چگونه آن را به درستی انجام دهیم

این می تواند حجم کاری آژانس شما را قابل کنترل تر کند و به شما امکان می دهد روی راضی نگه داشتن مشتریان تمرکز کنید.


اگر این اتفاق بیفتد و شما یک تیم اختصاصی داخلی ندارید، لینک بیلدینگ می تواند به سرعت منابع شما را تخلیه کند.

باید بد،د که چگونه عبارات زیر به لینک بیلدینگ مرتبط هستند:

⚠️ سنجش کیفیت سخت است.

در LinkBuilder.io، ما تعدادی را به نمایش می گذاریم مطالعات موردی پیوند بیلدینگ باور ن،ی و یک نمایه کلاچ با نظرات قابل تأیید مشتریان داشته باشید.

پیوند بیلد لیبل سفید به روشی اشاره دارد که در آن یک آژانس بازاریابی دیجیتال قرارداد فرعی لینک بیلدینگ را به یک آژانس تخصصی واگذار می کند.

✔️انعطاف پذیرتر

برخی از مزایای کار با یک سرویس ایجاد لینک سفید عبارتند از:

💪 دسترسی به متخصصان بسیار با تجربه

ایجاد پیوند با بر،ب سفید یک راه عالی برای آژانس ها برای برون سپاری این مؤلفه کلیدی SEO بدون نیاز به مدیریت همه آن ها در داخل است.

خدمات لینک بیلدینگ یکی از موثرترین راه ها برای بهبود رتبه جستجوی وب سایت است.

آژانس های تخصصی متشکل از افرادی هستند که سال هاست هر روز در حال ساخت لینک هستند. آنها به طور غریزی می دانند که چگونه لینک های عالی قرار دهند و می توانند این کار را سریع انجام دهند.

💸 سرمایه گذاری کمتر مورد نیاز است

اگر می خواهید لینک سازهای مستقل را ارزیابی کنید، وب سایت ها مانند Fiverr و Upwork مکان های عالی برای شروع هستند

شبکه های وبلاگ عمومی (PBN): اینها شبکه هایی از وب سایت ها هستند که برای ایجاد تعداد زیادی لینک به سایت ها استفاده می شوند.

شما همچنین می د،د که چقدر وقت گیر و منابع فشرده است.

در اینجا سه ​​مرحله برای یافتن یک سرویس لینک سازی لیبل سفید با کیفیت خوب وجود دارد.

  1. لینک بیلدینگ را درک کنید.

مهم است که شرکتی را نه تنها بر اساس هزینه انتخاب کنید، بلکه ،ی را انتخاب کنید که بتواند لینک های بسیار باکیفیتی را که به نشان دادن آنها به مشتریان خود افتخار می کنید ارائه دهد.

آژانس های لینک سازی تنها گزینه برای ارائه خدمات بر،ب سفید نیستند. شما همچنین می تو،د یک فریلنسر استخدام کنید.

🔑 عبارات جستجوی بهتر را از طریق تحقیق کلمات کلیدی پیدا کنید: از ابزار سئو استفاده کنید و برای یافتن عبارات جستجوی پربازدید و کم رقابت، جستجوی کلمات کلیدی را انجام دهید. محتوایی تولید کنید که این کلمات کلیدی را هدف قرار دهد. حدود شش ماه طول می کشد تا محتوا به درستی در موتورهای جستجو رتبه بندی کند، بنابراین مهم است که مشتریان شما انتظار نتایج فوری را نداشته باشند.

  1. یک آژانس لینک سازی خوب پیدا کنید.

در LinkBuilder.io، ما یک فرآیند را توسعه داده ایم برای کمک به برخی از بهترین آژانس های سئو در جهان، پیوندهای قدرتمندی را به مشتریان خود ارائه دهند تا در نهایت نتایج خود را تسریع کنند.

اگر به آژانس دیگری برای تولید کار برای مشتریان خود اعتماد دارید، به روشی برای بررسی آنها نیاز دارید. بهترین آژانس‌های لینک‌سازی لیبل سفید، سیستم‌های گزارش‌دهی را ارائه می‌کنند که ارزش لینک‌های ساخته‌شده را نشان می‌دهد و به‌روزرس،‌های پیشرفت را ارائه می‌کند.

