گوگل می گوید هیچ عامل رتبه بندی ارتباط از دست رفته را جبران نمی کند

سایمون کا، به جان پاسخ داد و گفت: “من این خط را دوست دارم – “این یک عامل رتبه بندی نیست، اما به ما کمک می کند تا محتوا را بهتر درک کنیم.” این نکته کوچکی است که واقعا مهم است اما مردم تمایل دارند آن را نادیده بگیرند!

جان مو، گوگل یک خط خوب دیگر در مورد سئو و رتبه بندی گوگل دارد. او گفت ماستودون“هیچ عامل رتبه بندی ارتباط از دست رفته یا عدم علاقه کاربر را جبران نمی کند.”

زمینه پیرامون این نظرات مربوط به ویدئویی است که جان منتشر کرد در مورد “آیا HTML م،ایی به جستجو در شناسایی و ارزیابی محتوا کمک می کند؟” به طور خلاصه، HTML م،ایی به گوگل کمک می‌کند تا محتوای شما را بفهمد، اما یک عامل رتبه‌بندی نیست و واقعاً به شما در رتبه‌بندی بهتر کمک نمی‌کند. این نظر مربوطه است.

اینم اون ویدیو:

بحث انجمن در ماستودون.

منبع: https://www.seroundtable.com/google-no-ranking-factor-compensates-for-missing-relevance-35652.html

او توضیح داد، “به راحتی می توان فراموش کرد که یک سایت به تنهایی “رتبه” نمی شود، بلکه برای آنچه مرتبط است رتبه بندی می کند.

جان مو، گوگل

جان پاسخ داد ماستودون “این یک خط خوب است – مردم اغلب زاویه “این به گوگل کمک می کند” را به ،وان دلیلی برای تثبیت بیش از حد آن در نظر می گیرند و فرض می کنند که همه اینها رتبه های شماره 1 را به خود اختصاص می دهند. فقط “رتبه” به خودی خود، برای آنچه مرتبط است رتبه بندی می شود. هیچ عامل رتبه بندی ارتباط از دست رفته یا عدم علاقه کاربر را جبران نمی کند.”