گوگل گزارش پیوند را در کنسول جستجو اصلاح می کند

Google مشکلی در گزارش پیوند در کنسول جستجوی Google تأیید کرده است. به نظر می رسد این موضوع بر تعداد پیوندهای نشان داده شده در آن گزارش تأثیر می گذارد.

اگر به آگوست 2018 برگردیم، می تو،د 2.5 میلیون لینک را مشاهده کنید:

نمای کلی پیوندهای کنسول جستجوی جدید گوگل 1534861619 465x600

برخی از آنها تنها تعداد انگشت شماری از پیوندها را توسط کنسول جستجوی گوگل گزارش می دهند و برخی نیز گزارش می دهند که هیچ پیوندی در آن ثبت نشده است.

گوگل مشکل را برطرف می کند جان مو، از گوگل گفت که یک اصلاحیه باید در این هفته منتشر شود. آیا همه آن پیوندهای گمشده را برمی گرداند یا فقط مشکل را برای برخی از کاربران که ،ری از تعداد پیوندها را مشاهده می کنند برطرف می کند؟ ناشناخته است، اما ما همه چیز را زیر نظر خواهیم داشت.

اسکرین شات بالا مربوط به این هفته است، اما تصویر زیر مربوط به جولای 2022 است:

کاهش تعداد پیوندهای کنسول جستجوی گوگل 1656856705 643x600

چرا ما اهمیت می دهیم. حقیقت این است که شمارش پیوندهایی که در سرچ کنسول دارید تفاوت چند، در میزان ترافیک دریافتی از جستجوی Google یا رتبه شما در جستجوی گوگل ایجاد نمی کند. بنابراین اگر گوگل لینک های کمتری از آنچه شما انتظار دارید در این گزارش ها نشان دهد، نگران نخواهم شد.

جان مو،، یک م،ع جستجوی گوگل، گفت “برای به روز رس، اینجا، ما چیزی پیدا کردیم” با گزارش پیوند. وی افزود: “امیدوارم این هفته حل شود.”

در اینجا اسکرین شات هایی از سایت من وجود دارد که ،ری از تعداد پیوندها را نسبت به یک سال پیش و سال ها و سال های قبل نشان می دهد:

گزارش پیوندهای گوگل 2023 1689849235 628x600

اما خوب است بد،د کدام سایت ها به شما لینک می دهند و آن گزارش ها دقیق باشد.

منبع: https://searchengineland.com/google-to-fix-link-report-in-search-console-429733

مشکلات گزارش را پیوند دهید. هفته گذشته من به تعدادی از آنها توجه کردم کاهش شدید تعداد لینک ها توسط گزارش پیوند کنسول جستجوی گوگل گزارش شده است. در ابتدا، جان مو، گفت که در این گزارش مشکلی وجود ندارد، اما امروز صبح، جان بابت این گزارش عذرخواهی کرد و گفت که تیم مشکلی پیدا کرده است.