✔️خدمات سرتاسری

اگر بیشتر محتوای مشتری شما خارج از 100 صفحه برتر در موتورهای جستجو قرار می گیرد، این نشانه آن است که برای لینک سازی خیلی زود است.

خدمات پست مهمان جعلی: این سرویس‌ها با قرار دادن پست‌های مهمان در PBN و مزرعه پیوند ایجاد می‌کنند.

نتیجه

✔️Domain Aut،rity.

✔️شما یک روش کم خطر برای آزمایش ارائه خدمات لینک سازی می خواهید.

دو کار وجود دارد که می تو،د برای کمک به آنها در این شرایط انجام دهید.

در اینجا مزایا و معایب استفاده از لینک ساز فریلنسری آورده شده است:

در LinkBuilder.io، ما با برخی از شرکت های پیشرو در سئو و بازاریابی محتوا در جهان کار می کنیم تا بک لینک های باورن،ی را برای مشتریان خود ارائه دهیم.

یک سرویس لینک بیلدینگ لیبل سفید خوب باید بتواند تمام جنبه های پیوند بیلدینگ را از دست شما دور کند – از استراتژی و تحقیق گرفته تا قرار دادن پیوندها و گزارش ارزش آنها.

طرفداران:

به همین دلیل، کلاهبرداری های زیادی برای ایجاد لینک وجود دارد که به دنبال درآمدزایی سریع از افراد بی تجربه هستند.

پیوند مزارع: اینها وب‌سایت‌هایی هستند که فقط برای میزب، لینک‌هایی وجود دارند که مردم برای آن پول پرداخت می‌کنند. آنها معمولاً بی کیفیت و پر از محتوای نامربوط هستند.

آژانس های لینک سازی خوب بر اساس شهرت خود ،ب و کار می کنند. به همین دلیل، آنها فقط از تکنیک هایی استفاده می کنند که به دستورالعمل های گوگل پایبند هستند. آنها تلاش می کنند تا بک لینک هایی با کیفیت بالا تولید کنند که رتبه شما را بهبود می بخشد و برای مدت طول، دوام می آورد.

🔍 روی کاری که بهترین انجام می دهید تمرکز می کنید.

آژانس مشتری پیوندها را طوری به مشتری خود ارائه می دهد که گویی آنها را ساخته اند.

✔️لینک های با کیفیت/بی کیفیت.

  1. بررسی کنید که مشتری شما آماده است.

لینک‌های باکیفیت را سریع‌تر قرار می‌دهید و می‌تو،د زمان بیشتری را صرف راضی نگه داشتن مشتریان خود کنید.

خوراکی های کلیدی
خدمات لینک بیلد لیبل به آژانس ها کمک می کند تا بدون تیم اختصاصی داخلی لینک هایی با کیفیت بالا بسازند. پیوند بیلدینگ برون سپاری آن را در دست متخصصان قرار می دهد و به آژانس ها اجازه می دهد لینک های بیشتر و با کیفیت بهتری را به مشتریان ارائه دهند. آژانس ها هنگام جستجو باید محتاط باشند. یک لینک ساز بر،ب سفید کلاهبرداری‌های پیوندسازی زیادی وجود دارد که به دنبال درآمدزایی سریع از افراد بی‌تجربه هستند. خدمات لینک‌سازی بر،ب سفید از HARO، وبلاگ‌های مهمان، پیوندهای روابط عمومی و دارایی‌های قابل پیوند برای قرار دادن پیوندهای با کیفیت بالا استفاده می‌کنند.

✔️Nofollow/dofollow.

در اینجا چند تاکتیک متداول از سازنده های لینک با کیفیت پایین آورده شده است:

درباره نویسنده

LinkBuilder.io یک آژانس تخصصی لینک سازی است که به برندهای جاه طلب آنلاین کمک می کند پتانسیل سئوی خود را برآورده کنند. با استفاده از روش‌های سفارشی و خلاقانه، هدف آن‌ها کمک به مشتریان برای ایجاد پروفایل بک لینک است که در آزمون زمان مقاومت کرده و از رقبا پیشی می‌گیرد.


