10 بهترین ابزار جستجوگر چگالی کلمات کلیدی برای سئو

Sitechecker Pro دارای یک تحلیلگر چگالی کلمات کلیدی خوب همراه با مجموعه ای از ابزارهای تحلیل قدرتمند SEO برای کمک به بهبود عملکرد وب سایت خود در موتورهای جستجو. با این حال، برای دریافت نتایج به شما نیاز دارد که برای یک دوره آزمایشی رایگان 7 روزه ثبت نام کنید.

قیمت: رایگان با محدودیت؛ 99 دلار در سال برای افزونه Premium

6. رتبه ریاضی

بهترین بررسی کننده چگالی کلمه کلیدی بعدی توسط کپی رایتیکه نرم افزار بهینه سازی محتوای سئو می باشد. با Copywritely، می تو،د به سرعت منحصر به فرد بودن، گرامر، خوانایی و درصد استفاده از کلمه را برای شناسایی پر ، کلمات کلیدی بررسی کنید. می تو،د یک URL وارد کنید یا متن را برای تجزیه و تحلیل سریع کپی و جایگذاری کنید.

قیمت: رایگان بدون محدودیت

8. Sitechecker Pro

قیمت: رایگان برای امتحان؛ 29 دلار در ماه

5. Yoast

با Sitechecker Pro، هنگامی که صفحات وب شما دارای مشکلات مهمی هستند که نیاز به توجه فوری دارند، هشدارهایی دریافت خواهید کرد و هشدارهایی برای سایر مشکلاتی که باید در زمان من، بررسی یا رفع شوند.

ابزارهای سئو کوچک به شما امکان دسترسی رایگان به چک کننده چگالی کلمه کلیدی را می دهد که گزارش هایی را برای عبارات یک، دو، سه و چهار کلمه ارائه می دهد. می تو،د یک بلوک از متن منتشر نشده یا یک URL برای تجزیه و تحلیل محتوا وارد کنید.

در مورد ویژگی های برتر SEO Scout، شما نه تنها لیست دقیقی از درصد کلمات کلیدی را با عبارات یک، دو، سه و چهار کلمه دریافت می کنید، بلکه این ابزار شامل تعداد استفاده در صفحه، تعداد کل کلمات، امتیاز خوانایی نیز می شود. ، سطح درجه و احساسات. علاوه بر این، می‌تو،د کلمات موجود در فهرست را فیلتر کنید، فهرستی از موضوعات است،اج شده از صفحه را با استفاده از است،اج موجودیت دریافت کنید، و سایر عوامل کلیدی مانند میانگین کلمه در هر جمله، درصد چگالی واژگ، و موارد دیگر را مشاهده کنید.

قیمت: رایگان برای امتحان؛ 49 دلار در ماه برای دسترسی به مجموعه کامل ابزارهای SEO

9. ابزارهای کوچک SEO

WebFX بهترین جستجوگر چگالی کلمه کلیدی را برای تجزیه و تحلیل سریع ارائه می دهد. می تو،د یک URL منتشر شده را وارد کنید یا می تو،د محتوای منتشر نشده را برای اسکن تراکم کپی و در یک جعبه متن جایگذاری کنید.

قیمت: رایگان با محدودیت؛ 59 دلار در سال برای طرح Pro

7. ابزار بررسی سئو

لنگرهای جغرافیایی گزینه دیگری برای چگالی کلمات کلیدی سریع و آسان برای استفاده است. با این حال، این ابزار متفاوت از سایر توصیه های برتر در این صفحه عمل می کند.

قیمت: رایگان بدون محدودیت

2. نینجاهای بازاریابی اینترنتی

پس از ارسال URL با این ابزار، داده های زیر را در یک گزارش خوانا دریافت خواهید کرد: تعداد کل کلمات در صفحه، تعداد کلمات پیوند داده شده، تعداد کلمات غیر مرتبط، و تعداد کلمات توقف یا کلمات بسیار کوتاه استفاده شده در متن غیر پیوندی.

در زیر، بهترین ابزارهای چگالی کلمه کلیدی را که می تو،د برای اسکن متن در یک صفحه وب برای به دست آوردن داده های فراو، و درصدی کلمه کلیدی ارزشمند برای بهینه سازی موتور جستجو (SEO) در صفحه و تجزیه و تحلیل رقبا استفاده کنید، پیدا خواهید کرد.

چیزی که در مورد ابزار WebFX نیز خوب است این است که می‌تو،د هنگام تجزیه و تحلیل درصد چگالی کلمات کلیدی، متا تگ‌ها، ،اوین صفحه و ،اوین ALT را اضافه کنید (یا حذف کنید). هنگامی که داده های خود را وارد کردید و روی دکمه ارسال کلیک کردید، فوراً لیستی از عبارات کلیدی یک کلمه، دو کلمه، سه کلمه و چهار کلمه را به همراه مقدار فراو، و درصد چگالی آنها دریافت خواهید کرد.

