چگونه بدون صفحه ویکی پدیا یک پانل دانش به دست آوردم

نوع طرحواره خاصی که من انتخاب کردم Person بود، زیرا برای خودم دقیق تر بود. اگر در حال ایجاد یک موجودیت برای ،ب و کار یا نام تجاری خود هستید، سعی کنید نوع طرحواره ای را انتخاب کنید که برای ،ب و کار شما دقیق تر است.

محتوای «درباره من» ایجاد کرد

تمام ویژگی های من با یک صفحه نویسنده همراه است که فهرستی از تمام مقالات من برای آن سایت و همچنین وجود دارد طرح واره شخص برای آن سایت

ما می‌توانستیم تمام روز درباره تئوری‌هایمان درباره چگونگی رسیدن گوگل به این تصمیم حدس بزنیم، اما خوشحالم که نتیجه دقیق‌تری را در اینجا دیدم.

تکرار دوم: تصاویر کمیک می شوند

با این حال، شما نمی‌تو،د فقط به مکان‌های دیگر در وب‌سایت خود پیوند دهید، بلکه به نهادهای معتبری نیاز دارید که به شما پیوند دهند.

در زیر یک اسکرین شات از آنچه که اگر وب سایت شخصی من را از طریق آن اجرا کنید، مشاهده خواهید کرد اعتبار سنجی نشانه گذاری طرحواره.

فهرست گلوله‌ای از کار ایجاد کنید

در اینجا مراحل خاصی است که من به ترتیب انجام دادم.

1. خانه نهاد تاسیس شده

علاوه بر این، همه صفحات نویسنده من حاوی پیوندی به خانه نهاد من هستند که برای ایجاد ارتباط با نهاد شما بسیار مهم است.

3. طرح واره منسجم

بنابراین، اگر دریافت یک ورودی بسیار دشوار است، چرا بسیاری از سئوکاران تنها بر روی دریافت یک صفحه ویکی‌پدیا برای ورود به نمودار دانش تمرکز می‌کنند؟

در چهار سال گذشته، من در ده‌ها پاد،ت نمایش داده شده‌ام و مقالات زیادی برای Search Engine Land، Search Engine Journal، OnCrawl و بسیاری موارد دیگر نوشته‌ام!

اما بر اساس گام‌های خاصی که برای بازاریابی خودم در صنعت برداشتم، اتفاقاً در این فرآیند یک پانل دانش ،ب کردم.

طرحواره عامل بزرگی در ایجاد یک وب به هم پیوسته از اطلاعات ثابت برای نمودار دانش گوگل است. با این حال، پیوندهای خارجی سیگنال های اعتماد بیشتری را ارائه می دهند.

این قطعاً می‌تواند به بسیاری از افراد و برندهایی که می‌خواهند با پانل دانش خود تثبیت شوند، کمک کند. یکی از بزرگترین دایرکتوری هایی که من توصیه می کنم در آن مستقر شوید، Crunchbase است.

Kalicube جیسون بارنارد یک ویژگی عالی دارد منبعی که منابع موجودیت را ردیابی می کند برای 30 روز گذشته من برای راهنمایی در مورد ساخت پانل دانش و نهاد شخصی خود به این لیست و بسیاری از مقالات او مراجعه کردم.

چرا ویکی پدیا اینقدر پربار است؟

جدید در سرزمین موتورهای جستجو

انواع وب‌سایت‌هایی که Google دوست دارد از آن‌ها استفاده کند، معمولاً وب‌سایت‌هایی به سبک دایرکتوری هستند که اطلاعاتی را ارائه می‌دهند:

این یک پیروزی بزرگ برای من بود و من از ساختار پانل دانش راضی بودم.

هرگز فکر نمی‌کردم واقعاً یکی را بگیرم، اما تصمیم گرفتم یک سری آزمایش انجام دهم تا ببینم آیا واقعاً کار می‌کند یا نه، و در کمال تعجب این کار انجام شد.

مراحل خاصی که برای به دست آوردن پانل دانش خود برداشتم

در صفحه اصلی خود، دو کار خاص برای کمک به موتورهای جستجو انجام دادم:

خوب حالا که احتمالاً تمام محتوای مقدماتی من را مرور کرده اید، بیایید به آنچه که به اینجا آمده اید برسیم. به طور خاص چه کار کردم تا ورودی پانل دانش خود را به دست بیاورم و در نمودار دانش Google مستقر شوم؟

در واقع، Crushbase همان چیزی است که به ،وان داده منبع در اولین تکرار پانل دانش من فهرست شده است.

در تنظیمات خاص، من همه پیوندهای مهم خود را در فیلدهای اطلاعات تماس قرار دادم. لطفاً توجه داشته باشید که به غیر از توییتر، می تو،د هر پیوندی را در آن فیلدها قرار دهید.

