گوگل ویژگی چشم اندازهای اختصاصی را ارائه می کند

لوگوی زنی در حال تفکر گوگل

در هر صورت، به نظر می رسد که ویژگی اختصاصی Perspectives در حال شروع به کار است.

دکمه “بیشتر” به نتایج فیلتر چشم انداز پیوند می دهد. بنابراین فیلتر در بالا نشان داده می شود و یک ویژگی Perspectives SERP در 10 پیوند آبی (یک چرخ فلک) وجود دارد. من همین امروز هنگام آزمایش برخی از پرس و جوها این را برداشتم. 🙂 pic.twitter.com/uPmeOtUJxz

– گلن گیب (@glenngabe) 29 ژوئن 2023

برای اندازه واقعی کلیک کنید

چیزی که به نظر من عجیب است این است که در مثالی که به‌روزرس، بررسی‌های Google آوریل را نشان می‌دهد، Reddit و Quora را نشان می‌دهد. در حالی که گلن آن را در ویژگی Perspectives می بیند، من همان دو نتیجه را در ویژگی بحث و انجمن قدیمی تر می بینم:

وقتی برای نتایج بیشتر کلیک می کنید، فیلتر دیدگاه ها بارگیری می شود. در اینجا توضیحات بیشتری از گلن ارائه شده است:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

من شخصاً زم، که در Chrome iOS به صورت ناشناس در تلفن همراه بودم توانستم آن را تکرار کنم، اما سپس آن را گم کردم. من هزاران مرورگر موبایل را امتحان کردم اما هنوز نمی توانم آن را برگردانم. یا گوگل اکنون به آرامی آن را عرضه می کند یا یک آزمایش است.

بحث انجمن در توییتر.
منبع: https://www.seroundtable.com/google-rolling-out-dedicated-perspectives-filter-35640.html

گلن گیب همین امروز صبح آن را مشاهده کرد و چند اسکرین شات در آن پست کرد توییتر:

گوگل ممکن است فیلتر اختصاصی “چشم انداز” را راه اندازی کند، نه فقط فیلتر چشم اندازها که چند هفته پیش منتشر شد، بلکه چرخ فلک چشم اندازها. این همان چیزی است که گوگل در آن اعلام کرد Google I/O جایی که آنها گفتند، “شما همچنین می تو،د از طریق یک بخش چشم اندازهای اختصاصی که ممکن است در صفحه نتایج ظاهر شود، به این محتوا دسترسی داشته باشید، که بر اساس کارهای قبلی ما است تا صداهای متنوع تری را به جستجو بیاورد. با ضربه زدن روی پیوند “مشاهده بیشتر”، شما بتو،د به همان صفحه کاملی از محتوای پرسپکتیو دسترسی داشته باشید که با ضربه زدن روی فیلتر می خواهید.” نسخه اختصاصی در حال حاضر برای برخی در دسترس است.

برای اندازه واقعی کلیک کنید

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است