10 بهترین ابزار خوشه بندی کلمات کلیدی برای سئو (نرم افزار گروه بندی)

این راهنما شامل لیستی از بهترین ابزارهای خوشه بندی کلمات کلیدی برای سئو است.

افشا: این صفحه شامل پیوندهای وابسته برای تعدادی از نرم افزارهای گروه بندی کلمات کلیدی است. وقتی اشتراک پولی ،یداری می‌کنید، ممکن است کمیسیون دریافت کنم.

بهترین ابزارهای خوشه بندی کلمات کلیدی برای سئو

بهترین ابزارهای خوشه بندی کلمات کلیدی برای سئو

1. KeyC،ers

این ابزار به طور خودکار کلمات کلیدی را بر اساس شباهت نتایج SERP در گروه ها قرار می دهد. اگر دو یا چند عبارت کلیدی نتایج رتبه بندی مشابهی در 10 SERP برتر گوگل داشته باشند، در یک خوشه قرار می گیرند.

C،erAi بر اساس رتبه بندی SERP گوگل برای هر کلمه کلیدی تصمیم گیری می کند و گروه بندی کلمات کلیدی را در اختیار شما قرار می دهد که شامل کلمه کلیدی اصلی شما و هر گونه تغییر آن و همچنین حجم کل جستجو برای همه کلمات کلیدی ،یبی است. این ابزار با تجزیه و تحلیل SERP ها کار می کند تا سه یا چند URL را پیدا کند که برای مجموعه ای از کلمات کلیدی ی،ان رتبه بندی می شوند تا بد،د آنها را با هم در یک صفحه وب گروه بندی کنید.

به مسیر Performance > Search Results بروید، سپس روی دکمه «جدید» کلیک کنید. “صفحه” را انتخاب کنید و URL مورد نظر برای تجزیه و تحلیل برای گروه بندی کلمات کلیدی را وارد کنید. در مرحله بعد، روی «اعمال» کلیک کنید و ج، داده های زیر نمودار با پرس و جوهای برتر که URL برای آنها در موتور جستجوی گوگل رتبه بندی شده است، به روز می شود. ستون Impressions را به ترتیب نزولی مرتب کنید تا کلمات کلیدی برتر را که گوگل صفحه وب را برای آنها در SERP ها نشان می دهد، پیدا کنید.

پایگاه داده KWFinder دارای بیش از 2.5 میلیارد کلمه کلیدی مرتبط با عبارات و عبارات بیشتری است که ماهانه اضافه می شود. همچنین از تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی هدفمند برای بیش از 52000 مکان پشتیب، شده در سراسر جهان لذت خواهید برد.

استفان هاکمن یک کارآفرین و بنیانگذار SEO Chatter است. او در بهینه سازی موتورهای جستجو و بازاریابی دیجیتال تخصص دارد و از سال 2005 مجذوب سئو شده است. هدف استفان به اشتراک گذاشتن بهترین نکات و اخبار در مورد بازاریابی موتورهای جستجو است تا به شما کمک کند ترافیک وب سایت بیشتری داشته باشید.


منبع: https://seochatter.com/best-keyword-c،ering-tools-for-seo/

کاری نیست که Semrush نتواند برای خوشه بندی کلمات کلیدی، تجزیه و تحلیل رقبا و برنامه ریزی محتوا برای رشد وب سایت انجام دهد. اگر یکی از قدرتمندترین ابزارهای موجود در بازار را برای سئو می‌خواهید، Semrush ارزش امتحان ، را دارد.

قیمت: دوره آزمایشی رایگان 14 روزه با استفاده از پیوند شریک من؛ 119.95 دلار در ماه برای طرح حرفه ای.

Zenbrief Keyword Grouper

9. ذن نامه

همانطور که متوجه شدید، ابزارهای بسیار زیادی برای گروه بندی کلمات کلیدی وجود دارد که می توانند به شما در بهبود استراتژی بهینه سازی موتور جستجو کمک کنند. با خیال راحت توصیه های برتر را امتحان کنید یا همه آنها را آزمایش کنید تا بد،د کدام نرم افزار خوشه بندی کلمات کلیدی برای نیازهای شما بهترین کار را دارد.