4. پیوند مداوم

به طور معمول، من طرحواره را از ابتدا برای همه مشتریانم ایجاد می کنم. با این حال، طرح واره نویسنده/شخص Yoast دقیقاً همان چیزی را که من به دنبال آن بودم ارائه کرد و شامل یک ویژگی مهم بود.

من یک جمله “درباره من” ایجاد کردم که قصد داشتم از آن در تمام اطلاعات زیستی در سراسر وب استفاده کنم. تقریباً تمام بیوگرافی های شخصی من در وب سایت های مختلفی که در آنها معرفی شده ام با این جمله شروع می شوند. این ثبات ایجاد می کند در مورد اینکه من کی هستم و چه می کنم

همه ما می د،م که گوگل اطلاعات را از نمودار دانش خود برای پانل های دانش است،اج می کند، اما آنها اطلاعات را برای نمودار دانش از کجا می کشند؟

مطمئناً می‌تو،د یک صفحه ویکی‌پدیا را برای برند خود دنبال کنید، اما فقط مطمئن شوید که تاکتیک‌های خود را متنوع کنید و فقط روی آن به ،وان تنها استراتژی خود تمرکز نکنید.

چقدر طول می کشد تا یک ورودی Graph دانش ،ب کنید؟

خوب، پاسخ این است که وقتی یک صفحه ویکی‌پدیا دارید، تقریباً یک ورودی تضمینی است. با این حال، این ذهنیتی است که باید آن را بشکنیم، زیرا تا به حال همه ما باید بد،م که هیچ تضمینی در سئو وجود ندارد.

به همین دلیل است که همه پاد،ت های برجسته و صفحات نویسنده من پیوندی به وب سایت من دارند. آنها نه تنها به وب‌سایت من لینک می‌دهند، بلکه همگی به صفحه اصلی من پیوند می‌دهند، که من آن را به ،وان خانه خود ایجاد کرده‌ام.

5. دایرکتوری ها

این نتیجه کمی ناامید کننده بود زیرا جان مک آلپین متفاوتی را مطرح کرد که در یک بی،ه مطبوعاتی به او اشاره شد. با این حال، من موجودیت خود را در یک پانل جانبی دیدم که هم شگفت‌انگیز و هم هیجان‌انگیز بود.

اولین قدم این است که ریشه یا خانه موجودیت خود را ایجاد کنید. این می تواند وب سایت شخصی شما، صفحه برند، صفحه نویسنده یا هر چیزی باشد که واقعی ترین منبع اطلاعات برای نهاد است. برای من، صفحه اصلی وب سایت شخصی خود را برای خانه نهادم انتخاب کردم.

نظرات بیان شده در این مقاله نظرات نویسنده مهمان است و ،وماً سرزمین موتور جستجو نیست. نویسندگان کارکنان در اینجا فهرست شده اند.


جان مک آلپین استراتژی سئو را برای بازاریابی دیجیتال کاردینال، یک آژانس SEO آتلانتا که بر خدمات رس، به شرکت های مراقبت های بهداشتی سازم، در سراسر ایالات متحده متمرکز است. مک آلپین که در حال حاضر در ک،ادو اسپرینگز واقع شده است، عمیقاً در جامعه محلی و ملی SEO درگیر است و پیشینه قوی در سئو فنی، توسعه وب و استراتژی بازاریابی دیجیتال دارد. مک آلپین همچنین خدمات توسعه وب آزاد را برای سایت های میزبان وردپرس ارائه می دهد.


منبع: https://searchengineland.com/earn-knowledge-panel-wit،ut-wikipedia-page-386804

در وب‌سایت خود، من یک صفحه مجموعه‌ها دارم که به همه کارهای مهم من پیوند دارد. این مانند یک مینی CV از کار من برای هر ،ی که می خواهد با من کار کند است.

نگو بستگی داره، نگو، نگو. خوب، پس برای همه متفاوت است. برای من حدود یک سال از آغاز تلاشم گذشت تا تلاشم ظاهر شود.

جستجوهای آزمایشی: “جان مک آلپین کجا کار می کند؟”

من چند پرس و جو را آزمایش کردم تا ببینم چگونه داده های موجودیت من به ،وان یک نتیجه با کلیک صفر نشان داده می شود.

در ابتدا، Crunchbase منبع کل ورودی پانل دانش من بود. چیزی که برایم جالب بود این است که هیچ پیوندی برای صفحه لینکدین من وجود ندارد، فقط متن لنگر در Crunchbase است.

هنگامی که به دنبال ،ب پانل دانش خود هستید، مهم است که چند نکته را در نظر داشته باشید.


