چیزی که تا الان می بینیم

پس بارد در مورد این موضوع برای رتبه بندی چه می گوید؟ که “شواهدی وجود دارد که نشان می دهد [Google] ممکن است این کار را انجام دهد.» از طريق @keithgoode:

کلمات کلیدی Google Bard Lsi

جان مو، از گوگل در مورد سیگنال‌های رتبه‌بندی که سیگنال‌های رتبه‌بندی نیستند، گفت: «چیزی به نام کلیدواژه LSI وجود ندارد».

بر اساس این پاسخ، بارد ظاهراً منابعی برای اطلاعات ارائه شده در اختیار داشت – فقط نمی خواست به اشتراک بگذارد!

گوگل مکرراً CTR را یک سیگنال رتبه بندی رد کرده است. عمیق تر حفاری کنید:

جستجوی محلی برخی مفاهیم جالب برای جستجوی محلی در a برجسته شده است توییت گرگ استرلینگ، ویرایشگر مشارکت کننده سابق Search Engine Land:

در ابتدا، خیر. از یک توییت توسط @simonlesser: «بدون نقل قول، فقط یک پیوند به «Google it». پاسخ خنده‌دار وقتی در مورد منابع آن سؤال می‌شود.»

منابع Google Bard

بارد می گوید به روز رس، هسته بعدی گوگل در 23 مارس 2023 است. گوگل به تازگی یک به روز رس، اصلی را در 15 مارس راه اندازی کرده است. پس آیا این یک توهم است؟ یا بارد چیزی می داند؟ از طريق @ryanjones:

به روز رس، هسته بعدی Google Bard 800x206

بیایید نگاهی بیندازیم به آنچه در جامعه جستجو – و فراتر از آن – در آزمایش اولیه Bard می‌بینند و به اشتراک می‌گذارند.

بارد می گوید گوگل از CTR برای رتبه بندی استفاده می کند. گوگل هشدار داد که “بارد آزمایشی است و برخی از پاسخ ها ممکن است نادرست باشند.”

“دست‌کار در 94118” را درخواست کرد و دوباره لیست‌های مختلفی دریافت کرد (یکی پیش‌فرض است) با مقداری همپوش،. سپس آن را در گوگل جستجو کردم و نتایج کاملاً متفاوت بود. هیچ یک از نتایج بسته محلی در صفحه نمایش داده نمی شود #BARD لیست ها همچنین هیچ URL در لیست های Bard وجود ندارد. pic.twitter.com/WrNEeufoc3

– گرگ استرلینگ 🇺🇦 (@gsterling) 21 مارس 2023

  • همان پرس و جو (“دستکار در 94118”) سه پیش نویس مختلف با همپوش، جزئی تولید کرد.
  • انتخاب «Google it» نتایج کاملاً متفاوتی را نشان داد.
  • هیچ یک از نتایج Local Pack در لیست Bard ظاهر نشد.

با این حال، پس از اینکه به Bard گفته شد که این توصیه مغایر با دستورالعمل های گوگل است، بارد به اشتباه خود اعتراف کرد: “درست می گویید، ،ید لینک توصیه نمی شود.”

Google Bard Dont Buy Links 800x343

شوارتز همچنین از بارد پرسید که چرا اغلب منابع و استنادها را در پاسخ های خود نشان نمی دهد. در اینجا نحوه پاسخ بارد آمده است:

استنادات منابع Google Bard

بارد ،ید لینک را پیشنهاد می کند. اگرچه گوگل با طرح های پیوند و ،ید لینک مخالف است، به نظر می رسد بارد کمی ملایم تر است. همانطور که در یک رشته توییت توسط به اشتراک گذاشته شده است، “من فکر می کنم ،ید لینک ها ایده خوبی است…” @DeanCruddace:

بارد پیوندهای ،ید ایده خوبی است

با این حال، بعداً ظاهر شد که Google Bard شروع به فهرست ، برخی از منابع برای برخی سؤالات کرد.

به اضافه شدن «منابع – بیشتر بد،د” با سه لینک.

توهمات متریک سئو. آیا به استفاده از Bard برای تحقیق کلمات کلیدی فکر می کنید؟ ظاهراً می‌تواند حجم جستجو، کا،ی LinkJuice (چه؟!) و امتیاز EAT را مح،ه کند.چنین چیزی وجود ندارد)! همچنین از @ryanjones:

تحقیق کلمات کلیدی Google Bard

به ،وان بری شوارتز از موتورهای جستجو توییت کرد:

Google Bard W، is Barry Schwartz

اگر می‌خواهید نمونه‌ای از آن عدم دقت را ببینید، به دنبال آن نباشید @pedrodias از بارد پرسید: “آیا فکر می کنید گوگل از CTR به ،وان سیگنالی برای طبقه بندی وب سایت ها استفاده می کند؟” بارد: “بله، گوگل از CTR به ،وان سیگنالی برای طبقه بندی وب سایت ها استفاده می کند.”

، داخل، ، بیرون؟ برخی از اینها ممکن است به دلیل توهم هوش مصنوعی باشد. برخی نیز ممکن است به سادگی این واقعیت باشد که بارد در مورد بسیاری از اطلاعات بد و اطلاعات غلطی که در مورد SEO منتشر شده است آموزش دیده است.

همیشه به یاد داشته باشید: مهم نیست که محتوا از هوش مصنوعی باشد یا یک انسان – اطلاعات بد، اطلاعات بد هستند. همیشه انتقادی فکر کنید.

چرا ما اهمیت می دهیم. ما از 6 فوریه منتظر بودیم تا بارد گوگل را به دست آوریم. مانند ChatGPT، Google Bard این پتانسیل را دارد که یک ابزار مفید برای SEO ها باشد. بنابراین مهم است که نقاط قوت و ضعف این ابزار مولد هوش مصنوعی را درک کنید.
منبع: https://searchengineland.com/google-bard-first-looks-394583

گوگل امروز لیست انتظار Bard خود را باز کرد. امیدوارم به زودی دسترسی پیدا کنید در حالی که منتظر هستید، می تو،د طعم کار و رفتار بارد را بچشید.

در ابتدا پیوند / نقل قول وجود ندارد. یکی از نگر،‌های بزرگ ما از پیش‌نمایش Google Bard، عدم وجود پیوند به منابع بود. آیا گوگل به این موضوع پرداخته است؟

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است