گوگل به کارمندان یادآوری می کند که بارد جستجوگر نیست

بحث انجمن در توییتر.
منبع: https://www.seroundtable.com/google-bard-is-not-search-35004.html

مقاله CNBC به نقل از جک کراچیک ادامه می دهد: “این یک آزمایش است که یک سرویس هوش مصنوعی مش، است که ما در مورد آن صحبت کردیم.” “جادویی که ما در استفاده از این محصول می یابیم، در واقع این است که این همراه خلاقانه به شما کمک می کند جرقه ای برای تخیل باشید، کنجکاوی خود را کشف کنید و غیره.” اما او افزود: “ما نمی تو،م کاربران را از تلاش برای استفاده از آن مانند جستجو بازداریم.”

کمی شبیه نحوه کار مدل بینگ پرومتئوس است، درست است؟

برای اندازه واقعی کلیک کنید

این نکته جالبی بود زیرا زم، که من با تیم روابط عمومی گوگل در مورد بارد برای پوشش اولیه خود در بارد صحبت کردم – گوگل سعی داشت مشخص کند که برد از جستجو جدا است اما در عین حال نشان داد که چگونه Bard می تواند در جستجو ادغام شود.

اما گوگل یک اسکرین شات از Bard را نیز به اشتراک گذاشت و باز هم، اسکرین شات بالا ،وما بارد نیست، اما این بود:

در مطالب PR اصلی Google، این اسکرین شات از نحوه ظاهر آن در جستجوی Google به اشتراک گذاشته شده است:

من از گوگل هم به همین مشکوکم اما شاید حتی واضح تر.

جک کراچیک، مدیر تولید Bard در گوگل، در یک جلسه همه جانبه به کارمندان گوگل گفت: “فقط می‌خواهم خیلی واضح بگویم: بارد جستجو نیست.” این خبر توسط CNBC و توسط گلن گیب برجسته شده است توییتر درآ، هفنه.

در داخل، گوگل در حال آزمایش بارد در جستجو با نام “Search It” است. Krawczyk گفت: “ما تلاش خواهیم کرد تا در ایجاد پرس و جوهای مرتبط با آنجا بهتر شویم و همچنین اعتماد خود را به کاربران منتقل کنیم.” او اضافه کرد که کاربران برگه‌ای را می‌بینند که می‌گوید «مشاهده سایر پیش‌نویس‌ها»، که افراد را از نتایج مشابه جستجو دور می‌کند. او گفت: «اما از آنجایی که می‌خواهید وارد سفرهای جستجوگرای بیشتری شوید، ما قبلاً محصولی برای آن داریم – به نام جستجو».

در اینجا توییت های گلن به طور خلاصه همه اینها را نشان می دهد:

و چند نقل قول دیگر بسیار جالب -> Bard Product Lead: “او گفت که گوگل هنوز به افرادی که می خواهند از آن برای جستجو استفاده کنند خدمات می دهد و این نشان می دهد که این شرکت یک ویژگی جدید برای استفاده داخلی به نام “Search It” ساخته است.

نکته خنده دار این است که وقتی به اندازه کافی با بینگ چت بازی می کنید، می تو،د ببینید که در حالی که جستجوی بینگ و چت بینگ به خوبی با هم جریان دارند، به دلایلی در آن تجربه کاربری بسیار متفاوت و مجزا هستند.

رهبر محصول Bard: «فقط می‌خواهم خیلی واضح بگویم: بارد جستجو نیست» -> مدیران Google در جلسه آزمایشی همه جانبه به کارمندان می‌گویند که هوش مصنوعی بارد فقط در مورد جستجو نیست.

Google Bard GIF

“این یک آزمایش است که یک سرویس هوش مصنوعی مش، است که ما در مورد آن صحبت کردیم.” pic.twitter.com/a7jpiJYgiS

– گلن گیب (@glenngabe) 4 مارس 2023

ما سعی خواهیم کرد pic.twitter.com/j1K2Uabz57

– گلن گیب (@glenngabe) 4 مارس 2023

ترجمه گوگل

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است