گوگل به شما توصیه می کند قبل از انتقال محتوا به آن دامنه جدیدی راه اندازی کنید

این در یک تاپیک توییتری مطرح شد که در آن Jan Caerels پستی را ارسال کرد و از من پرسید: اخیراً شخصی از من پرسید که آیا راه‌اندازی یک دامنه جدید کمی قبل از مهاجرت و تغییر مسیر کل موضوع کمی بعد (فکر می‌کنم چند هفته) مفید است یا خیر. او پرسید که آیا این ایده خوبی است و جان مو، از گوگل پاسخ مثبت داد.

جان سپس توضیح داد که این ایده خوبی است زیرا “هم چیزهای داخلی و هم چیزهای خارجی وجود دارد که می تواند خطرآفرین باشد. این به شما امکان می دهد آب را از قبل کمی آزمایش کنید. قرار گرفتن در موقعیتی که مجبور نیستید یک حرکت مخفی یک شبه انجام دهید زندگی را می سازد. آسان تر.”

کارمندان Google قبلاً این را گفته‌اند و می‌دانم که آن را پوشش داده‌ام، اما صادقانه بگویم در حال حاضر نمی‌توانم آن را پیدا کنم.

خطر را کاهش می دهد، ایمو.

— جان مو، (رسمی) · #StaplerLife (@JohnMu) 18 ژوئن 2023

بحث انجمن در توییتر.
منبع: https://www.seroundtable.com/google-new-domain-before-migrating-content-seo-35574.html

جان مو، از گوگل گفت که راه‌اندازی یک دامنه جدید در هفته‌های قبل قبل از انتقال سایت به آن، “خطری را کاهش می‌دهد”. جان گفت که این هم به خطرات داخلی سایت و هم خطرات خارجی سایت (مانند از طرف گوگل) کمک می کند.

مخفی ، جعبه گوگل

بله، هر دو چیز داخلی و خارجی وجود دارد که می تواند خطرناک باشد. این به شما امکان می دهد آب را کمی از قبل آزمایش کنید. قرار گرفتن در موقعیتی که مجبور نیستید یک حرکت مخفیانه یک شبه انجام دهید، زندگی را آسان تر می کند.

— جان مو، (رسمی) · #StaplerLife (@JohnMu) 18 ژوئن 2023

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است