منبع: https://searchengineland.com/white-label-link-building-services-،w-to-do-it-right-387336

✔️هدف جستجو

✔️ترافیک ارگ،ک.

✔️ارزان تر

پرداخت هزینه به شخص دیگری برای انجام لینک بیلدینگ برای شما به شما زمان بیشتری می دهد تا روی نقش اصلی خود تمرکز کنید. شما زمان بیشتری برای راضی نگه داشتن مشتریان خواهید داشت.

📈 مقیاس پذیر

به کارگیری متخصصان لینک بیلدینگ در خانه ارزش آن را ندارد مگر اینکه یک جریان کار مداوم داشته باشید تا آنها را مشغول نگه دارید. استفاده از متخصصان لینک‌سازی بر،ب سفید به شما امکان می‌دهد تا در صورت نیاز به کارشناسان دسترسی داشته باشید.

خدمات لینک سازی بر،ب سفید راهی عالی برای غلبه بر این امر است.

ضروری است که مطمئن شوید که شریک زندگی شما یک فرآیند لینک سازی آزمایش شده و آزمایش شده وقتی ،ت به ارائه لینک برای مشتریان شما می رسد.

✔️گزارش لحظه ای

آیا آژانس سابقه اثبات شده ای در قرار دادن لینک های با کیفیت بالا دارد؟

✔️شما می خواهید لینک بیلدینگ را ارائه دهید اما نمی تو،د افراد را برای این کار استخدام کنید.

آژانس های پیوند بیلدینگ باید آنچه را که موعظه می کنند عمل کنند. آنها باید پیوندهای با کیفیت زیادی داشته باشند که به دامنه آنها اشاره می کنند. می‌تو،د با استفاده از ابزار سئو مانند Ahrefs و مشاهده تعداد دامنه‌های ارجاعی که دارند، این موضوع را بررسی کنید.

✔️ضمانت های واقعی

پیوندهای دایرکتوری، نظر یا انجمن: این نوع پیوندها معمولاً تأثیری در رتبه بندی مشتری شما ندارند. آنها به آن آسیبی نخواهند رساند، اما مطمئناً ارزش پرداخت هزینه را ندارند.

لینک بیلدینگ بر،ب سفید به شما این امکان را می دهد که هر تعداد پروژه جدید لینک سازی را که دوست دارید انجام دهید. همچنین رسیدگی به درخواست های غافلگیرکننده مشتریان را آسان تر می کند.

🔥 خدمات کامل

لینک بیلدینگ شامل تماس با وب سایت های با کیفیت دیگر، یافتن فرد من، برای صحبت ،، مذاکره در مورد قیمت ها و ارائه ایده است. این کار سختی است که زمان می برد. شرکت های تخصصی لینک سازی قبلاً برای انجام این کارها راه اندازی شده اند. به ،وان مثال، آنها با وب سایت های اصلی روابط دارند. و اگر این کار را نکنند، افرادی دارند که به شکل گیری سریع و موفقیت آمیز آن روابط اختصاص داده شده اند.

👍 وقتی به آن نیاز دارید آنجاست.

به این ترتیب می تو،د با آژانس و مشتری خود ارتباط بهتری برقرار کنید. همچنین می‌تو،د بفهمید که آیا ارزش پول را دریافت می‌کنید یا خیر.

متأسفانه، مشتری شما احتمالاً فقط یک پیوند را درخواست نکرده است. آنها به ده ها یا حتی صدها نیاز دارند.

خدمات لینک بیلدینگ گران هستند. اگر قیمت‌های سازنده پیوند بیش از حد خوب به نظر می‌رسند که درست باشند، احتمالاً همینطور هستند. هزینه من، برای هر لینک بین 300 تا 500 دلار است.

مراقب کلاهبرداری ها باشید

معایب:

✔️ارتباط با سایت

یک فریلنسر خوب می تواند شما را در فرآیند ایجاد لینک به همان روشی که یک آژانس انجام می دهد، راهنمایی کند.

