گوگل می گوید تا پایان سال انتظار به روزرسانی اصلی جدید را نداشته باشید

امسال دیگر خبری از به‌روزرس، اصلی نیست. جان مو، گفت در توییتر، “FWIW، فقط برای روشن شدن، هیچ به روز رس، اصلی برای بقیه سال وجود ندارد.”

جان در توییتر اضافه کرد: «این بدان م،ا نیست که تغییرات قابل مشاهده ای وجود نخواهد داشت. به‌روزرس،‌های هر،مه و HCS همچنان در حال انتشار هستند، و جستجو همچنان تغییرات را در سراسر وب منع، می‌کند.

بنابراین سئوکاران هنوز هم ممکن است در چند هفته آینده منتهی به تعطیلات کار خود را انجام دهند.

درباره نویسنده

بری شوارتز

جدید در زمین موتورهای جستجو

توییت این هم توییت جان:

چرا ما اهمیت می دهیم. با توجه به اینکه بسیاری از سئوکاران و بازاریابان در حال حاضر شروع به کار برای تعطیلات کرده اند، برخی ممکن است با کمی اضطراب این کار را انجام دهند، زیرا این به روز رس، ها به پایان می رسد. همانطور که گفته شد، به‌روزرس،‌های اصلی بی‌ثبات‌ترین به‌روزرس،‌ها هستند و تا کنون، به‌روزرس،‌های محتوای مفید و حتی این به‌روزرس، هر،مه پیوند، از نظر ردپایی که در سراسر وب داشته، نسبتاً ناچیز به نظر می‌رسند.

با به‌روزرس، هر،مه پیوند Google در دسامبر 2022 و به‌روزرس، محتوای مفید، هر دو همچنان در حال انتشار هستند، سئوکاران نگران هستند که Google ممکن است قبل از پایان سال یک به‌روزرس، دیگر الگوریتم Google در آستین خود داشته باشد. جان مو، از تیم جستجوی گوگل گفت خوب، این اتفاق نخواهد افتاد.

مطمئناً اگر سایت شما تحت تأثیر به روز رس، قرار گرفت، کاهش رتبه و ترافیک را احساس خواهید کرد، اما به نظر می رسد که بیشتر سایت ها هنوز تحت تأثیر این به روز رس، ها قرار نگرفته اند. و بدون به‌روزرس، اصلی برای چند هفته آینده، امیدوارم برخی از شما بتو،د از تعطیلات و سال جدید لذت ببرید.


رتبه بندی ممکن است ثابت نباشد. اما همانطور که قبلاً گفتم، به‌روزرس، هر،مه پیوند و به‌روزرس، محتوای مفید، هر دو همچنان در حال انتشار هستند، بنابراین تا زم، که این موارد تکمیل نشده باشند، نوسان رتبه‌بندی ممکن است همچنان رخ دهد. و البته، رتبه‌بندی‌ها هرگز ثابت نیستند، روزانه محتوای جدیدی اضافه می‌شود، و گوگل در حال ،یدن و فهرست‌بندی آن صفحات وب جدید و سیگنال‌هایی است که از آن صفحات می‌آیند.

FWIW، فقط برای روشن بودن، هیچ به روز رس، اصلی برای بقیه سال وجود ندارد. این بدان م،ا نیست که تغییرات قابل مشاهده ای وجود نخواهد داشت. به‌روزرس،‌های هر،مه و HCS همچنان در حال انتشار هستند ( ، و، جستجو همچنان تغییرات را در سراسر وب منع، می کند.

– جان مو، بیشتر اینجا نیست 🐀 (@JohnMu) 16 دسامبر 2022

بری شوارتز یک ویرایشگر مشارکت کننده در سرزمین موتورهای جستجو و یکی از اعضای تیم برنامه نویسی رویدادهای SMX. او مالک است آجر زنگ زده، یک شرکت مشاوره وب مستقر در نیویورک. او هم می دود میزگرد موتورهای جستجو، یک وبلاگ جستجوی محبوب در مورد موضوعات بسیار پیشرفته SEM. بری قابل پیگیری است در توییتر اینجا.


منبع: https://searchengineland.com/google-says-dont-expect-a-new-core-update-by-year-end-390388

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است