گوگل هوش مصنوعی مولد را در تبلیغات برای انتخاب تبلیغ کنندگان نشان می دهد

بحث انجمن در توییتر.
منبع: https://www.seroundtable.com/generative-ai-in-google-ads-35263.html

به یاد داشته باشید چند هفته پیش؛ من آزمایشی را نشان دادم که در آن Google Ads به برخی از تبلیغ‌کنندگان اجازه می‌دهد از هوش مصنوعی برای تولید نسخه تبلیغاتی برای تبلیغات جستجوی خود استفاده کنند؟ خوب، فایننشال تایمز گزارش شده است که گوگل یک ارائه داخلی برگزار کرد که نشان می داد چگونه گوگل قصد دارد هوش مصنوعی مولد را در تبلیغات اضافه کند. طبق گزارش ها، این در کمپین های Performance Max استفاده خواهد شد.

بر اساس یک ارائه داخلی به تبلیغ‌کنندگان که توسط فایننشال تایمز مشاهده شد، گوگل قصد دارد استفاده از هوش مصنوعی را برای ایجاد تبلیغات جدید بر اساس مواد تولید شده توسط بازاریابان انس، آغاز کند. این شرکت در این ارائه با ،وان «تبلیغات مبتنی بر هوش مصنوعی 2023» گفت: «هوش مصنوعی مولد دنیایی از خلاقیت را باز می‌کند».

چند هفته پیش، من اسکرین شات هایی از هوش مصنوعی که برای ایجاد نسخه تبلیغاتی در تبلیغات گوگل استفاده می شود، پست کردم. در آن زمان، جینی ماروین از گوگل گفت: “این یک آزمایش کوچک است که به بارد ارتباطی ندارد.” این هم دوباره آن اسکرین شات:

ربات طراحی تبلیغات کامپیوتر لو،ای گوگل

در این مقاله توضیح داده شده است: «فناوری جدید در Performance Max تعبیه خواهد شد.

بنابراین آیا این آزمایش مولد هوش مصنوعی است که در گزارش فایننشال تایمز در مورد آن صحبت شده است یا به زودی چیز دیگری وجود دارد؟ در این مورد پوشش بیشتری وجود دارد Techmeme.

این ابزار به تبلیغ‌کنندگان اجازه می‌دهد تا محتوای «خلاقانه» مانند تصاویر، ویدیو و متن مربوط به یک کمپین خاص را ارائه کنند و سپس هوش مصنوعی تولیدکننده این مواد را «ریمی،» می‌کند تا براساس مخاطب، که هدفش دستیابی به آن است و همچنین سایر موارد، تبلیغات ایجاد کند. FT نوشت: اه،ی مانند اه، فروش.

Google Ai ایجاد تبلیغات

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است