سال ها طول می کشد تا یک تیم لینک سازی موثر پرورش دهید. یادگیری انجام آن توسط خودتان یا آموزش به دیگران زمان زیادی می برد و استخدام یک تیم لینک بیلدینگ داخلی گران است. استفاده از سرویس بر،ب سفید این مشکلات را برطرف می کند.

🏗️ زیرساخت های آماده

✍️ محتوای موجود خود را بهبود بخشید: این کار را با مشاهده اینکه محتوایی که در حال حاضر برای کلمات کلیدی مورد نظر آنها رتبه بندی می شود، انجام دهید. سعی کنید بفهمید چرا گوگل این محتوا را دوست دارد و سپس بررسی کنید که چگونه وب سایت شما می تواند در این زمینه بهبود یابد.

درک اینکه چرا سایت مشتری شما رتبه بالاتری ندارد نیز مفید است. دلایل این امر می تواند شامل موارد زیر باشد:

  • محتوای آنها خوب است اما نیاز به جذب لینک های بیشتری دارد.
  • رقبای آن ها Domain Aut،rity بالاتری دارند و به یک راه جایگزین برای رتبه بندی نیاز دارند.
  • صفحاتی که بالاتر از آنها قرار می گیرند لینک های بیشتری دارند.

یک آژانس لینک بیلدینگ خوب همه کارها را برای شما انجام خواهد داد. اما هنوز هم مهم است که ایده ها و فرآیندهای اساسی در پشت ساخت لینک را درک کنید.

فقط ایجاد یک پیوند نیمه من، می تواند ساعت ها تماس تلفنی، برنامه ریزی، نوشتن و پیگیری نیاز داشته باشد.

تخصص های پیمانکاری فرعی مانند لینک بیلدینگ به شما این امکان را می دهد که طیف وسیع تری از خدمات را به مشتریان ارائه دهید و شما را برای آنها ارزشمندتر می کند.

آژانس یا فریلنسر؟

به وبلاگ آژانس نگاهی بیندازید و بررسی کنید که آنها در مورد آ،ین تاکتیک ها و بهترین شیوه های لینک سازی می نویسند.

✔️قیمت های واقعی

استخدام فریلنسر نسبت به کار با آژانس هم مزایا و هم معایبی دارد.

اگر شما یک آژانس بازاریابی یا دیجیتال هستید، می د،د که لینک بیلدینگ مهمترین بخش بهینه سازی موتور جستجو (SEO) است، اما همچنین بسیار وقت گیر است. اینجاست که بیلدینگ لیبل سفید وارد می شود.

در صورتی که:

یک آژانس لینک‌سازی خوب می‌تواند به فرآیند خود برای ایجاد پیوندها تکیه کند. آنها باید حداقل تعداد بک لینک با کیفیت در ماه را تضمین کنند. اما مراقب آژانس هایی باشید که قول می دهند لینک ها را در وب سایت های خاصی قرار دهند یا تضمین های آنها برای درست بودن بیش از حد خوب به نظر می رسد.

✔️بهترین شیوه ها را نشان می دهد

در مرحله بعد، ما به بررسی برخی از معیارهای کلیدی برای یافتن یک آژانس لینک‌سازی خوب می‌پردازیم.

✔️مطالعات موردی

⚠️تخصص و منابع محدود.

ایجاد لینک با بر،ب سفید یک روش رایج است زیرا لینک بیلدینگ بخش مهمی از ا،ر کمپین های سئو را تشکیل می دهد. با این حال، به مهارت های تخصصی نیاز دارد که بسیاری از آژانس های بازاریابی دیجیتال یا سئو آن را ندارند.

✔️شما یک تیم لینک بیلدینگ داخلی دارید اما نمی تواند تقاضای بالا را برآورده کند.

✔️یک مشتری از آژانس شما خواسته است لینک های با کیفیت ایجاد کند، اما شما مهارت های داخلی برای انجام این کار را ندارید.

جدید در زمین موتورهای جستجو

قبل از اینکه با یک آژانس لینک بیلدینگ تماس بگیرید، باید در مورد آنچه شما و مشتری شما می خواهید به دست آورید، واضح باشید. شما باید یک استراتژی سئو واضح داشته باشید و بد،د که تلاش های ایجاد لینک شما چگونه به آن کمک می کند.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است