شروع می کنید تا ببینید در مقایسه با رقبای خود چگونه عمل می کند. خواهید دید که کدام دامنه های معتبر به رقبای شما بک لینک می دهند و کلمات کلیدی را شناسایی می کنید که به احتمال زیاد رتبه شما را در نتایج جستجوی ارگ،ک بهبود می بخشند. همچنین می‌تو،د کشف کنید که رقبای شما روی کدام کلمات کلیدی مناقصه می‌دهند و ترافیک تبلیغاتی پرداخت به ازای کلیک (PPC) خود را به کجا هدایت می‌کنند.

استفان هاکمن یک کارآفرین و بنیانگذار SEO Chatter است. او در بهینه سازی موتورهای جستجو و بازاریابی دیجیتال تخصص دارد و از سال 2005 شیفته سئو شده است. هدف استفان این است که بهترین نکات و اخبار در مورد بازاریابی موتورهای جستجو را به اشتراک بگذارد تا بتو،د ترافیک بیشتری را برای وب سایت خود به دست آورید.


منبع: https://seochatter.com/best-dofollow-link-checker-tools-for-seo/

Sitechecker جمع آوری تمام بک لینک های خود را در یک مکان آسان می کند و ابر لنگر بک لینک به شما کمک می کند لنگرهایی را که بیشتر در بک لینک های سایت خود استفاده می شوند شناسایی کنید. همچنین می تو،د نظارت کنید که کدام یک از صفحات فرود رقبای شما بیشتر بک لینک می شوند، بک لینک های از دست رفته یا ش،ته را شناسایی کنید و تعیین کنید که کدام فعالیت های لینک سازی رتبه وب سایت شما را به طور موثر بهبود می بخشد.

LinkGraph به شما کمک می کند تا محتوای خود را برای افزایش ترافیک ارگ،ک و ،ب بک لینک های با کیفیت از نشریات معتبر بهینه کنید. آنها همچنین پشتیب، بسیار خوبی را ارائه می دهند تا به شما در بهبود زمان بارگذاری و قابلیت استفاده از تلفن همراه و تبدیل کلیک ها به فروش یا اشتراک کمک کنند.

Moz دارای یکی از بزرگترین پایگاه داده های بک لینک در جهان است. در واقع، بسیاری از ابزارهای SEO، مانند چندین مورد که قبلا در این لیست ذکر شد، داده های پیوند dofollow و nofollow را از Moz با اتصال به Mozscape API آن منبع می کنند.

امیدوارم از این راهنما در مورد بهترین جستجوگرهای پیوند dofollow برای سئو لذت برده باشید.

با ویژگی Link Explorer، می تو،د پروفایل لینک وب سایت خود را با چهار رقیب برتر خود مقایسه کنید و فرصت های جدید پیوند رقابتی را کشف کنید. Moz سایت شما را بر حسب درخواست می‌،د و به شما کمک می‌کند تا مسائل فنی مانند هر،مه یا بک لینک‌های ش،ته را کشف کنید و راه‌هایی را برای بهبود اعتبار صفحه وب‌سایت و اعتبار دامنه شناسایی کنید.

قیمت: برنامه های خدمات از 99 دلار در ماه شروع می شود و با پرداخت سالانه دو ماه خدمات رایگان دریافت خواهید کرد.

9. سمروش

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است