گوگل آژانس‌هایی را که لینک‌سازی می‌فروشند و خدمات پیوند را رد می‌کنند، منفجر می‌کند

با تشکر از ارسال پست در مورد این موضوع. من فکر می کنم شما باید توییت نتیجه گیری من را نیز اضافه کنید که همه اینها توسط یک آژانس ادعا شده است، نه توسط من.
من یک ،یسی زبان مادری نیستم، مطمئن نیستم که مردم چگونه از این موضوع استفاده می کنند. من فقط سعی کردم نکات جدی را در اینجا برای کمک به جامعه سئوی خود بیان کنم.

– Saurabh Rawat (SEO Tech) (@SEOGuruJaipur) 1 فوریه 2023

من شخصاً هرگز ندیده‌ام که این نوع سئوی منفی واقعاً بدون نوعی هک کار کند یا خود سایت به نوعی مشکل سوءاستفاده از پیوندها داشته باشد.

– رایان جونز (@RyanJones) 31 ژانویه 2023

جان اضافه کرد که “همه ساخته شده و بی ربط”.

این همه ساختگی و بی ربط است. این آژانس‌ها (هم آن‌هایی که ایجاد می‌کنند و هم آن‌هایی که انکار می‌کنند) فقط چیزهایی درست می‌کنند و از ،، که بهتر نمی‌دانند پول نقد می‌کنند.

— جان مو، مراقب گوگل پ، است 🐀 (@JohnMu) 31 ژانویه 2023

من هنوز از اینکه چه تعداد سئو به طور مرتب لینک ها را رد می کنند شوکه هستم. چرا؟ مگر اینکه آنها را اسپم کرده باشید یا اقدامی دستی داشته باشید، احتمالاً ضرر بیشتری نسبت به فایده دارید.

– رایان جونز (@RyanJones) 31 ژانویه 2023

سخنان بسیار قوی از جان، فکر نمی کنید؟

همچنین، وقتی از او پرسیده شد که آیا آنها باید پیوندها را رد کنند، جان دیروز پاسخ داد توییتر“زمان خود را روی آن تلف نکنید، در عوض کارهایی را انجام دهید که سایت شما را تقویت می کند.”

وقت خود را برای آن تلف نکنید؛ به جای آن کارهایی را انجام دهید که باعث ایجاد سایت شما می شود.

— جان مو، مراقب گوگل پ، است 🐀 (@JohnMu) 31 ژانویه 2023

اما این زبان بسیار قوی برای مزاحم نشدن با فایل Disavow است.

در اینجا زنجیره توییت‌ها وجود دارد، بنابراین می‌بینید که جان به آن پاسخ می‌دهد.

نه مگر اینکه با “قصد دستکاری” توسط ،ی قرار داده شده باشد. مهم است بد،د که شما آن‌ها را دارید، اگرچه می‌توانند بر ارتباط یا نظر صاحبان سایت در مورد تعداد پیوندهای معتبر شما و غیره تأثیر بگذارند.

– پل مدن (@PaulDavidMadden) 31 ژانویه 2023

بحث انجمن در توییتر.
منبع: https://www.seroundtable.com/google-agencies-link-building-disavows-34832.html

یک نکته:

در اینجا زنجیره ای است که به شرح زیر است:

اینم ،مت دوم:

جان مو، از گوگل، سئو یا آژانس های بازاریابی را که هم خدمات لینک سازی را می فروشند و هم خدمات لینک را رد می کنند، مورد انتقاد قرار داد. او گفت توییتر“این آژانس‌ها (هم آنهایی که ایجاد می‌کنند و هم آنهایی که انکار می‌کنند) فقط چیزهایی درست می‌کنند و از ،، که بهتر نمی‌دانند پول نقد می‌کنند.”

همین دیروز به موضوع رد ، پیوندهای ،و هر،مه پرداختیم و همچنین اضافه کردیم که چگونه گوگل برای مدتی لینک های رد ، هر،مه را کاهش می دهد. جان در آن ویدیوی راهنمای ساعات اداری سئو دیروز گفت: «به گفته این، این سایت شما را مانند قبل نمی‌کند، اما می‌تواند به الگوریتم‌های ما کمک کند تا تشخیص دهند که می‌توانند دوباره به سایت شما اعتماد کنند و به شما فرصتی برای کار ، می‌دهد. از آنجا بالا.” فکر نمی کنم منظورش کاملا بر اساس گفته های دیروز و قبلش این بوده است؟

رایان جونز فحاشی می کند:

هیچ دستورالعمل واضحی از طرف گوگل وجود ندارد که چه نوع پیوندهایی را باید رد کنیم، حتی گوگل با گفتن اینکه نیازی به رد ، بلاگ‌اسپات، لینک‌های سایه‌دار، لینک‌های سایت بزرگسالان نیست، در این مورد سردرگمی ایجاد کرد.

– Saurabh Rawat (SEO Tech) (@SEOGuruJaipur) 31 ژانویه 2023

گوگل هکر قرمز

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است