ابزارهای بررسی سئو چندین ابزار رایگان برای تجزیه و تحلیل سئو ارائه می دهد، از جمله چک کننده چگالی کلمه کلیدی برتر با سه روش برای تجزیه و تحلیل درصد کلمات کلیدی: ورودی URL، ورودی متن، و بر اساس جستجو. هیچ تحلیلگر دیگری گزینه مبتنی بر جستجو را ارائه نمی دهد، این همان چیزی است که ابزار بررسی SEO را برای بررسی درصد چگالی کلمات کلیدی منحصر به فرد می کند.

امیدوارم از این راهنما در مورد بهترین چک کننده تراکم کلمات کلیدی برای سئو لذت برده باشید.

همانطور که متوجه شدید، ابزارهای زیادی برای چگالی کلمات کلیدی وجود دارد که می توانند به شما در بهبود محتوا و استراتژی بهینه سازی موتور جستجو کمک کنند. با خیال راحت هر یک از این توصیه ها را امتحان کنید تا بفهمید کدام تحلیلگر چگالی کلمه کلیدی برای نیازهای شما بهترین کار را دارد.

قیمت: رایگان بدون محدودیت

3. جستجوگر سئو

علاوه بر بررسی چگالی کلمات کلیدی و عبارات، به شما امکان می‌دهد وزن نسبی کلمات کلیدی تمرکز خود را مشاهده کنید تا مطمئن شوید که آنها مرتبط هستند و برای جستجوها کاملاً بهینه هستند. علاوه بر این، می تو،د چندین عامل این ابزار را برای برآورده ، نیازهای خاص خود تنظیم کنید. کافیست قبل از ارسال URL، روی گزینه جستجوی پیشرفته کلیک کنید تا به طول کلمات، وزن هر ،صر سئوی درون صفحه، و چند برابر وزن برای تجزیه و تحلیل چگالی کلمات کلیدی دسترسی پیدا کنید.

Yoast یک افزونه سئو وردپرس است که شامل یکی از محبوب ترین ابزارهای چگالی کلمات کلیدی در بازار است. نسخه رایگان به طور خودکار تراکم کلمات کلیدی را هنگام نوشتن محتوا مح،ه می کند و به شما کمک می کند تشخیص دهید که چه زم، از موضوع خارج می شوید یا از کلمات کلیدی هدف خود بیش از حد استفاده می کنید.

یکی دیگر از ویژگی های برتر Rank Math این است که اگر محتوای شما از تراکم کلمه کلیدی 2.5٪ فراتر رود، به طور خودکار یک اخطار دریافت می کنید که به این م،ی است که شما برای عبارت تمرکز بیش از حد بهینه سازی می کنید و وارد حوزه پر ، کلمات کلیدی می شوید.

رتبه ریاضی همچنین یک افزونه سئو وردپرس است که یک امتیاز بهینه سازی برای محتوای شما فراهم می کند که تراکم کلمات کلیدی را برای کلمه کلیدی تمرکزی که در صفحه هدف قرار می دهید تجزیه و تحلیل می کند. این ابزار هوش مصنوعی (AI) پیچیده ای را ارائه می دهد تا به شما کمک کند به راحتی محتوای طبیعی سئو پسند ایجاد کنید.

لینک های زیر بیشتر در مورد چگالی کلمات کلیدی و نحوه استفاده صحیح از آن برای بهینه سازی بهتر موتور جستجو توضیح می دهند. از این منابع برای گسترش دانش خود در مورد موضوع استفاده کنید.

ابزارهای جستجوگر چگالی کلمات کلیدی برای خلاصه SEO

گزینه‌های URL و ورودی متن مانند هر ابزار دیگری که در این صفحه بررسی می‌شوند کار می‌کنند، بنابراین توضیح بیشتری در آنجا لازم نیست. در مورد ویژگی مبتنی بر جستجو، به شما این امکان را می دهد که چگالی کلمات کلیدی را بر اساس 10 نتیجه جستجوی برتر در گوگل است،اج کنید تا از استفاده از کلمات کلیدی رقبای خود بیاموزید. این ویژگی قدرتمند به شما امکان می‌دهد هنگام بهینه‌سازی محتوای خود تصمیمات مبتنی بر داده‌های بهتری بگیرید زیرا می‌تو،د با میانگین فراو، کلمات کلیدی نتایج رتبه‌بندی بالا در یک صفحه وب منفرد مطابقت دهید.

تست چگالی کلمه کلیدی Rank Math سند شما را اسکن می‌کند و مشخص می‌کند که کلمات کلیدی و ،یب‌های متمرکز شما چقدر در سراسر محتوا استفاده شده‌اند. مزیت اصلی این افزونه این است که کلمات کلیدی اصلی و ثانویه را جستجو می کند تا امتیاز تراکم کلمات کلیدی دقیق تری را برای سئوی درون صفحه به شما ارائه دهد.

