گوگل به‌روزرسانی بررسی‌های محصول آوریل 2023 را منتشر می‌کند

گوگل آپدیت بررسی محصول آوریل 2023 را منتشر کرده است. این دومین به‌روزرس، بررسی محصول در سال 2023 و هفتمین به‌روزرس، کلی است.

Google همچنین داشبورد وضعیت جستجوی خود را در ساعت 9:08 PDT با این موارد به روز کرد: «آپریل 2023 منتشر شد. به روز رس، بررسی ها، که اکنون مرورهای مربوط به محصولات، خدمات و چیزها را پوشش می دهد. بیشتر بد،د چگونه تیo نظرات با کیفیت بالا بنویسید

چرا ما اهمیت می دهیم. اگر وب سایت شما محتوای مروری را منتشر می کند، این به روز رس، دیگری برای تماشا خواهد بود. رتبه بندی خود را بررسی کنید تا ببینید آیا ترافیک ارگ،ک شما بهبود می یابد، کاهش می یابد یا ثابت می ماند.

اعلامیه. این به روز رس، در توییتر اعلام شد:

جدید در زمین موتورهای جستجو

به‌روزرس، بررسی‌های آوریل 2023 را منتشر کرد که اکنون بررسی‌های مربوط به محصولات، خدمات و چیزها را پوشش می‌دهد. درباره نحوه نوشتن نظرات با کیفیت بالا بیشتر بیاموزید:https://t.co/tdM0JhyyTG

— مرکز جستجوی Google (@googlesearchc) 12 آوریل 2023

درباره نویسنده

دنی گودوین

دنی گودوین سردبیر سایت Search Engine Land & نمایشگاه بازاریابی جستجو – SMX از سال 2022. او در سال 2022 به ،وان سردبیر ارشد به Search Engine Land پیوست. او علاوه بر گزارش در مورد آ،ین اخبار بازاریابی جستجو، برنامه SME (کارشناس موضوعی) Search Engine Land را نیز مدیریت می کند. او همچنین به برنامه ریزی رویدادهای SMX ایالات متحده کمک می کند. گودوین از سال 2007 در مورد آ،ین پیشرفت‌ها و روندها در جستجو و بازاریابی دیجیتال ویرایش و می‌نویسد. او قبلاً سردبیر اجرایی مجله موتور جستجو (2017 تا 2022)، سردبیر Momentology (از 2014-2016) و سردبیر موتور جستجو بود. تماشا کنید (از 2007 تا 2014). او در بسیاری از کنفرانس‌های جستجوی اصلی و رویدادهای مجازی سخنر، کرده است، و برای تخصصش توسط طیف گسترده‌ای از نشریات و پاد،ت‌ها منبع داده شده است.


منبع: https://searchengineland.com/google-releases-april-2023-،uct-reviews-update-395561

به روز رس، بررسی محصول قبلی در اینجا ج، زم، تمام به‌روزرس،‌های بررسی محصولات Google آمده است:

در حال توسعه داستان، این داستان به زودی به روز می شود.


سرزمین موتور جستجو را به فید Google News خود اضافه کنید. اخبار گوگل


توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است