گوگل در حال خلاص شدن از شر بخش های مشابه مخاطبان است

تو عمیق تر برای درک اینکه چگونه این راه حل های خودکار در جهت اه، بازاریابی تبلیغ کنندگان کار می کنند، آنها می توانند استفاده کنند بینش مخاطب – یک ویژگی جدید در صفحه بینش که به ،ب و کارها کمک می کند تا درباره علایق مشتریان خود و نحوه تعامل آنها با تبلیغاتشان بیشتر بیاموزند.

چرا ما اهمیت می دهیم. بخش‌های مشابه مخاطبان (حداقل) تا 6 ماه آینده در دسترس خواهند بود. اگر کمپین‌های شما از این بخش‌ها استفاده می‌کنند، می‌تو،د این کار را تا پایان فصل تعطیلات ادامه دهید. با این حال، همچنان باید انتقال خود به پیشنهاد هوشمند و هدف‌یابی بهینه را برنامه‌ریزی و آزمایش کنید تا تأثیر آن کمتر مضر باشد.


جایگزینی بخش‌های مخاطبان مشابه، هدف‌گذاری بهینه (برای کمپین‌های ویدیو، کشف نمایش و عملکرد) و گسترش مخاطب (برای کمپین‌های برند) است.

دسترسی. این راه حل در حال حاضر در Google Ads موجود است و در نیمه اول سال 2023 برای Display & Video 360 راه اندازی خواهد شد.

جدید در زمین موتورهای جستجو

گسترش مخاطب برای کمپین‌های ویدیویی آگاهی و دسترسی یا کمپین‌های ویدیویی ملاحظات، افزایش مخاطب دسترسی ،ب‌وکارها به افراد بیشتری را که احتمالاً تبدیل می‌کنند آسان‌تر می‌کند.

شما می تو،د اطلاعات بیشتر در مورد این تغییرات را در مرکز راهنمایی گوگل پست.

نیکول فارلی ویرایشگر زمین موتور جستجو است که همه چیزهای PPC را پوشش می دهد. او علاوه بر کهنه سرباز تفنگداران دریایی، پیشینه گسترده ای در بازاریابی دیجیتال، MBA و تمایل به جنایات واقعی، پاد،ت ها، سفر و تنقلات دارد.


منبع: https://searchengineland.com/google-is-getting-rid-of-similar-audiences-segments-389234

این ی،ی چی اتوماسیون بیشتر گوگل می‌گوید که بخش‌های مخاطبان مشابه به «راه‌حل‌های خودکار قدرتمندتر، آزمایش‌شده‌تر و مبتنی بر حریم خصوصی» تغییر خواهند کرد. این راه‌حل‌ها به تبلیغ‌کنندگان کمک می‌کند تا با مخاطبان مربوطه ارتباط برقرار کنند و در عین حال انتظارات مردم را برای حفظ حریم خصوصی برآورده می‌کنند.»

از ماه مه 2023، تولید بخش‌های مخاطبان مشابه متوقف می‌شود و بخش‌های مخاطبان مشابه موجود دیگر به کمپین‌ها و گروه‌های تبلیغاتی در Google Ads و Display & Video 360 اضافه نمی‌شوند.

گوگل می گوید. تبلیغ‌کنندگ، که از هدف‌یابی بهینه‌شده در Display و Video 360 استفاده می‌کنند، می‌توانند به طور متوسط ​​55 درصد پیشرفت را در حین استفاده از مخاطبان شخص اول ببینند.

چیزهایی که باید بد،د. هنگام ایجاد یا به‌روزرس، تنظیمات «مناقصه هوشمند» و «هدف‌یابی بهینه»، ویژگی‌ها و بهترین شیوه‌های زیر را در نظر داشته باشید.

هدف گذاری بهینه برای کمپین‌های اکشن Discovery، Display و Video در Google Ads و Display & Video 360، هدف‌گیری بهینه به ،ب‌وکارها کمک می‌کند مخاطبان جدید و مرتبطی را پیدا کنند که احتمالاً بدون تکیه بر کوکی‌های شخص ثالث تبدیل می‌شوند.

ما متعهد به ایجاد راه‌حل‌های بادوام و انعطاف‌پذیر برای تبلیغ‌کنندگان خود هستیم تا به آنها کمک کنیم تا به مخاطبان مرتبط و مرتبط دست یابند، حتی اگر کوکی‌های شخص ثالث کمتری در دسترس باشند. اتوماسیون بخش بزرگی از این تعهد است.»

هدف بهینه شده و گسترش مخاطب را وارد کنید

درباره نویسنده

نیکول فارلی

در آگوست 2023، بخش‌های مخاطبان مشابه از همه گروه‌ها و کمپین‌های تبلیغاتی حذف خواهند شد.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است