تنها نقطه ضعف این ابزار این است که پس از ارسال URL یا متن شما برای اسکن، Copywritely فقط تعداد خطاهای متن شما را گزارش می دهد. شما فقط برای آزمایش رایگان ثبت نام کنید تا گزارش کامل را برای اصلاحات دریافت کنید. با این حال، Copywritely یک نرم افزار عالی با ابزارهای مختلف ویرایش متن است که به شما کمک می کند محتوای بهینه شده و بدون خطا برای SEO ایجاد کنید.

قیمت: رایگان بدون محدودیت اما شامل تبلیغات در صفحه. 0.99 دلار در ماه برای یک تجربه بدون آگهی

10. لنگرهای جغرافیایی

نینجاهای بازاریابی اینترنتی یکی دیگر از ابزارهای برتر تجزیه و تحلیل چگالی کلمات کلیدی است که می تو،د امتحان کنید زیرا به شما امکان می دهد محتوای وب سایت خود را ارزیابی کنید تا به سرعت چگالی و توزیع کلمه کلیدی صفحه وب را شناسایی کنید. با این حال، فقط یک URL منتشر شده را برای تجزیه و تحلیل می پذیرد. یک بلوک متن نیست.

توصیه‌های موجود در این صفحه شامل انواع تحلیلگرهای چگالی کلمات کلیدی است که به شما کمک می‌کند ابزار من،ی برای نیازهای بازاریابی دیجیتال خود پیدا کنید. هر گزینه دارای مجموعه‌ای از ویژگی‌های منحصر به فرد است که می‌تو،د بدون پرداخت هزینه آزمایش کنید.

بهترین ابزارهای جستجوگر چگالی کلمات کلیدی برای سئو

1. WebFX

چیزی که در مورد ابزارهای سئو کوچک خوب است این است که گزارشی را هم در قالب ج،ی و هم در قالب ابر بر،ب دریافت می کنید. بعلاوه، می‌تو،د فوراً عبارات کلیدی با تراکم بیش از 2٪ را پیدا کنید، که برای سئو بیش از حد بهینه شده است.

قیمت: رایگان بدون محدودیت؛ 49 دلار در ماه برای مجموعه کامل ابزارهای تجزیه و تحلیل SEO

4. کپی رایتینگ

جستجوگر سئو یک تحلیلگر چگالی کلمات کلیدی خوب ارائه می دهد که شامل ویژگی های اضافی است که با هیچ یک از ابزارهای دیگر بررسی شده در این صفحه نمی تو،د پیدا کنید. این واقعاً یک ابزار بی نظیر برای بررسی هر جنبه از چگالی کلمات کلیدی برای SEO است، با این حال، SEO Scout فقط برای تجزیه و تحلیل متن کپی و ،بانده شده کار می کند. هیچ فیلد ورودی برای URL منتشر شده وجود ندارد.

قیمت: رایگان بدون محدودیت؛ 99 دلار در ماه برای برنامه Pro که شامل 10000 اعتبار ماهانه است که می تواند در سایر ویژگی های تجزیه و تحلیل SEO Georanker استفاده شود.

درباره چگالی کلمات کلیدی بیشتر بد،د

استفان هاکمن یک کارآفرین و بنیانگذار SEO Chatter است. او در بهینه سازی موتورهای جستجو و بازاریابی دیجیتال تخصص دارد و از سال 2005 مجذوب سئو شده است. هدف او به اشتراک گذاشتن بهترین نکات و اخبار در مورد بازاریابی موتورهای جستجو است تا به شما کمک کند ترافیک وب سایت بیشتری داشته باشید.


منبع: https://seochatter.com/best-keyword-density-checker-tools-for-seo/

نسخه ممتاز Yoast همچنین مترادف‌ها و عبارات مرتبط را پیشنهاد می‌کند تا به شما کمک کند عمق موضوعی محتوای خود را بهبود بخشید تا شانس بیشتری برای رتبه‌بندی بالا در گوگل، یاهو و بینگ برای جست‌وجوهای مرتبط داشته باشد.

این راهنما شامل لیستی از بهترین چک کننده های چگالی کلمات کلیدی برای سئو است.

Sitechecker Pro می تواند ا،ر صفحات وب را در حدود دو دقیقه تجزیه و تحلیل کند و گزارش مفصلی از مشکلاتی که می تواند بر عملکرد کلمه کلیدی شما تأثیر منفی بگذارد را ایمیل می کند. گزارش شما شامل جزئیاتی در مورد چگالی کلمات کلیدی، پیوندها، شاخص‌پذیری، ارتباط محتوا، امنیت و سرعت صفحه، با پیشنهادات خاص برای بهبود عملکرد سئوی صفحه شما خواهد بود.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است