رتبه بندی SE یکی از محبوب ترین ابزارهای خوشه بندی کلمات کلیدی به نام “Keyword Grouper” را دارد که بخشی از مجموعه نرم افزار SEO با بیش از 35 برنامه دیگر است. Keyword Grouper شما را قادر می سازد تا معماری سئو، استراتژی محتوای وب سایت خود را برنامه ریزی کنید و گروه بندی پرداخت به ازای کلیک (PPC) خود را برای بهبود اثربخشی کمپین های تبلیغاتی خود ت،یم بندی کنید.

قیمت: به صورت رایگان امتحان کنید و 200 اعتبار دریافت کنید.

نرم افزار گروه بندی کلمات کلیدی Semrush

8. سحر و جادو کلمه کلیدی Semrush

امیدوارم از این راهنما در مورد بهترین ابزارهای خوشه بندی کلمات کلیدی برای سئو لذت برده باشید.

قیمت: دوره آزمایشی رایگان 30 روزه با استفاده از پیوند شریک من؛ 49 دلار ماهانه برای طرح م،ومات.

نرم افزار خوشه بندی کلمات کلیدی KWFinder

4. KWFinder

C،erAi به ،وان یکی از برترین ابزارهای خوشه بندی کلمات کلیدی برای سئو رتبه بندی می شود زیرا به شما امکان می دهد سه سال تحقیق کلمات کلیدی را در چند دقیقه انجام دهید. شما می تو،د تا 25000 کلمه کلیدی را با استفاده از ابزار سئوی مورد علاقه خود یا وارد ، فایل سفارشی به C،erAi وارد کنید، و هر چه تعداد کلمات کلیدی بیشتری وارد کنید، نتایج بهتری را می تو،د انتظار داشته باشید.

قیمت: رایگان برای استفاده از Keyword Grouper. 79 دلار در ماه برای نرم افزار نوشتن محتوای هوش مصنوعی.

10. MarketMuse C،ering Tool

حرف ذن یک ابزار خوشه‌بندی کلمات کلیدی خوب را ارائه می‌دهد که می‌تو،د بدون ورود به داشبورد از آن 100% رایگان استفاده کنید. تنها کاری که برای شروع باید انجام دهید این است که یک موضوع را تایپ کنید، سپس با کپی پیست ، آنها در ،مت متن یا آپلود یک فایل متنی، فهرستی از ایده های کلیدواژه را وارد کنید. این موضوع برای سازماندهی خوشه ها از نزدیک ترین خوشه ها به خوشه های کم مرتبط استفاده خواهد شد.

تنها ایراد نرم افزار رایگان Zenbrief این است که باید با وارد ، حداقل 30 ایده کلیدواژه، کارهای دستی را از قبل انجام دهید تا ابزار جادویی خود را برای ایجاد یک ک،تر انجام دهد.

KWFinder یک ابزار خوشه بندی کلمات کلیدی خوب است که ارزان، استفاده آسان و سریع در گروه بندی کلمات کلیدی برای SEO است. بهترین ویژگی آن این است که می‌تو،د یک کلمه کلیدی اولیه را وارد کنید تا لیستی از ایده‌های مرتبط با موضوع را دریافت کنید، سپس روی دکمه‌ای کلیک کنید تا با جستجوی کلمات کلیدی مرتبط برای آن عبارت یا عبارت خاص، عمیق‌تر در آن خوشه فرو بروید.

قیمت: 7 روز رایگان امتحان کنید. 9.99 دلار در ماه برای طرح شروع با 500 اعتبار ماهانه کلمه کلیدی.

گروه بندی کلمات کلیدی رتبه بندی SE

3. گروه بندی کلمات کلیدی رتبه بندی SE

قیمت: رایگان برای امتحان با 5 نمایش داده شد در هر ماه. 149 دلار در ماه برای طرح استاندارد با 100 درخواست ماهانه.

