گوگل قبل از پردازش مجدد بررسی می کند که آیا نقشه سایت XML تغییر می کند یا خیر

به محض اینکه چیزی را در نقشه سایت خود تغییر دهید، اعم از ،صر URL یا آ،ین مد، نقشه سایت دوباره تجزیه می شود و به طور کلی دوباره پردازش می شود. این بدان م،ا نیست که URL ها مطمئناً ،یده می شوند، البته آنها هنوز هم مانند هر URL دیگر در معرض ارزیابی کیفیت هستند. همچنین لازم به ذکر است که اگر URL را از نقشه سایت حذف کنید زیرا احتمالاً دیگر وجود ندارد، به این م،ی نیست که به طور خودکار از فهرست حذف می شود یا حتی برای ،یدن در اولویت قرار می گیرد تا زودتر حذف شود.

این سوال در 5:33 دقیقه در ساعات اداری سئو

سوال: آیا گوگل هر نوع مقایسه ای بین نسخه های نقشه سایت XML فعلی و قبلی انجام می دهد؟

دلیل اینکه گوگل این کار را انجام می دهد این است که نمی خواهد منابع را برای تجزیه و پردازش فایلی که از آ،ین باری که آن فایل تجزیه و پردازش شده تغییر نکرده است هدر دهد.

در اینجا فیلم جاسازی شده است:

پاسخ: خوب، پاسخ مطلق این است، بله!

بحث انجمن در توییتر.
منبع: https://www.seroundtable.com/google-xml-sitemaps-change-reprocessing-35520.html

ربات در حال بازرسی فایل‌ها لوگوی گوگل

ما نقشه سایتی را که از آ،ین بار ،یدن تغییر نکرده است، دوباره پردازش نمی کنیم. اما این فقط یک بهینه سازی نرم افزاری برای هدر ندادن منابع است، مانند منابع مح،اتی.

گری ایلیز از گوگل تایید کرد که گوگل قبل از پردازش مجدد فایل نقشه سایت XML واقعاً بررسی می کند که آیا نقشه سایت XML در آن تغییری ایجاد کرده است یا خیر.

نکته آ، نیز واقعاً جدید نیست، اما نکته خوبی است که گری به آن اشاره کرد. حذف URL ها از نقشه سایت XML شما 100٪ منجر به حذف آن URL نمی شود.

نکته اول تا حدودی واضح است، منظورم این است که مح،ات منطقی است.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است