گزارش Core Web Vitals کنسول جستجوی Google ممکن است در مورد URL های بیشتری گزارش دهد

بحث انجمن در توییتر.


منبع: https://www.seroundtable.com/google-search-console-core-web-vitals-report-update-35135.html

گوگل نوشت: “شما ممکن است تغییری در تعداد URL ها در گزارش Core Web Vitals خود مشاهده کنید. این به این دلیل است که اکنون URL های بیشتری به دلیل گروه مبدا جدیدی که حاوی داده هایی برای URL هایی است که قبلاً زیر آستانه داده بودند گزارش شده است. “

شما باید یک نشانگر کوچک را ببینید که شما را از این به روز رس، در گزارش مطلع می کند، در اینجا به نظر می رسد:

توجه داشته باشید، من فکر نمی‌کنم Core Web Vitals برای سئو حیاتی باشد، بنابراین به دلایل سئو یا رتبه‌بندی درگیر این گزارش‌ها نمی‌شوم.

Google گزارش Core Web Vitals را در Google Search Console در 27 مارس 2023 به‌روزرس، کرد. این به‌روزرس، ممکن است منجر به تغییر تعداد URL‌های موجود در گزارش Core Web Vitals شما، شرکت جستجو شده باشد. نوشت.

م،تورهای Google Core Web Vitals

در اینجا اطلاعات بیشتری درباره گروه های URL از سند راهنمای Google آورده شده است:

URL های موجود در گزارش در صفحاتی دسته بندی می شوند که تجربه کاربری مشابهی دارند. وضعیت LCP، FID و CLS برای کل گروه اعمال می شود. برخی از نش،‌های وب پرت ممکن است در برخی از بازدیدها مقادیر بهتر یا بدتری داشته باشند، اما 75 درصد از بازدیدها از همه نش،‌های وب در گروه وضعیت گروه نشان داده شده را تجربه کرده‌اند. فرض بر این است که این گروه ها چارچوب مش،ی دارند و دلایل هر گونه رفتار ضعیف گروه احتمالاً ناشی از همان دلایل زمینه ای خواهد بود.

به منظور رعایت حریم خصوصی کاربر، یک گروه URL باید دارای حداقل مقدار داده باشد تا در گزارش نشان داده شود. اگر یک گروه URL اطلاعات کافی برای نمایش در گزارش نداشته باشد، کنسول جستجو یک گروه مبدا سطح بالاتری ایجاد می کند که باید حاوی URL ها و داده های کافی برای نمایش در گزارش باشد. این گروه مبدأ حاوی داده‌هایی برای همه URL‌ها در یک گروه پروتکل://،st:port است. برای مثال، اگر URL بخشی از گروهی باشد که داده‌های کافی برای نمایش ندارد، کنسول جستجو گروه مبدا را ایجاد می‌کند. داده ها.

برای اندازه واقعی کلیک کنید

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است