گوگل مشکل ایندکس را تایید کرد که بر تعداد زیادی از سایت ها تاثیر گذاشته است

Google در حال کار بر روی یک اصلاح است و ما امیدواریم که آنها به زودی مشکل را حل کنند.

Google تأیید کرده است که در نمایه سازی محتوای جدید و نمایش آن محتوا در جستجوی Google و Google News با مشکلاتی در نمایه سازی مواجه است. مشکل امروز قبل از ساعت 7 صبح به وقت شرقی شروع شد، همانطور که من برای اولین بار قبل از تأیید Google در مورد آن گزارش دادم میزگرد موتورهای جستجو.

حل شد. گوگل صبح روز بعد گفت که همه مشکلات اکنون به طور کامل حل شده اند:

ج، زم،. تا کنون، می‌د،م که Google قبل از ساعت ۷ صبح امروز، ۱۵ ژوئیه ۲۰۲۲، در فهرست‌بندی محتوای جدید با مشکلاتی روبرو بوده است. Google این مشکل را در حدود ساعت ۱۰:۵۰ صبح به وقت شرقی در ۱۵ ژوئیه ۲۰۲۲ تأیید کرد. حدود ساعت ۳ بعد از ظهر امروز به وقت شرقی، Google این مشکل را تأیید کرد. گفت آنها مشکل را پیدا ،د و اکنون در حال کار بر روی رفع آن هستند. گوگل نوشت: «ما مشکل ایند، را شناسایی کرده‌ایم و در حال کار بر روی رفع آن هستیم. به روز رس، بعدی ظرف 12 ساعت خواهد بود.

ما مشکل را با نمایه سازی برطرف کردیم. هیچ به روز رس، دیگری وجود نخواهد داشت. ^gi

— مرکز جستجوی Google (@googlesearchc) 16 جولای 2022


درباره نویسنده

این احتمالاً بر ترافیک سایت شما برای هر محتوای جدیدی که امروز صبح منتشر کرده اید تأثیر می گذارد.

چرا ما اهمیت می دهیم. اگر شما یک ناشر اخبار، اخبار فوری هستید و آن محتوا ایند، نمی شود، به این م،ی است که در جستجوی Google یا Google News برای آن داستان ها دیده نمی شوید. اگر جستجوگر هستید و به دنبال محتوای جدید هستید، واقعاً آن محتوا را در جستجوی Google یا Google News پیدا نخواهید کرد.

در اینجا چند اسکرین شات وجود دارد که فرمان سایت را محدود به ساعت گذشته نشان می دهد و محتوای سایت های خبری که همیشه محتوا ارسال می کنند نشان نمی دهد:

بری شوارتز یک ویرایشگر مشارکت کننده در سرزمین موتورهای جستجو و یکی از اعضای تیم برنامه نویسی رویدادهای SMX. او مالک است آجر زنگ زده، یک شرکت مشاوره وب مستقر در نیویورک. او هم می دود میزگرد موتورهای جستجو، یک وبلاگ جستجوی محبوب در مورد موضوعات بسیار پیشرفته SEM. بری قابل پیگیری است در توییتر اینجا.


منبع: https://searchengineland.com/google-confirmed-indexing-issue-affecting-a-large-number-of-sites-386526

بدتر از همه، به نظر می‌رسد گزارش ترافیک بلادرنگ Google Analytics 4 امروز صبح مشکل دارد و داده‌های ترافیکی کامل را نشان نمی‌دهد.

جدید در زمین موتورهای جستجو

مشکل چیست. مسئله این است که گوگل محتوای جدید سایت های منتشر شده در سراسر وب را فهرست نمی کند. این شامل محتوای جدید در سایت های خبری، مانند این، یا نیویورک تایمز، وال استریت ژورنال یا هر محتوای جدید در سراسر وب است. به نظر می رسد گوگل در حال ،یدن در این محتوای جدید است اما به سادگی محتوای جدید را فهرست نمی کند و از نمایش نتایج جستجوی گوگل در جستجوی گوگل یا اخبار گوگل جلوگیری می کند.

تایید گوگل گوگل این موضوع را در توییتر تایید کرد گفتن «یک مشکل دائمی با فهرست‌سازی در جستجوی Google وجود دارد که بر تعداد زیادی از سایت‌ها تأثیر می‌گذارد. ممکن است سایت ها با ایند، شدن با تاخیر مواجه شوند. ما در حال کار بر روی شناسایی علت اصلی هستیم. به روز رس، بعدی ظرف 12 ساعت خواهد بود.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است