بسیاری از استارت‌آپ‌ها را دیده‌ام که اولین ورودی پنل دانش خود را از طریق Crunchbase دریافت کرده‌اند و به نظر می‌رسد که این منبع دائماً بالایی برای Google است تا به آن تکیه کند. این به این دلیل است که Crunchbase دارای برخی فرآیندهای تأیید است که ایجاد اسپم به صورت انبوه را کمی چالش برانگیز می کند.

پانل های دانش یکی از جذاب ترین و در عین حال مرموزترین ،اصر در جستجوی ارگ،ک هستند.

در این مرحله، همه ما باید درک اولیه ای از موجودیت های موجود در نمودار دانش گوگل داشته باشیم. در نظر بگیرید که خواندن این مقاله لازم است.

گوگل داده های موجودیت را از کجا می آورد؟

مهمترین چیزی که باید در نشانه گذاری طرحواره گنجانده شود، داده های SameAs است که من به تمام ویژگی های مهم خود در وب هدایت کردم. من اطمینان حاصل کردم که پیوندهای SameAs را به هر منبعی که در گذشته دیدم که موجودیت ایجاد می کند اضافه کنم.

گوگل به چند دلیل تمایل زیادی به استفاده از ویکی پدیا دارد:

چند هفته پس از اولین مشاهده پانل دانش من، چند به روز رس، جالب می بینم:

تکرار سوم: تصحیح تصویر

داشتن یک لیست کوتاه و آسان برای ،یدن از کارهایی که انجام می‌دهم به ایجاد ارتباط با خودم و سایر نهادها کمک می‌کند. امیدوارم گوگل بفهمد که می‌توانم در آن وب‌سایت‌های دیگر پیدا شوم و رابطه بین خودم و آن نهادها را بهتر درک کنم. بیشتر در این مورد در بخش طرحواره.

2. تالیف صنعت

وقتی شروع به ساخت دایرکتوری‌های خود می‌کنید، روی آنهایی تمرکز کنید که بیشترین ارتباط را با صنعت شما دارند. این برای شما بسیار فراتر از Crunchbase یا هر شرکت بزرگ دیگری خواهد بود.

تکرارهای مختلف پانل دانش من نشان داده است

این یک نتیجه بسیار دقیق تر، اما در عین حال شگفت انگیز بود. اگر Crunchbase بیشتر داده‌های پانل دانش من را تامین می‌کرد، چرا گوگل ژورنال موتور جستجو را به ،وان منبع این قطعه برجسته نشان می‌داد؟

از نظر فنی، گوگل می تواند از اطلاعات هر وب سایت قابل ،یدن برای نمودار دانش خود استفاده کند. با این حال، ما اغلب ویکی‌پدیا را منبع اصلی اطلاعات می‌بینیم.

آیا من آنقدر تلاش کردم؟ نه واقعا.

همه چیز به این بستگی دارد که برند شما چقدر سخت کار می کند و اینکه آیا برند شما شایسته آن است یا خیر.

در حالی که ویکی‌پدیا دارای شک و تردیدهایی است که به ما یادآوری می‌کنند که هر ،ی می‌تواند یک مدخل را ویرایش کند، مقدار زیادی تعدیل و ویرایش هنوز در ویکی‌پدیا انجام می‌شود. با توجه به اینکه این منبع اطلاعاتی نسبتاً خنثی/بی‌طرفانه است، این به گوگل دلیل بیشتری برای اعتماد به آن می‌دهد.

جستجوهای آزمایشی: “جان مک آلپین کیست؟”

درباره نویسنده

برندها تمایل دارند که ورودی پانل دانش قوی خود را داشته باشند، اما کنترل کمی بر آنچه در آنها ظاهر می شود، ندارند.

نشانه گذاری طرحواره بافت پیوندی است که تمام نویسندگی من را گرد هم می آورد. در خانه نهادم، مطمئن شدم که نشانه‌گذاری طرحواره‌ای قوی دارم.

در طول حدود 1-2 ماه، Google از منابع مختلف مختلفی برای تغذیه پانل دانش من استفاده کرده است. بسیار جالب است که ببینیم چگونه در چنین مدت زمان کوتاهی تکامل یافته است. من حتی چرخ فلک مقاله خود را داشتم که از آن زمان ناپدید شد.

تکرار اول: کاملاً ترد، بدون طعم

کاری که Yoast برای من انجام داد این بود که به جای ایجاد یک نوع طرحواره سازم، عمومی برای وب سایت خود، وب سایت خود را به ،وان یک شخص علامت گذاری کردم.

از اینکه تصویرم یک کارتون برای هد شات حرفه ای من است، ناراضی بودم، برای به روز رس، تصویر بازخورد ارسال کردم. من تصویرم را از Search Engine Land انتخاب کردم و مطمئناً آن را حدود دو هفته بعد به روز کرد.

خوراکی های کلیدی

آیا من لیاقتش را داشتم؟ اصلا.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است