درباره خوشه بندی کلمات کلیدی بیشتر بد،د

قیمت: با استفاده از پیوند شریک من به مدت 10 روز رایگان امتحان کنید. 49.00 دلار در ماه یا 29.90 دلار در صورت پرداخت سالانه با 100 جستجوی کلمه کلیدی در روز.

یک تماس استراتژی با محتوای اصلاح شده رزرو کنید
ویژگی ابزار خوشه بندی کلمات کلیدی کنسول جستجوی گوگل

5. کنسول جستجوی گوگل

قیمت: رایگان

6. بینش کلمات کلیدی

با استفاده از گروه‌بندی کلمات کلیدی رتبه‌بندی SE، که به شما کمک می‌کند از اشتباهات تایپی و گروه‌بندی‌های نادرست جلوگیری کنید، از ورودی تقریباً بدون خطا لذت خواهید برد. این نرم افزار همچنین به شما این امکان را می دهد که کلمات کلیدی را اولویت بندی کنید، فوراً حجم جستجو را بررسی کنید، و به شما کمک می کند تا م،ای محتوای خود را با پیشنهاد تغییرات جدید کلمات کلیدی بر اساس مترادف ها و اصطلاحات مرتبط، گسترش دهید.

این داده های پرس و جو ارائه شده در کنسول جستجوی گوگل می تواند برای ایجاد خوشه های کلمات کلیدی من، برای هر URL مفید باشد. اگر یک عبارت یا عبارت تعداد زیادی نمایش دریافت می کند، باید مطمئن شوید که آن متن را در صفحه قرار دهید زیرا الگوریتم گوگل به وضوح فکر می کند که محتوا باید برای آن کلمه کلیدی در SERP ها رتبه بندی شود.

اگر می‌خواهید وب‌سایت خود را به ،وان منبع اطلاعاتی معتبر با توسعه یک استراتژی محتوای خوشه‌بندی موضوعی که شامل مهم‌ترین انواع کلیدواژه برای پشتیب، از محتوای مرتبط با خوشه کلیدواژه‌تان است، معرفی کنید، MarketMuse ابزاری ضروری برای ،ب‌وکار شما است.

شما یک گزارش ایمیل شامل یک نقشه ذهنی تعاملی و یک فایل ا،ل قابل دانلود با توصیه‌هایی برای صفحات مرتبط با موقعیت مک، دریافت خواهید کرد که تمام کلمات کلیدی متعلق به یک گروه را هدف قرار می‌دهند. همچنین پیشنهادهایی برای تعداد کلمات ایده‌آل، پیوندهای ،وجی و داده‌های تصویر دریافت خواهید کرد تا به صفحه وب شما در رتبه‌بندی بالاتر در گوگل، یاهو و بینگ کمک کند.

در زیر، بهترین ابزارهای گروه بندی کلمات کلیدی را که می تو،د برای بهبود استراتژی بهینه سازی موتور جستجو (SEO) وب سایت خود استفاده کنید، پیدا خواهید کرد. توصیه‌های موجود در این صفحه شامل گزینه‌های مختلفی است که به شما کمک می‌کند ابزار خوشه‌بندی کلمات کلیدی من،ی را برای نیازها و بودجه بازاریابی دیجیتال خود پیدا کنید.

با Keyword Cupid، می‌تو،د از داده‌های دیگر نرم‌افزارهای تحقیق و گروه‌بندی کلمات کلیدی استفاده کنید یا یک فایل CSV را آپلود کنید تا ابزار را با داده‌های کلمه کلیدی مرتبط برای بازار هدف خود تغذیه کنید. پس از آپلود داده‌های خود، کشور، دستگاه و موتور جستجوی انتخابی خود را انتخاب کنید و SERP Spy صفحات نتایج موتور جستجو (SERPs) را برای به دست آوردن داده‌های رتبه‌بندی برای آموزش مدل‌های خود برای بهترین خوشه کلمات کلیدی ،اش می‌دهد.

قیمت: 750 اعتبار برای 1 دلار؛ 49 دلار در ماه برای طرح اولیه با 6000 اعتبار.

