گوگل به‌روزرسانی را برای رفع برخی نام‌های مشکل‌ساز سایت در جستجو انجام می‌دهد

گوگل برای رفع برخی، اما نه همه، نام‌های مشکل‌دار سایت در فهرست‌های نتایج جستجوی گوگل، به‌روزرس، منتشر کرده است. این چند روز پس از آن صورت می‌گیرد که گوگل از افرادی که متوجه شده‌اند نام سایتی که گوگل فهرست کرده نادرست است یا آن چیزی نیست که انتظار داشتند ببینند، بازخورد درخواست کرد.

لوگوی گوگل رفع مشکل زن

بنابراین به نظر می رسد گوگل تعدادی از مشکلات نام سایت را برطرف کرده است، اما نه همه آنها. آیا در 12 ساعت گذشته متوجه این موضوع شده اید؟

برای اندازه واقعی کلیک کنید

این همه مشکلات را برطرف نکرده است، فقط برخی از آنها. من به صورت خصوصی از برخی از سئوکاران پرسیدم که آیا آنها متوجه رفع مشکل نام سایت خود در گوگل شده اند یا خیر و به من گفتند که نیمی از آنها حل شده است.

بحث انجمن در راهنمای گوگل وبمستر.

برای اندازه واقعی کلیک کنید

هنگام بررسی [salesforce] به ،وان مثال پرس و جو، به نظر می رسد که رفع شده است. این چیزی است که اکنون می بینم:

دنی سالیوان، رابط جستجوی گوگل، به روز رس، را در این پست ارسال می کند راهنمای گوگل وبمستر انجمن‌ها می‌گویند که یک راه حل ارائه شده است که برخی از مشکلات را برطرف می‌کند، اما نه همه آن‌ها. او گفت: “ما اخیراً تغییری را ارائه کردیم که به نظر می رسد به برخی از موارد گزارش شده در اینجا و از طریق فرم ما (و احتمالاً برخی موارد دیگر که گزارش نشده اند) کمک می کند.” وی افزود: «این تغییر ممکن است زمان ببرد تا صفحات داخلی نیز نام سایت های به روز شده را منع، کنند.

به ،وان یادآوری، سارا فرانکلین، مدیر اجرایی Salesforce، گفت که نام سایت Sales ،e Force “به شدت به برند ما آسیب می رساند.”

به روز رس،: در اینجا نمونه های بیشتری از Glenn Gabe آورده شده است:

در اینجا با فاصله بین فروش و نیرو به نظر می رسید:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

به ،وان مثال، این شکایت در این تاپیک می گوید که نام سایت باید “AmpleHarvest.org” باشد زیرا این نام قانونی آنهاست، نباید “Ample Harvest” باشد، اما همچنان به ،وان “Ample Harvest” امروز صبح نشان داده می شود. و در کد منبع آنها، HTML نشان می دهد که نام سایت به ،وان meta property=”og:site_name” content=”AmpleHarvest.org” تنظیم شده است.

در اینجا 3 نمونه از مشکلات نام سایت را مشاهده می کنید که با تغییراتی که دیروز توسط گوگل انجام شد برطرف نشدند. بدترین نرم افزار DNN است که می گوید “Weight Loss Fo،”. بقیه فقط اشتباه می کنند و یکی باعث مشکلات حقوقی می شود. امیدوارم تغییرات بیشتری به زودی منتشر شود. گوش به زنگ باشید. pic.twitter.com/HRNBk6lRPi

– گلن گیب (@glenngabe) 26 آوریل 2023
منبع: https://www.seroundtable.com/google-site-names-fix-35290.html

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است