گوگل مشکلی را که تبلیغات را برای حدود 2 ساعت حذف کرده بود، برطرف می کند

همچنین به نظر می رسد مشکلاتی در Google Merchant Center وجود دارد، با توجه به گوگل، احتمالا مربوط به این است.

و. ناامیدکننده است، داشبورد وضعیت Google Ads هیچ مشکلی را در طول قطع نشان نداد. بنابراین تبلیغ‌کنندگان هرگز زمان ،نی برای رفع مشکل از Google دریافت ن،د.

ما در حال بررسی گزارش‌های مربوط به مشکل Google Ads هستیم. به زودی اطلاعات بیشتری ارائه خواهیم کرد. کاربران آسیب دیده نمی توانند به Google Ads دسترسی پیدا کنند. لطفاً برای به‌روزرس،‌ها به داشبورد مراجعه کنید: https://t.co/EnkDDMtimZ

— AdsLiaison (@adsliaison) 6 ژوئن 2023

امروز تقریباً دو ساعت از ساعت 9:10 صبح به وقت شرقی، تبلیغ‌کنندگان Google Ads قادر به دسترسی به Google Ads نبودند. (این مشکل اکنون برطرف شده است و داستان ما به روز شده است، به Postscripts ما مراجعه کنید.)

آن یک اشتباه است. انبوهی از شکایات در توییتر هستند اینجا جمع آوری شده است. در اینجا یک اسکرین شات از خطایی که تبلیغ‌کنندگان هنگام تلاش برای دسترسی به حساب‌های خود مشاهده ،د، آمده است:

کنسول تبلیغاتی Google Ads از کار افتاده است

پس نویس 3. در ساعت 12:20 بعد از ظهر به وقت شرقی، مطلب زیر در سایت پست شد داشبورد وضعیت تبلیغات گوگل:

  • “این مشکل اکنون از ساعت 8 صبح PST 6 ژوئن 2023 به طور کامل کاهش یافته است. در حال حاضر، ما جزئیات بیشتری برای ارائه نداریم، اما تیم های ما در حال کار برای شناسایی تأثیر با اولویت بالا هستند و جزئیات بیشتری را در صورت در دسترس بودن ارائه خواهند کرد.”
منبع: https://searchengineland.com/google-ads-system-is-down-advertisers-cannot-access-the-interface-427931

موضوع تبلیغ‌کنندگ، که سعی داشتند برای مدیریت حساب‌های خود وارد سیستم شوند، خطای وضعیت سرور 500 را مشاهده ،د.

پس نوشته. جینی ماروین، مدیر تبلیغات گوگل، در ساعت 10:15 صبح به وقت شرقی در توییتی درباره این موضوع نوشت:

چرا ما اهمیت می دهیم. اگر نگران هستید، فقط بد،د، شما تنها نیستید. همه نمی توانند به سیستم Google Ads دسترسی پیدا کنند. یک ساعت دیگر دوباره امتحان کنید و امیدواریم که دسترسی بازیابی شود.

پس نوشته 2. به روز رس، در ساعت 10:50 صبح به وقت شرقی: به نظر می رسد گوگل مشکل را برطرف کرده است، من اکنون می توانم وارد سیستم شوم.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است