گوگل طراحی نام و فاویکون جدید سایت را در جستجوی موبایل ارائه می کند

گوگل نوشت که آنها “نام سایت ها را به نتایج جستجو در موبایل اضافه کرده اند، بنابراین می تو،د به راحتی وب سایتی را که با هر نتیجه مرتبط است در یک نگاه شناسایی کنید.” گوگل همچنین اندازه و شکل فاوی، را که در جستجوی گوگل ظاهر می‌شود، به‌روزرس، کرد، همچنین با هدف آسان‌تر دیدن آن در صفحه.

گوگل همچنین گفت که توصیه می کند دوباره اسناد را برای فاوی، ها برای آ،ین بهترین شیوه ها گوگل اعلام کرد که به ارائه نمادی با ابعاد حداقل 48 پی،ل و مطابق با گوگل موجود ادامه خواهد داد دستورالعمل های فاوی،.

بحث انجمن در توییتر & انجمن های راهنمای جستجوی وب گوگل.

گوگل گفت که نام سایت در حال حاضر برای نتایج جستجوی تلفن همراه به زبان های ،یسی، فرانسوی، ژاپنی و آلم، در دسترس است و در چند ماه آینده به زبان های دیگری نیز عرضه خواهد شد.

گوگل این تصویر را نیز انجام داده است:

نام سایت در بالای قطعه نتیجه جستجو، در سمت راست فاوی، بزرگتر جدید و بالای URL قطعه نتیجه جستجو نشان داده می شود. در اینجا یک GIF از این طراحی جدید در عمل آمده است:

گوگل به طور رسمی نام سایت و طراحی فاوی، جدید را به همراه بر،ب تبلیغات حمایت شده جدید در نتایج جستجوی موبایل منتشر می کند. بله، این چیزی است که گوگل آن را آزمایش کرده است و ما شاهد آمدن آن بودیم، اما اکنون شده است رسمی و در مناطق ،یسی، فرانسوی، ژاپنی و آلم، زندگی می کنند.

گوگل جدید دارد اسناد داده های ساخت یافته نام سایت که می تو،د مشخص کنید تا بتو،د به کنترل آنچه گوگل برای نام سایت شما نشان می دهد کمک کنید. گوگل گفت که برای شناسایی نام سایت برای نتایج جستجو به منابع مختلفی متکی است. اما اگر می‌خواهید نام سایت مورد نظر خود را مشخص کنید، می‌تو،د از داده‌های ساختاریافته در صفحه اصلی خود استفاده کنید تا به Google بگویید نام سایت باید چه باشد.

گوگل نیز در این مورد بازخورد می گیرد انجمن های راهنمای جستجوی وب گوگل.

طراحی فاوی، نام سایت جدید گوگل

برای اندازه واقعی کلیک کنید

توجه: این از قبل نوشته شده بود و قرار بود امروز پست شود، من در حال حاضر برای Simchat Torah آفلاین هستم.
منبع: https://www.seroundtable.com/google-search-site-name-favicon-design-34253.html

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است