یک خزنده Googlebot جدید از Google به نام GoogleProducer

هرنان مارسیلی متوجه این موضوع شد و از گوگل در این مورد پرسید توییتر. او گفت، “ما شاهد ترافیک زیادی به سایت های ناشر با یک عامل کاربر جدید “GoogleProducer” هستیم؛ (+”. WAF ما در حال حاضر آن را مسدود می کند، اما منشاء آن در واقع میزبان های پرو،ی گوگل است. آیا این ترافیک قانونی است؟”

اون لینک به این میره صفحه ای که 404s در بخش Google News Producer.

ممکن است گوگل با یک ،نده جدید، یک Googlebot جدید، به نام GoogleProducer، در حال ،یدن در وب باشد. این useragent در رسمی فهرست نشده است صفحه ،نده های گوگل اما شاید هنوز برای فهرست شدن خیلی جدید باشد؟

جان مو، از گوگل گفت که این موضوع را بررسی خواهد کرد:

2011 در این تاپیک؟https://t.co/NTqpOhQYSl

— پدرو دیاس (@pedrodias) 2 فوریه 2023

بحث انجمن در توییتر.
منبع: https://www.seroundtable.com/google،ucer-google-crawler-34836.html

من معتقدم که Google Producer به ،وان یک FYI بخشی از Google News و Google Currents است. این سند کمک از Google می‌گوید، “شما از تولیدکننده Google Currents برای مدیریت مشکلات خود (به ،وان مثال، قیمت، توضیحات و غیره) برای مجلات Google Play استفاده خواهید کرد. اگر در Google Currents شرکت می‌کنید، Producer برای شما آشنا به نظر می‌رسد. می‌تو،د هر دو را مدیریت کنید. نسخه(های) خود برای Google Currents و نسخه های شما برای مجلات Google Play از طریق Producer. برای اطلاع از مراحلی که باید برای راه اندازی کامل حساب ناشر و مجلات خود برای Play انجام دهید، به مقاله ما در مورد راه اندازی حساب ناشر مراجعه کنید. اگر سؤالی در مورد آن دارید. با استفاده از Producer for Google Currents، لطفاً به مرکز راهنمای Currents Producer مراجعه کنید.” توجه داشته باشید، مرکز راهنمایی تولیدکننده Currents به مرکز راهنمای Google Publisher Center هدایت می‌شود.

حدس می‌زنم ببینیم او چه می‌گوید، اما تا آن زمان، من گمان می‌کنم که این یک ،نده Googlebot قانونی است.

من بررسی می کنم – ممنون که پینگ کردید.

— جان مو، مراقب گوگل پ، است 🐀 (@JohnMu) 1 فوریه 2023

به روز رس،: این قدیمی است، قدیمی تر:

Google Bot Spider را قلاب‌بافی کنید

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است