پیکربندی Microsoft pubCenter

اولین چیزی که دریافت می کنید ایمیلی است که می گوید “شما از لیست انتظار انتخاب شده اید.” سپس روی ایمیل کلیک کنید تا با فرم آنها ثبت نام کنید. پس از ثبت نام، بلافاصله به pubCenter جدید در دسترسی خواهید داشت next.pubcenter.microsoft.com برخلاف قبلی در pubcenter.microsoft.com. بنابراین حدس می‌زنم این نسخه جدید Microsoft pubCenter Next نام دارد؟

جالب اینجاست که وقتی روی گزارش‌های داخل pubCenter بعدی کلیک می‌کنید، حدس می‌زنم که آن‌ها آن را همین نام می‌برند؟ به اطلاعیه‌ای هدایت می‌شوید که می‌گوید “گزارش‌ها هنوز در آ،ین نسخه pubCenter در دسترس نیستند. برای دسترسی به گزارش‌ها از طریق نسخه قبلی، روی رفتن به گزارش‌ها کلیک کنید.”

شما می تو،د واحدهای تبلیغاتی، سایت هایی که تبلیغات شما را نشان می دهند، مسدود ، تبلیغات، دیدن گزارش ها و مدیریت حساب خود را کنترل کنید.

از شما خواسته می شود تنظیمات پرداخت خود را تنظیم کنید، که من هنوز انجام ندادم، اما می تو،د تصور کنید که مشخصات بانکی، شناسه مالیاتی و غیره شما را می خواهد. در اینجا یک اسکرین شات از صفحه خوش آمد گویی است:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

بحث انجمن در توییتر.

پس از آن، من برای راه اندازی واحد تبلیغات خود رفتم. از من خواسته شد که یک طرح، یک الگو و یک نوع واحد تبلیغاتی را انتخاب کنم (تنها یک مورد ارائه شده است اما “جستجو” و “سایر” به زودی ارائه می شوند). سپس توانستم قطعه کد را در سایت خود کپی و جایگذاری کنم.

برای اندازه واقعی کلیک کنید

توجه: این از قبل نوشته شده بود و قرار بود امروز پست شود، من در حال حاضر برای Shavout آفلاین هستم.
منبع: https://www.seroundtable.com/configuring-microsoft-pubcenter-35441.html

سپس اطلاعات ،ب و کار خود را وارد کردم که برای شما اسکرین شات نگرفتم.

روز دیگر، گزارش دادم که مایکروسافت دعوت‌هایی را برای راه‌اندازی مجدد و گسترش Microsoft pubCenter، جایگزین AdSense مایکروسافت ارسال می‌کند. بنابراین من ثبت نام کردم و روز دیگر به من دسترسی داده شد و می خواستم چند اسکرین شات از صفحه نمایش ها را به اشتراک بگذارم.

برای اندازه واقعی کلیک کنید

این اسکرین شات ها هستند:

من مطمئن نیستم که چه زم، وضعیت معلق من حذف می شود، اما در زیر این پاراگراف، آگهی را جاسازی می کنم، زم، که آگهی نشان داده شود، به این م،ی است که فعال است:

برای اندازه واقعی کلیک کنید

برای اندازه واقعی کلیک کنید

کتاب نگارش نویسنده

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است