گوگل به شما توصیه می کند قبل از انتقال محتوا به آن دامنه جدیدی راه اندازی کنید

خطر را کاهش می دهد، ایمو.

— جان مو، (رسمی) · #StaplerLife (@JohnMu) 18 ژوئن 2023

این در یک تاپیک توییتری مطرح شد که در آن Jan Caerels پستی را ارسال کرد و از من پرسید: اخیراً شخصی از من پرسید که آیا راه‌اندازی یک دامنه جدید کمی قبل از مهاجرت و تغییر مسیر کل موضوع کمی بعد (فکر می‌کنم چند هفته) مفید است یا خیر. او پرسید که آیا این ایده خوبی است و جان مو، از گوگل پاسخ مثبت داد.

کارمندان Google قبلاً این را گفته‌اند و می‌دانم که آن را پوشش داده‌ام، اما صادقانه بگویم در حال حاضر نمی‌توانم آن را پیدا کنم.

بله، هر دو چیز داخلی و خارجی وجود دارد که می تواند خطرناک باشد. این به شما امکان می دهد آب را کمی از قبل آزمایش کنید. قرار گرفتن در موقعیتی که مجبور نیستید یک حرکت مخفیانه یک شبه انجام دهید، زندگی را آسان تر می کند.

— جان مو، (رسمی) · #StaplerLife (@JohnMu) 18 ژوئن 2023

جان مو، از گوگل گفت که راه‌اندازی یک دامنه جدید در هفته‌های قبل قبل از انتقال سایت به آن، “خطری را کاهش می‌دهد”. جان گفت که این هم به خطرات داخلی سایت و هم خطرات خارجی سایت (مانند از طرف گوگل) کمک می کند.

جان سپس توضیح داد که این ایده خوبی است زیرا “هم چیزهای داخلی و هم چیزهای خارجی وجود دارد که می تواند خطرآفرین باشد. این به شما امکان می دهد آب را از قبل کمی آزمایش کنید. قرار گرفتن در موقعیتی که مجبور نیستید یک حرکت مخفی یک شبه انجام دهید زندگی را می سازد. آسان تر.”

بحث انجمن در توییتر.
منبع: https://www.seroundtable.com/google-new-domain-before-migrating-content-seo-35574.html

مخفی ، جعبه گوگل

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است