چگونه توییتر از سیگنال‌ها برای کمک به کشف محتوا، سازندگان و حساب‌های بیشتر استفاده می‌کند

چگونه توییتر توصیه ها را بهبود می بخشد طراحی جدید «X» در توییت‌ها حذف یک توییت از ج، زم، صفحه اصلی شما را بسیار آسان‌تر می‌کند، اگر نمی‌خواهید آن را ببینید.

نیکول فارلی ویرایشگر زمین موتور جستجو است که همه چیزهای PPC را پوشش می دهد. او علاوه بر کهنه سرباز تفنگداران دریایی، پیشینه گسترده ای در بازاریابی دیجیتال، MBA و تمایل به جنایات واقعی، پاد،ت ها، سفر و تنقلات دارد.


منبع: https://searchengineland.com/،w-twitter-uses-signals-to-help-you-discover-more-content-creators-and-accounts-388119درباره نویسنده

تو عمیق تر اگر می خواهید پست وبلاگ کامل را از توییتر بخو،د، می تو،د این کار را انجام دهید اینجا.

اگر تعداد زیادی پست می‌بینید که به آن‌ها علاقه ندارید، از ویژگی «آ،ین» استفاده کنید تا فقط پست‌هایی را از حساب‌هایی که قبلاً می‌شناسید ببینید. یا مانند من انجام دهید و همه آنها را “X” کنید.


جایی که توصیه ها ظاهر می شوند. توصیه‌هایی را در ج، زم، صفحه اصلی خود و همچنین در برگه کاوش خواهید دید. توصیه‌ها درست در زیر یک اعلان کوچک نشان داده می‌شوند که «شاید دوست داشته باشید».

نحوه استفاده توییتر از سیگنال ها توییتر از سیگنال ها برای توصیه محتوای جدید استفاده می کند. سیگنال‌ها شامل موضوعاتی هستند که دنبال می‌کنید، پست‌هایی که دوست داشته‌اید، حساب‌هایی که دنبال می‌کنید و توییت‌هایی که افراد در شبکه شما دوست دارند.

می تو،د از نماد “درخشش” در گوشه سمت راست بالای ج، زم، صفحه اصلی خود استفاده کنید. این نماد به شما امکان می‌دهد بین توییت‌های برتر «برای شما»، که شامل توصیه‌هایی از حساب‌ها و موضوعاتی است که دنبال نمی‌کنید، و «آ،ین» توییت‌هایی که فقط از حساب‌هایی که دنبال می‌کنید، جابه‌جا شوید.


کنترل توصیه های شما اگر نمی‌خواهید توصیه خاصی را مشاهده کنید، می‌تو،د از منوی توییت «به این توییت/موضوع علاقه‌ای ندارم» را انتخاب کنید. اگر توصیه‌ای را دوست داشته باشید یا ریتوییت کنید، سیگنالی ارسال می‌کند که آن را جالب می‌د،د.

دریافت خبرنامه جستجوی روزانه بازاریابان به آن تکیه می کنند.


چرا ما اهمیت می دهیم. مرور رسانه های اجتماعی باید تجربه ای بدون دردسر و بدون دردسر باشد. شما افرادی را که می‌شناسید، دوست دارید و به آنها اعتماد دارید دنبال می‌کنید، زیرا می‌خواهید ببینید چه چیزی پست می‌کنند و به این دلیل که به آنچه که آنها می‌گویند علاقه دارید. دیدن پست‌هایی از حساب‌هایی که دنبال نمی‌کنید می‌تواند آزاردهنده باشد، اگر با اعتقادات و علایق شما همسو نباشد.

جدید در زمین موتورهای جستجو

توصیه‌های توییتر برای کمک به «تجربه توییتر خود» با نشان دادن توییت‌هایی از افرادی که ممکن است آنها را دنبال نکنید، بر اساس اقداماتی که در توییتر انجام می‌دهید، مانند لایک ،، فالو ، یا بازتوییت ،، به شما کمک می‌کنند.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است