گوگل می گوید ساختن نمایه های آنلاین جعلی ناخوشایند و ارزان است

وی ادامه داد که استفاده از پرسونای جعلی در اینترنت نه تنها ناخوشایند و ارزان است، بلکه حتی برای مشاغل کوچک نیز ضروری نیست. او گفت: “راستش را بخواهید، اگر همه این کارها را به ،وان خودتان انجام دهید، هیچ یک از اینها مشکلی ایجاد نمی کند؛ برای یک نفر خوب است که یک سایت را اداره کند، شما به چندین شخصیت جعلی نیاز ندارید.”

این توییت ها هستند:

به نظر می‌رسید که جان مو، از گوگل روز گذشته از افرادی که با شخصیت‌های جعلی خود را جعل می‌کنند، عصب، شده است. او یک PSA، اعلان خدمات عمومی، در توییتر دوشنبه می‌گوید، “PSA ساختن افراد جعلی برای سایت بررسی شما، حتی با نمایه‌های جعلی لینکدین، ناخوشایند است. کپی ، نظرات YT از دیگران برای ساختن خود ارزان است. ارسال آن به ،وان یک سوال رتبه‌بندی به ساعات اداری، اوهوم، چه می‌کند. میخوای بگیم؟”

باید اضافه کنم که استفاده از شخصیت ها و افراد جعلی برای ارسال در سایت ها غیراخلاقی به نظر می رسد. اما استفاده از این پرسوناهای جعلی به ،وان روش های داخلی برای ارائه ایده های محتوا، ایده هایی در مورد چگونگی بهتر ، وب سایت خود و غیره خوب است. شما باید همیشه به تمام شخصیت هایی فکر کنید که ممکن است از وب سایت شما بازدید کنند و ببینید آیا می تو،د از طریق محتوای خود به آن افراد پاسخ دهید. اما اینکه این افراد جعلی را در سایت خود قرار دهید، انگار که واقعی هستند، واقعی به نظر نمی رسد.

بنابراین شخصی پرسید که اگر فقط یک تجارت تک نفره باشد، چگونه می توان «معتبر» بود. او پرسید: “به ما بگویید چگونه می تو،د فقط با یک نفر بودن در لباس تک نفره معتبر باشید.” جان پاسخ داد، “همه اعتبار را از دست می‌دهی وقتی مشخص شد که در حال اجرای یک عملیات جعلی هستید. مرد ادامه داد که از این سوال طفره رفته است و جان پاسخ داد: “چه می خواهی بگویم؟” “نشان بپوش و کارت ویزیت بگیر؟” با انجام کار خوب معتبر می شوی.”

صادقانه بگویم، هیچ یک از اینها مشکلی ایجاد نمی کند، اگر همه آن را به ،وان خودتان انجام دهید. برای یک نفر خوب است که یک سایت را اداره کند، شما به چندین شخصیت جعلی نیاز ندارید.

— جان مو، (رسمی) · نه #30D (@JohnMu) 17 جولای 2023

زنی که ماسک رنگارنگ در دست دارد

بحث انجمن در توییتر.

منبع: https://www.seroundtable.com/google-on-fake-personas-profiles-35718.html