گوگل به دلیل کلاهبرداری های جعلی بررسی شکایت می کند

جزئیات زیادی از جمله اسکرین شات ها و روش های ادعایی متهمان در سند دادگاه وجود دارد.

«در طول دو سال گذشته، متهمان – عمدتاً توسط یک فرد به نام اتان کیچی هو – از محصولات Google برای ایجاد فهرست‌های آنلاین جعلی برای مشاغلی که وجود ندارند سوء استفاده کرده‌اند و آنها را با بررسی‌های جعلی از افرادی که وجود ندارند، تقویت کرده‌اند. متهمان این فهرست‌ها و پرسش‌های مصرف‌کنندگان سردرگم را که توسط آنها فریب می‌دهند، به افراد و نهادهایی که به دنبال تبلیغ ،ب‌وکار خود در پلتفرم‌های Google هستند، می‌فروشند. متهمان این صاحبان مشاغل کوچک را نیز فریب می دهند و ادعاهای غیرمستند و غیرممکن در مورد توانایی آنها برای تضمین موقعیت مطلوب در نتایج جستجوی Google و دلالت بر رفتار ترجیحی یا دسترسی با توجه به برخی فرآیندهای Google دارند.

گوگل اعلام کرد که هدف از این شکایت متوقف ، “طرح پیچیده و گمراه کننده برای فریب مصرف کنندگان، صاحبان مشاغل و گوگل با دستکاری غیرقانونی خدمات فهرست مشاغل پیشرو در صنعت گوگل” است.

گوگل قبلا این کار را انجام داده است. در گذشته، گوگل چندین کار را برای جلوگیری از این نوع کلاهبرداری انجام داده است، از جمله طرح دعوی قضایی. نه تنها با جستجوی محلی، بلکه با جستجوی وب.

چرا ما اهمیت می دهیم. آیا این شکایت باعث ترس آن دسته از کلاهبردار، خواهد شد که هنوز توسط گوگل مورد شکایت قرار نگرفته اند و آنها را ترغیب می کند که از اقدامات خود دست بکشند؟ آیا این شکایت منجر به کاهش هر،مه و کلاهبرداری در Google Maps و Google Local خواهد شد؟ زمان مشخص خواهد کرد، اما خوب است که Google تلاش می کند، فراتر از حذف هر،مه و نمایه های جعلی، برای هدف قرار دادن این تلاش های هر،مه.


منبع: https://searchengineland.com/google-files-lawsuit-over-fake-review-scams-428365

در ادامه میخواند:

دادخواست. می تو،د پیدا کنید سند دادگاه اینجا که جزئیات شکایتی را که گوگل ارائه کرده است، بیان می کند. متهمان ذکر شده در دادخواست، متهمان اتان کی چی هو هستند. GMBEye; Rafadi،al, LLC (“Rafadi،al”)؛ و 1-20 انجام می دهد.

گوگل برای منصرف ، کلاهبرداران از استفاده از نقشه های گوگل و نمایه های ،ب و کار برای پست ، مشاغل جعلی و بررسی های جعلی شکایتی تنظیم کرده است. گوگل گفت «بازیگران بد بیش از 350 نمایه تجاری تقلبی پست ،د و سعی ،د با بیش از 14000 بررسی جعلی آنها را تقویت کنند.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است