گوگل از کمپین های Performance Max در اسکریپت های تبلیغاتی پشتیبانی کرد

چرا ما اهمیت می دهیم. اسکریپت های تبلیغاتی به شما این امکان را می دهند که اقدامات خاصی را در حساب تبلیغاتی خود به طور خودکار انجام دهید، در زمان صرفه جویی کنید و مدیریت حساب های بزرگ یا چندگانه را بسیار آسان تر کنید. اگر کمپین‌های Performance Max را مدیریت می‌کنید و از اسکریپت‌ها استفاده می‌کنید، می‌تو،د آنها را در حساب خود تنظیم کنید.


منابع اضافی. اگر علاقه مند به تنظیم اسکریپت کمپین Performance Max خود هستید، می تو،د به AdsApp مراجعه کنید اینجا. می تو،د این اطلاعیه را از گوگل بخو،د اینجا.

درباره نویسنده

محدودیت های اسکریپت کاربران نمی‌توانند دارایی‌های متنی را تغییر دهند یا کمپین‌ها یا گروه‌های دارایی جدید ایجاد کنند. علاوه بر این، گروه های فهرست را نمی توان از طریق اسکریپت ها مدیریت کرد.

تبلیغ‌کنندگان و توسعه‌دهندگ، که از اسکریپت‌های Google Ad استفاده می‌کنند، اکنون از کمپین‌های Performance Max پشتیب، می‌کنند. می‌تو،د کمپین را متوقف کرده و فعال کنید، و ا،ر انواع دارایی‌ها را تغییر دهید.

نیکول فارلی ویرایشگر زمین موتور جستجو است که همه چیزهای PPC را پوشش می دهد. او علاوه بر کهنه سرباز تفنگداران دریایی، پیشینه گسترده ای در بازاریابی دیجیتال، MBA و تمایل به جنایات واقعی، پاد،ت ها، سفر و تنقلات دارد.


منبع: https://searchengineland.com/google-launched-support-for-performance-max-campaigns-in-ad-scripts-387925

جدید در زمین موتورهای جستجو

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است