پیش بینی هزینه جستجوی پولی ایالات متحده در سال 2023 به 110 میلیارد دلار خواهد رسید

رسانه های دیجیتال باید 74.6 درصد از کل هزینه های رسانه ای ایالات متحده را تشکیل دهند که انتظار می رود در سال 2023 به نزدیک به 264 میلیارد دلار برسد. پیش بینی می شود که بخش دیجیتال از کل هزینه های رسانه ای سالانه حدود 2 درصد در سال های آینده رشد کند.

در جستجو، شبکه‌های رسانه‌ای ،ده‌فروشی (RMNs) یک ستاره در حال رشد هستند، با 18.7 درصد رشد در جستجوی رسانه‌های ،ده‌فروشی. پیش بینی می شود این بخش در سال 2023 نزدیک به 30 میلیارد دلار هزینه داشته باشد.

برای برخی دیدگاه ها، بیش از نیمی (55٪) از هزینه های دیجیتال مربوط به تبلیغات نمایشی است که انتظار می رود درآمد آنها در سال جاری 7.9٪ افزایش یابد. رشد پیش‌بینی‌شده CTV برای سال 2023، 21.2 درصد است – رشد تقریباً سه برابری دیجیتال.

برش دیجیتالی پای. انتظار می‌رود که هزینه‌های کلی رسانه در سال جاری 3.8 درصد افزایش یابد، زیرا سرمایه‌گذاری‌های رسانه‌های سنتی همچنان به سمت دیجیتال مهاجرت می‌کنند.

طبق گزارش eMarketer، هزینه تبلیغات CTV در سال جاری به 25 میلیارد دلار رسیده و 9.5٪ از کل درآمد تبلیغات دیجیتال را تشکیل می دهد.

طبق پیش‌بینی جدید eMarketer، انتظار می‌رود هزینه جستجوی پولی در سال جاری به ۱۱۰ میلیارد دلار برسد.

نمایشگر و CTV. تبلیغات تلویزیون متصل (CTV) همچنان در حال شارژ شدن است.

جستجو و ،ده فروشی رسانه جستجوی پولی 41.8 درصد از کل هزینه های دیجیتال را تشکیل می دهد. اگر به 110 میلیارد دلار برسد، رشد آن کمی بیشتر از کل هزینه تبلیغات دیجیتال ایالات متحده است (8.2٪) که انتظار می رود تا 7.8٪ افزایش یابد.

از سوی دیگر، پیش‌بینی می‌شود که صفحه نمایش اجتماعی در سال 2023 تنها شاهد رشد 3.4 درصدی باشد. تبلیغات نمایشگر شبکه‌های اجتماعی حدود یک چهارم کل هزینه‌های دیجیتال است.


منبع: https://searchengineland.com/us-paid-search-spend-forecast-2023-427066

اطلاعات بیشتر در مورد درآمد تبلیغات جستجوی ایالات متحده طبق گزارش IAB، این رقم در سال 2022 به رکورد 84.4 میلیارد دلار رسید.

هزینه تبلیغات دیجیتال در سال 2021 پس از موج اولیه همه‌گیری کووید – زم، که شاهد رشد 37.6 درصدی بودیم، بازگشت چشمگیری داشت. در سال 2022، اعداد با رشد 10.6 درصدی به شدت کاهش یافت.

چرا ما اهمیت می دهیم. ما انتظار داریم سال 2023 یک سال چالش برانگیز در جستجو باشد. تغییرات زیادی در ارتباط با هوش مصنوعی و چت مولد در جستجو (هم در گوگل و هم در مایکروسافت بینگ) رخ داده است، و امیدواریم به زودی شفافیت بیشتری در مورد م،ای این تغییرات از نظر تعامل و عملکرد تبلیغات به دست آوریم. تا آن زمان، خوب است که رشد کلی هزینه جستجوی پولی را مشاهده کنید – به ویژه در ،ده فروشی.

هزینه تبلیغات دیجیتال ایالات متحده این پیش‌بینی نشان می‌دهد که در حالی که برای اولین بار در ۱۴ سال اخیر به زیر ۱۰ درصد می‌رسد، پیش‌بینی می‌شود که هزینه‌های تبلیغات دیجیتال در سال ۲۰۲۴ به ۱۱.۲ درصد افزایش یابد. پیش بینی می شود که افزایش سالانه تا سال 2027 حدود 10 درصد باشد.

درآمد تبلیغات دیجیتال RMN (نه فقط در جستجو) در مسیر افزایش از 31 میلیارد دلار در سال 2021 به 45 میلیارد دلار در سال جاری است. اگر هزینه ها با نرخ فعلی خود ادامه یابد، در سال 2027 باید از 106 میلیارد دلار فراتر رود.

توسط علی جهانی

علی جهانی ملقب به سنیور سئو است