7. نرم افزار C،erAi

MarketMuse فراتر از گروه بندی کلمات کلیدی استاندارد است و یک ابزار خوشه بندی محتوا در مقیاس کامل را با مدل سازی موضوع ارائه می دهد. همچنین شما را قادر می سازد تا خوشه های رقبای خود را تجزیه و تحلیل کنید تا تعیین کنید آنها چگونه به استراتژی سئوی خود نزدیک می شوند تا بتو،د برای وب سایت خود الهام بگیرید.

قیمت: رایگان برای امتحان با 100 اعتبار. 9.00 دلار برای طرح اولیه با 1000 کلمه کلیدی و اعتبار هرگز منقضی نمی شود.

2. کلمه کلیدی کوپید

Semrush دارای پایگاه داده ای با بیش از 23 میلیارد کلمه کلیدی است و توصیه های خاصی برای کمک به شما در بهبود رتبه بندی جستجو با استفاده از خوشه بندی کلمات کلیدی دریافت خواهید کرد. شما به راحتی می تو،د کلمات کلیدی را انتخاب کنید که با اه، بازاریابی شما مطابقت دارند و فرصت های رتبه بندی جدید را سریع و آسان پیدا کنید.

Semrush همچنین شما را قادر می سازد تا داده های کلمات کلیدی و بک لینک های رقبای خود را ردیابی و تجزیه و تحلیل کنید تا دشواری رتبه بندی برای کلمات کلیدی خاص را تعیین کنید. بعلاوه، دارای ابزار Keyword Gap برای تجزیه و تحلیل نمایه کلمات کلیدی وب سایت شما در مقابل رقبا است تا به شما کمک کند یک استراتژی طول، مدت محتوای SEO را برای بهبود سریع ترسیم کنید.

با اتصال کنسول جستجوی گوگل به وب سایت خود، می تو،د URL های فردی را بررسی کنید تا متوجه شوید الگوریتم گوگل در حال حاضر چه کلمات کلیدی را به صفحه اختصاص می دهد. این امر به شما کمک می‌کند تا درک کاملی از نحوه نمایه‌سازی محتوا توسط ،نده‌های وب گوگل داشته باشید و بدون حدس زدن به ایجاد خوشه کلمات کلیدی عالی در صفحه کمک کنید.

کلمه کلیدی کوپید یکی دیگر از بهترین ابزارهای خوشه بندی کلمات کلیدی است که فرآیند ایجاد خوشه های کلمات کلیدی را با استفاده از یادگیری ماشینی خودکار می کند. این دارای یک شبکه عصبی پیشرفته است که نمودار دانش Google را مهندسی مع، می کند تا به شما کمک کند محتوای خود را به طور کلی بهینه کنید.

Semrush یکی از محبوب‌ترین ابزارهای گروه‌بندی کلمات کلیدی به نام Keyword Magic را دارد که تنها با چند کلیک مؤثرترین ایده‌های کلیدواژه را برای بهینه‌سازی در هر موضوعی ایجاد می‌کند.

کنسول جستجوی گوگل یک سرویس وب ارائه شده توسط گوگل است که به شما امکان می دهد ترافیک جستجو و عملکرد وب سایت خود را اندازه گیری کنید. همچنین یکی از بهترین ابزارهای خوشه‌بندی کلمات کلیدی را دارد که اگر می‌د،د چگونه داده‌های کلمه کلیدی را به درستی تجزیه و تحلیل کنید، می‌تو،د به صورت رایگان از آن استفاده کنید.

بینش کلمات کلیدی یک پلتفرم بازاریابی محتوای مبتنی بر هوش مصنوعی با نرم افزار قدرتمند گروه بندی کلمات کلیدی است که می تو،د فقط با 1 دلار آن را امتحان کنید. می‌تو،د کلمات کلیدی خود را در Insights کلمات کلیدی آپلود کنید تا ببینید در حال حاضر چه دسته‌هایی از کلمات کلیدی بر اساس صفحات نتایج جستجوی زنده رتبه‌بندی می‌شوند.

نکته مهم در مورد KWFinder این است که این نرم افزار به شما کمک می کند کلمات کلیدی را با سختی سئو کم و حجم جستجوی بالا پیدا کنید. به علاوه، می تو،د به راحتی کلمات کلیدی و رتبه بندی رقبای خود را تجزیه و تحلیل کنید تا ایده های جدیدی برای وب سایت خود ایجاد کنید. در نهایت، KWFinder به شما این امکان را می دهد که کلمات کلیدی دم بلند خاص مکان را جستجو کنید و کلمات کلیدی فصلی را بر اساس روندها و حجم جستجوی تاریخی شناسایی کنید تا بهترین خوشه کلمات کلیدی را برای محتوا و ساختار وب سایت خود ایجاد کنید.

همانطور که در راهنمای کاربر ذکر شد، Zenbrief از رویکرد ،یبی کوانتیزاسیون برداری مبتنی بر پروتکل زمان شبکه (NTP) و BERT گوگل، یک تکنیک مبتنی بر عصبی برای پردازش زبان طبیعی استفاده می‌کند. سپس این ابزار از یک تکنیک بهینه سازی برای یافتن تعداد بهینه خوشه ها برای به حدا،ر رساندن کیفیت هر خوشه استفاده می کند. شما می تو،د چندین کلمه کلیدی را به طور همزمان هدف قرار دهید و سایت خود را برای رتبه بندی SERP و نتایج جستجوی ارگ،ک سازماندهی کنید.

پیوندهای زیر بیشتر در مورد خوشه بندی کلمات کلیدی و نحوه استفاده صحیح از آن برای بهینه سازی بهتر موتورهای جستجو توضیح می دهند. از این منابع برای گسترش دانش خود در مورد موضوع استفاده کنید.

ابزارهای خوشه بندی کلمات کلیدی برای خلاصه SEO

MarketMuse ابزار قدرتمندی است که به شما کمک می کند تا با تعیین اینکه چه موضوعات و کلمات کلیدی را بر اساس ارزش و درجه سختی آنها اولویت بندی کنید، سفر کامل ،یدار را برای مخاطبان هدف خود ترسیم کنید. همچنین می‌تو،د به سرعت شکاف‌های محتوای موجود خود را در مقایسه با وب‌سایت‌های رقبا پیدا کنید و توصیه‌های شخصی‌شده را برای فرصت‌های پیوند جدید مرور کنید.

KeyC،ers نتایج شما را به‌،وان یک فایل ا،ل ،وجی می‌دهد و شما اطلاعات کلیدی خالصی بر اساس داده‌های بلادرنگ Google خواهید داشت. KeyC،ers از داده‌های موتور جستجوی Google برای شناسایی ده صفحه برتر برای کلمات کلیدی مورد نظر شما استفاده می‌کند تا کلمات کلیدی شما را در گروه‌های موضوعی که دارای سه یا چند صفحه وب برای عبارات مشابه رتبه‌بندی شده‌اند، دسته‌بندی کند.

Keyword Insights از فناوری پردازش زبان طبیعی (NLP) برای شناسایی روابط م،ایی درون محتوای شما استفاده می‌کند و به شما کمک می‌کند محتوایی با کیفیت بالا ایجاد کنید که برای کلمات کلیدی کم حجم و دشوار در جامعه هدف شما رتبه‌بندی می‌شود. با Keyword Insights، می‌تو،د به سرعت گروه‌های کلمات کلیدی را برای محتوای خود که رتبه‌بندی نمی‌شوند پیدا کنید و محتوای جدیدی را براساس داده‌های SERP کشور خاص برای هر درخواست ایجاد کنید.

خوشه های کلیدی یکی از بهترین ابزارهای خوشه بندی کلمات کلیدی در بازار است زیرا به طور خودکار کلمات کلیدی را در چند دقیقه به خوشه های موضوعی گروه بندی می کند. این نرم افزار همچنین از ابزارهای محبوب تحقیق کلمات کلیدی مانند Ahrefs و Semrush (که در زیر ذکر شده است) پشتیب، می کند، یا می تو،د کلمات کلیدی خود را به صورت فایل مقادیر جدا شده با کاما (CSV) آپلود کنید.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است